7 kvepalai puikiai tinka rudeniui

Ruduo yra stebuklingas metų laikas, kai pasaulis keičia spalvas. Lengvos viršūnės užleidžia vietą minkštiems ir šiltiems megztiniams, vasaros vakarai lauke virsta laiku, praleistu prie arbatos puodelio, antklodės ir priklausomybę sukeliančios knygos. Kvapai taip pat keičiasi – ne tik oras kvepia skirtingai, bet ir kvepalai. Ar esate pasirengęs rudens magijai? Siūlome, kurie rudens kvepalai jus užburs.

Kvapai moterims rudeniui

Kuo kvepia ruduo?

Vasara graži, tačiau susitarkime – po kelių ar keliolikos karštų savaičių beveik kiekviena moteris slapta vėl svajoja užsimesti mėgstamus batus, praleisti vakarą prie kvapnios žvakės ar išgerti puodelį karšto šokolado. Ruduo yra laikas, kai mergaitiškos, pastelinės spalvos dedamos į garderobo apačią ir pakeičiamos giliomis, jausmingomis spalvomis – bordo, buteliuko žalia, slyvų.

Su kvapais nėra kitaip! Laikinai pamirštami saldūs citrusiniai vaisiai, gaivios vandens natos ar lengvi gėlių aromatai. Kai už lango paklojamas storas geltonai raudonų lapų kilimas, dauguma moterų instinktyviai siekia gilių, aromatingų, intensyvių rytietiškų ar chypre kvepalų.


Kas yra chypre kvepalai?

Pagal šį paslaptingą terminą yra prancūziškas Kipro pavadinimas (pr. Šipras) – taip Francois Coty nusprendė apibrėžti savo sukurtą kvapų šeimą. Jis sujungia citrusinių vaisių akordus, dervos ir muskuso kvapą. Šio nuostabaus derinio dėka chypre kvepalai kvepia mišku, medžiu, samanomis. Chipro kompozicijos, be kitų „Dior“ kvepalai – „Miss Dior“ arba „Hypnotic Poison“.


Tarp aromatų, kurie rudenį jausmingai ir šiltai gaubia odą, išskiriami:

  • sandalo medis,
  • vanilės,
  • Rožės,
  • bergamočių,
  • pačiulis,
  • ambra,
  • gintaras,
  • žemyn.

7 kvepalai rudeniui

1. Lancome „Tresor La Nuit“ – saldumas rudens leidime

Įsivaizduokite šiltą židinį su traškančia mediena. Įpilkite garuojančio puodelio karštos arbatos, kurioje ištirpsta pralinai. Atmosfera yra tokia jausminga, kad beveik elektrinė.

Jei taip įsivaizduojate šį rudenį, padovanokite sau Lancôme kvepalų „Tresor La Nuit“. Kriaušės, bergamočių ir mandarinų kokteilis pasitinka bučiniu. Laikui bėgant ant odos pajusite saldžios ir pikantiškos kompozicijos šilumą, papildytą saldymedžiu.

2. Thierry Mugler Alien – ruduo kvepia kitaip

Vasara kvepia spontaniškumu ir paprastumu. Ji tarsi pašėlusi jauna mergina. Muglerio leidimo ruduo yra nepagaunama moteris, kurią apibūdina vienas žodis: MISTERIJA. Ateivio kvapas tapo legenda. Thierry Mugler įkvėpėja buvo Saulės deivė, o gintaro ir medienos aromatas turėjo būti jos galios įkūnijimas. Kūrėjams pavyko pasiekti savo tikslą, ką liudija vienas po kito sekantys kultinio kvapo šoniniai skydai. Jei šį rudenį norite būti ta moteris, siekite Alien kvepalų su užburiančiais jazminais.


Ar tu tai žinai…

Kvepalų buteliukus „Alien“ įkvėpė brangakmeniai. Alien Eau de Parfum atveju tai buvo ametistas. Remiantis įsitikinimais, būtent šis akmuo turi raminantį poveikį ir sumažina stresą. Vidinės pusiausvyros simbolis įkvėpė ateivių buteliuką.


3. „Cartier La Panthere“ = laukinė širdis

Ruduo yra netikėtų ryšių laikas ir vienintelis metų laikas, kai moteriškas lengvumas taip intensyviai maišosi su paslaptimi. Kiekvieno rudens eklektikos mylėtojo širdį neabejotinai užkariaus Cartier – La Panthere. Jausmingas „Cartier“ šriftas turi kažkokį katės įnirtį, kurį puikiai pabrėžia Erin Wasson – modelio, tapusio kvepalų veidu, grožis.

Kvepaluose „La Panthere“ derinamas chypre, miško vasaris, braškių saldumas, rabarbarų sutramdymas ir gardenijos grožis. Kvapas yra ilgalaikis dėl stipraus muskuso aromato, kuris stimuliuoja jausmus.

4. Tomas Fordas Juodoji orchidėja, kuris yra jausmingas šipras

Juoda ir auksinė – šios 2 spalvos puikiai apibūdina rytietiško meistro Tomo Fordo kvapą. Reta, juoda orchidėjų įvairovė tapo kvepalų simboliu. Pats „Black Orchid“ butelis yra puikus pranešimas apie tai, kas paslėpta viduje. Tomo Fordo sukurtas kvapas yra šiltas, aštrus, šiek tiek saldus ir šokoladinis, šiek tiek žemiškas ir balzamiškas. Jis primena aukščiausios kokybės juodąjį šokoladą arba aromatinį, prabangų konjaką, kuriame sausos natos susilieja su šiluma ir saldumu.

5. Dior Hypnotic Poison – nuodai, kuriems sunku atsispirti

Ar prisimenate pasaką apie Snieguolę? Būdama mergina tikriausiai visada svajojai būti gražuole, kuri laukė princo gelbėjimo. Laikas pakeisti savo strategiją – šį rudenį tapkite savimi pasitikinti, aistringa ir paslaptinga ragana. Apvyniokite savo kūną „nuodais“ ir stebėkite, kaip vyrai juo apsvaigsta. „Hypnotic Poison“ kvepalai yra intensyvūs ir išraiškingi – saldūs ir kartūs, jausmingi ir paslaptingi. Migdolų, samanų, vanilės, muskuso ir jazminų natos sukuria unikalią, patrauklią visumą.

6. Giorgio Armani Si Intense – naujasis Si veidas

Ilgas, seksualus paltas, po kuriuo paslėpta elegantiška, moteriška suknelė … Intensyvių spalvų lūpų dažai, aukštakulniai. Taip moterį apibūdina Si Intense kvepalai. Patobulinta Si Giorgio Armani versija, sukurta 2014 m., Skirta pasitikėti savimi, aistringoms ir stiprioms moterims. Kaip ir Cate Blanchett, kuri tapo kvepalų veidu. Šiuolaikinis chipras jis džiugins juodaisiais serbentais ir frezijomis, o po kurio laiko žydės gegužės rožių, pačiulių ir vanilės puokšte.

https://www.youtube.com/watch?v=DhG03YKfi80

7. Jesus Del Pozo Ambar – grojimas „šiltas – šaltas“

Ar vertinate paslaptingą rudens grožį, bet nenorite visiškai pamiršti vasaros? Pasiekite rytietiškus „Ambar“ kvepalus, kuriuose yra citrusinių vaisių aromato, aromatinių medžio, ambros ir aštraus kvapo kvapų. Ant jūsų odos jie bus tarsi gintaras, kuris, viena vertus, apgaubia savo šiluma, o kita vertus, atneša į galvą vasaros dienas.

Ruduo įkvepia pokyčiams – įsitikinkite, kad nė vienas jūsų kvapas nepraranda. Raskite tai, kas geriausiai tinka jūsų asmenybei, ir… apgaubkite savo kvapą.

Parašykite komentarą