7 keisčiausi kvepalų pavadinimai

Kvepalų pavadinimas yra tarsi knygos pavadinimas. Tai turėtų pritraukti ir paskatinti išbandyti juos ant odos. Tačiau kai kurie pavadinimai yra tiesiog keisti, o išimtys taikomos ne tik nišiniams kvepalams. Susipažinkite su moterų ir vyrų kvepalais keistais „titulais“. Ar išdrįsti jų pasiekti?

Keisčiausių kvepalų pavadinimų rinkinys

1. Fucking Fabulous Tom Ford kvepalai

Tomui Fordui patinka šokiruoti, ir tai žinoma jau seniai (žr. Prieštaringiausius prekės ženklo kvepalų skelbimus). Ir nors lenkų klientui vardas lengviau perduodamas per gerklę, iškiliam britui ar gerai išauklėtam amerikiečiui gali kilti problemų prašant parfumerijoje Fucking Fabulous. Štai kodėl mes nedrįstame išversti šio kvepalų pavadinimo 😉 Bet mes pripažįstame, kad kvepalai iš tikrųjų yra „Fucking Faboluos“.

2. Dzing! „L’artisan Parfumeur“ – tikras cirkas

Pradėkime nuo kažko centre. Dzing! yra viena garsiausių „L’artisan Parfumeur“ kompozicijų. Neabejotinai labai reiklus ir labai vertinamas žinovų, tačiau nepatyrusiai nosiai jis kvepia bent jau keistai. Ir nenuostabu – įkvėpimas sukurti „Dzing“ tualetinį vandenį! tvyrojo cirko kvapas.

Muskuso ir odos natos suteikia kompozicijai gyvulišką, purviną, kūno spalvos charakterį. Ir pats šių nišinių kvepalų pavadinimas? Hmmm … Pripažįstame, kad nesame tikri, ką autorius turėjo omenyje, bet manau, kad tai reiškia cirko gongo onomatopėjinį garsą. Jei kas nors turi geresnį paaiškinimą, praneškite mums! 🙂

3. Britney Spears cirko fantazija

Britney Spears nenorėjo nusileisti nišinių kvepalų prekės ženklui ir sukūrė savo interpretaciją apie laukinių gyvūnų pilnos dulkėtos arenos kvapą. Vis dėlto „Circus Fantasy“ visiškai neprimena cirko kvapo. Tai tipiškas gurmanas, kuriame dominuoja saldžios karamelės ir cukraus vatos natos.

Šis vardas suklaidins visus, išskyrus dainininkės gerbėjus – saldūs Britney Spears kvepalai pasirodė rinkoje po premjeros dėl šeštojo dainininkės albumo prasmingu pavadinimu „Cirkas“ ir paprasčiausiai pasitelkė juos reklamuojant. Cirkas kaip nieko!

4. Seksualus, pavojingas Michelis Germainas

Jei kvepalų pavadinimas turi paskelbti jų charakterį, ką apie kompoziciją sako seksualinio cukraus tėčio vardas? Michelis Germainas turi daugybę „seksualinių kvapų“. Nors mes vis dar galime nuryti „Seksualinio slapto žmogaus“ ar „Seksualinės žvaigždės“ vardus, „Seksualinio cukraus tėtis“ paliekame be komentarų.

5. Vienuolė Serge’as Lutensas

S.erge Lutensas yra gerbiamas kūrėjas nišą kvepalai, kuriems taip pat negalima paneigti fantazijos. Laine de Verre (stiklo vata), La Vierge De Fer (Iron Maiden) arba „La Religieuse“ (Vienuolė) yra tik pavyzdžiai lkeistų kvepalų pavadinimų kolekcija apie menišką sielą.

6. Alanas Cummingas Cummingas

Alanas Cummingas yra škotų amerikiečių aktorius. 1998 metais „Entertainment Weekly“ jis buvo pripažintas vienu kūrybiškiausių žmonių pasaulyje. Rinkdamasis savo (kol kas vienintelio!) Kvepalų pavadinimą, jis neparodė jokio originalumo – jį pavadino savo vardu. Cumming angliškai yra ne kas kita, kaip ejakuliacija …

7. Iš pradžių keisti pavadinimai „Etat Libre D’Orange“ kvepalams

Fils de Dieu, du Riz et des Agrumes – vardas ne tik ilgas ir sunkiai įsimenamas, bet ir keistas 🙂 Galite jį išversti taip: Dievo sūnus, Ryžiai ir Citrusai. Bet jei pažvelgsite į kitus „Etat Libre D’Orange“ kvepalų nišinius pavadinimus, taip pat pagausite galvą.

Koks jo moralas? Rinkdamiesi kvepalus geriau nevertinkite jų pagal viršelį. Patikrinkite kvapų užrašus, perskaitykite atsiliepimus apie kvepalus ir išbandykite patys. Nes „Vienuolė“ gali užuosti labai jausmingai, „Fucking fabulous“ pasakiškai.