Kūdikių monitorius: kuris yra geriausias

Kūdikių monitoriai yra prietaisai, kurie, kaip rodo jų pavadinimas, leidžia tėvams nuolat stebėti savo vaikus. Tai yra daiktai, kurie, nors ir nėra būtini kūdikių priežiūrai, yra labai naudingi. Juose yra fotoaparatas ir mikrofonas, todėl jūs galite atlikti kitas užduotis užtikrintai, kad kūdikiui viskas gerai.

Per mažą žiūrovą tėvai visada gali patikrinti, ar kūdikis yra optimalios būklės. Tuo tarpu jie galės tęsti savo kasdienius darbus. Jei ketinate įsigyti vieną iš šių įtaisų, rekomenduojame perskaityti šį vadovą, kad įsigytumėte geriausią kūdikio monitorių. Užrašykite pasiūlymus ir patarimus.

Svarbiausias

  • Kūdikių monitoriai su fotoaparatu yra vieni paklausiausių, nes jie leidžia pamatyti mažylį, kol jis yra savo lovelėje, o ne tik jo klausytis.
  • Tai yra labai naudingi instrumentai, ypač didesniuose namuose. Žinoma, nepamirškite atsižvelgti į aptariamo modelio taikymo sritį.
  • Kai kurie leidžia bendrauti dvipusiai. Tai reiškia, kad tėvai gali kalbėtis su kūdikiu per prietaisą, nenueidami į savo kambarį.

Geriausi kūdikių monitoriai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Kūdikių monitorių aprėptis yra labai plati, kad būtų galima prisitaikyti prie visų tėvų poreikių. Rinkoje rasite visų rūšių modelius su skirtingais dizainais ir funkcijomis. Šiame skyriuje apžvelgiame keletą geriausių šiuo metu naudojamų kūdikių monitorių. Prieš pasirinkdami tinkamą, patikrinkite jo savybes.

Pilniausias kūdikio monitorius

Šis modelis susideda iš įspūdingo 3,2 colių skystųjų kristalų ekrano ir 320 x 240 skiriamosios gebos. Kamera taip pat turi naktinį matymą, todėl regėjimas yra ryškesnis. Komplekte yra ilgaamžė ličio baterija.

Daugiafunkcis šis produktas turi garsiakalbį, kuris leidžia kūdikiui išgirsti tėvų balsą, kad juos nuramintų.

Redakcinis vertinimas: Jis išsiskiria tuo, kad turi „VOX“ funkciją, kuri automatiškai įjungia ekraną, kai aptinka bet kokį triukšmą, ir išjungia, kai patalpa tyli. Jis taip pat turi temperatūros jutiklį ir lopšines.

Geriausias daugiafunkcis kūdikių monitorius

Iš baltos ir medienos šis prietaisas yra ne tik daugiafunkcinis, bet ir elegantiško dizaino. Tai 3,5 colių skystųjų kristalų kūdikių monitorius, kurį lydi motorizuota kamera su judesio ir garso jutikliu. Naudojant naktinį matymą, jame yra „VOX“ sistema, dėl kurios ekranas įsijungia aptikus garsus.

Šiame modelyje yra ličio baterija, kurios autonomija yra apie 7 valandas. Kad vaizdas būtų aiškesnis, jis turi ryškumo valdymą ir reguliuojamą garsumą.

Redakcinis vertinimas: Dvipusis bendravimas yra viena ryškiausių jo savybių, leidžianti tėvams kalbėtis su kūdikiu. Apima tris melodijas, kurios padės jums užmigti.

Geriausias kūdikių monitorių dizainas

Šiame kūdikio monitoriuje yra naujoviška kamera su infraraudonųjų spindulių naktiniu matymu, todėl kūdikis visada valdomas net ir esant blogam matomumui. Jis taip pat turi 3,2 colių spalvotą LCD ekraną. Kadangi jame yra dideli mygtukai, jį valdyti yra labai lengva.

Šis modelis leidžia dvipusį bendravimą, o tai reiškia, kad kūdikis galės girdėti savo tėvų balsą kitoje pusėje. VOX sistemos dėka ekranas įsižiebia tik tada, kai nustatomas garsas.

Redakcinis vertinimas: Jis išsiskiria tuo, kad turi praktišką oro temperatūros matuoklį ir muzikos grotuvą (iki 8 vienetų), kad nuramintų kūdikį, kai jis verkia.

Geriausias belaidis kūdikio monitorius

Šis modelis turi aukštos kokybės 4,3 colių ekraną. Be to, jame yra 110 laipsnių ekranas ir 940 nm infraraudonųjų spindulių LED jutiklis.

Jame yra 8 lopšinės, skirtos jūsų kūdikiui nuraminti, su balso funkcija ir abipusiu balsu.

Redakcinis vertinimas: Jis turi maitinimo funkciją, kuri primena tėvams jų kūdikių maitinimo laiką.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie kūdikių monitorius

Prieš įsigydami kūdikio monitorių, turėsite atsižvelgti į keletą veiksnių. Atminkite, kad tai yra produktai, kurie užtikrina mažylio saugumą jam miegant, todėl turite pasirinkti modelį, atitinkantį jūsų poreikius. Toliau mes stengiamės išspręsti keletą dažniausiai pasitaikančių abejonių dėl šių straipsnių.

Tėvai stebi savo vaiką

Kūdikių monitoriai yra nepakeičiama priemonė jūsų namams. (Šaltinis: Andriy Popov: 41933965 / 123rf.com)

Kas yra kūdikio monitorius ir kaip jis veikia?

Kūdikio monitorius yra naujagimių stebėjimo prietaisas. Šie dalykėliai yra ramybės šaltinis tėvams, nes jie leidžia valdyti kūdikį iš kito kambario. Tai įmanoma dėl to, kad juose yra garso ir (arba) vaizdo funkcija, leidžianti kūdikį girdėti ir (arba) vizualizuoti per prietaisą.

Kūdikių monitorius sudaro du vienetai: siųstuvas ir imtuvas.

Pirmasis bus pastatytas šalia kūdikio, o antrasis liks tėvams. Priklausomai nuo modelio, taikymo srities ar funkcionalumo, jie galės stebėti jūsų kūdikį, net nebūdami fiziškai su juo, kol atliks savo kasdienes užduotis. Kūdikių monitoriai yra ypač funkcionalūs ir leidžia mums atlikti kitas užduotis miegant.

Kokiais atvejais kūdikio monitorius yra naudingas?

Šie dirbiniai yra labai praktiški daugeliu atvejų. Didesniuose namuose jie yra labai naudingi, nes tai leis tėvams žinoti apie kūdikį, net kai jie yra kitame kambaryje. Ypač naujiems tėvams, kurie dažniausiai jaudinasi, tai yra daiktai, teikiantys didžiulę ramybę.

Daugelis tėvų yra susirūpinę dėl vadinamojo staigios kūdikio mirties sindromo (SIDS). Tai staigi aplinkybė, kurią gali sukelti uždusimas dėl blogos laikysenos. Pažangiausi kūdikių monitoriai turi kvėpavimo jutiklius, kurie įspėja tėvus, jei kūdikis kvėpuoja ne taip paprastai.

kūdikis miega

Būti neįtikėtinu, ar jūsų vaikui sekasi, yra neįkainojama. (Šaltinis: Dzmitry Kliapitski: 115810492 / 123rf.com)

Kur turėčiau įdiegti kūdikio monitorių?

Pirmiausia reikia atsižvelgti į kūdikio matuoklio diapazoną, tai yra maksimalų atstumą, per kurį siųstuvas turi būti nuo imtuvo. Paprastai jis svyruoja nuo 100 iki 400 metrų, priklausomai nuo modelio. Kalbant apie spinduliuojantį įrenginį, jis turi būti saugiu atstumu nuo kūdikio.

Tai reiškia, kad reikia pastatyti jį nepasiekiamoje vietoje, kad jis neįsipainiotų į jokius kabelius ar kitas dalis. Fotoaparato atveju įsitikinkite, kad esate ryškiai sufokusuotas. Atminkite, kad kiti elementai, tokie kaip „WiFi“ tinklai, belaidžiai telefonai ar mikrobangų krosnelė, gali trukdyti. Todėl atitraukite prietaisą nuo jų.

Kiek yra kūdikių monitorių tipų?

Apskritai galėtume pasakyti, kad yra trijų tipų kūdikių monitoriai: su garsu, su vaizdu ir su judesio jutikliu. Pirmieji, dar vadinami telefonspynėmis, yra paprasčiausi, panašūs į racijas. Vaizdo kūdikių monitoriai siunčia vaizdus į priėmimo įrenginį ir garsą.

Todėl jie yra išsamesni nei pirmieji ir paprastai turi priėmimo ekraną. Kalbant apie fotoaparatą ar spinduliuojantį įrenginį, jis paprastai apima infraraudonųjų spindulių naktinį matymą. Judesio jutiklių kūdikių monitoriai yra daug pažangesni, nes jie netgi įspėja, jei kūdikio kvėpavimas nėra pakankamas.

Kūdikių monitorių tipai Charakteristikos Privalumas
Su garsu Garso perdavimas

Jis gali būti vienakryptis arba dvikryptis

Garso ryškumas

Paprasta įranga

Su vaizdo įrašu Vaizdo ir garso perdavimas

Leidžia priartinti ir matyti naktį

Vaizdas realiuoju laiku

Aukšta raiška

Su judesio jutikliu Garso ir vaizdo įrašai

Įspėkite, jei kūdikis nustoja kvėpuoti

Leidžia išvengti SIDS

Pirkimo kriterijai

Norėdami pasirinkti geriausią kūdikio monitorių, patogu atsižvelgti į tam tikrus aspektus. Kiekvienas modelis yra skirtingas ir jo tinkamumas priklausys nuo jūsų ir kūdikio poreikių. Todėl mes rekomenduojame apsvarstyti įvairius pirkimo kriterijus, kad pasirinktumėte optimalų kūdikio monitorių. Prieš priimdami sprendimą, atkreipkite dėmesį į šias detales.

Su fotoaparatu ar be jo?

Atsižvelgiant į įvairių tipų kūdikių monitorių tipus rinkoje, verta savęs paklausti, ar jums labiau patinka modelis su fotoaparatu ar be jo. Jei jūsų netenkina vien garso klausymas, turėtumėte pasidomėti fotoaparato funkcijomis. Patikrinkite, ar jis mato infraraudonųjų spindulių naktį. Taigi galite šiek tiek aiškiai pamatyti savo kūdikį.

Rekomenduojama, kad kamera būtų mobili, kad galėtumėte kuo geriau ją nukreipti kūdikio link. Įdomi funkcija yra tai, kad jame yra priartinimas.

Kalbant apie ekraną, idealiausia yra tai, kad jis turi mažiausiai 2 colius ir yra aukštos raiškos. Kuo didesnis, žinoma, tuo didesnį matymo lauką jis pasiūlys.

Taikymo sritis

Diapazonas yra susijęs su didžiausiu atstumu, kurį gali veikti abu kūdikio stebėjimo prietaisai. Tai yra svarbi detalė, ypač didesniuose namuose. Todėl norint atsižvelgti į tinkamiausią modelį, būtina atsižvelgti į tai, kiek kvadratinių metrų turi namas.

Nenuostabu, kad atstumas tarp skirtingų patalpų gali būti trūkumas, jei jis yra per didelis. Paprastai kūdikių monitorių perdavimo diapazonas yra nuo 100 iki 400 metrų, todėl nepamirškite atkreipti dėmesio į šį veiksnį. Jei ketinate jį naudoti mažame bute, tai nebus reikalas, dėl kurio turėtumėte jaudintis.

“Kūdikių monitorius sudaro du vienetai, vienas skirtas kūdikiui, o kitas – tėvams. Tai labai naudinga, kai šeima gyvena labai dideliame name arba turi kelis aukštus.”

Autonomija

Kitas nepaprastai svarbus kriterijus yra kūdikio monitoriaus autonomija. Šis aspektas nulems įrenginio veikimo laiką. Naujausiuose modeliuose paprastai yra aukštos kokybės akumuliatorius, kuris įkraunamas prisijungus prie elektros tinklo. Taip pat yra prietaisų, valdomų baterijomis.

Šia prasme patogu įsitikinti, kad įrangoje yra pakankamai autonomiškos ličio baterijos. Tokiu būdu įsitikinsite, kad kūdikio monitorius neišsijungs įpusėjus seansui. Rinkoje galima rasti gana priimtinų modelių, kurių autonomija trunka apie 7 valandas.

fotoaparatas su žaislais

Fotoaparatas turi būti tokioje vietoje, kur jis užima kuo daugiau vietos. (Šaltinis: luliia Albul: 79795589 / 123rf.com)

Bendravimas

Kūdikių stebėjimo priemonių ryšys gali būti vienpusis ar dvipusis. Pirmas…