Našumas, baterijos veikimo laikas ir

Lyginamieji indeksai

Štai kaip „Surface Pro“ atliko mūsų etalonų testų rinkinį:

„3DMark Sky Diver“: 6,431; Laiko šnipas: 607; Gaisro smūgis: 1,342
„Cinebench“ procesorius: 414 taškų; Grafika: 68 kadrų per sekundę
„Geekbench 4“ vieno branduolio: 4,656; Daugiagysliai: 9,296
„PCMark 8 Home“: 2874 taškai
„PCMark 8“ baterijos veikimo laikas: 4 valandos ir 3 minutės
„uzAciu.lt“ baterijos veikimo laikas: 6 valandos ir 58 minutės

Nenuostabu, kad naujasis „Surface Pro 5“ veikia nepaprastai gerai, kai tvarko kiekvieną šio redaktoriaus darbo krūvio užduotį. Tai apima naršymą internete, vienu metu atidarius kelis skirtukus, teksto apdorojimą ir daugelio daugialypės terpės failų atsisiuntimą ir įkėlimą. Be to, jis veikia daugiau nei tinkamai, kad lengvai redaguotų nuotraukas per „Lightroom“.

Kalbant apie žaidimus, greičiausiai tikėtina, kad viskas, kas bus daugiau nei „indies“ ar „planšetiniams kompiuteriams pritaikyti žaidimai“, sukels prastą, neramią patirtį. Tačiau lietimui jautrius žaidimus, pavyzdžiui, „Hearthstone“, tiesiog malonu žaisti aštriame ir gyvybingame 12,3 colių ekrane.

Žinoma, kadangi medijos kūrimas yra pagrindinė šio įrenginio priežastis, 3: 2 ekrane bus rodomos didesnės juodos dėžės, nei galite būti įpratę žiūrėdami vaizdo įrašų turinį 16: 9 ir 21: 9.

„Surface Pro 5“

Naujasis „Surface Pro 5“ veikia nepaprastai gerai, kai tvarko kiekvieną šio redaktoriaus darbo krūvio užduotį.

Remiantis etalonais, naujasis „Surface Pro 5“ prilygsta naujausiam „Geekbench 4“ naudojamam „iPad Pro“ – vienam iš nedaugelio bandymų, galinčių išmatuoti abi sistemas. „Surface Pro“ vidutinis kelių branduolių procesoriaus rezultatas – 9 296, yra per mažas nei „iPad Pro“ 9290 taškų reitingas.