7 pigūs kvepalai, kuriuos įsigysite

Ar mėgstate kvepėti gražiai, bet nenorite išleisti per daug pinigų kvepalams? Ar manote, kad gražiausi kvapikliai turi brangiai kainuoti? Niekas negali būti blogiau! Kvepalų galite nusipirkti pigiau, nei manote! Mes jums įrodysime, kad unikalus ir malonus aromatas gali kainuoti … 50 – ar net mažiau! Skaitykite toliau ir įsitikinkite, kad pigūs kvepalai taip pat gali būti įdomūs 🙂

Kvepalai, kainuojantys mažiau nei 50 -

Pigūs moteriški kvepalai iki 50 –

Ekonomiškų dieviškų kvapų mėgėjams parengėme keturių geriausių kvepalų sąrašą, kurių kaina neviršija 50 -. Paruošta?

1. Calvin Klein Tiesa

Calvinas Kleinas yra legendinis kūrėjas, sukūręs daugybę nesenstančių aromatų, kurie laužo stereotipus ir žaidžia su konvencijomis. Kurdamas tiesą Calvinas Kleinas sujungė kraštutinumus ir pasiekė itin harmoningą efektą.

Kuo kvepia šis parfumuotas vanduo? Calvin Klein pasirinko šaunių natų derinį, kuris gali nuraminti nervus, nuraminti protą šiltais, saldžiais aromatais, apgaubiančiais kūną ir jutimus. Tiesa džiugina gėlių ir medienos kompozicija, iš kurios galite pagauti pačiulių, vanilės, bambuko, citrinos, bergamočių, muskuso, santalo, mimozos ir gervuogių kvapą.

Ar esate romantikas, norintis užuosti jausmingą, išskirtinį ir intriguojantį kvapą? Tiesa yra jums sukurtas aromatas!

2. Bruno Banani – absoliuti moteris

Bruno Banani tualetinis vanduo ir butelis, kuriame jis uždarytas, buvo žinomi ir garbinami jau daugelį metų! Rožinis ir agresyvus, o kartu ir lengvumą bei jausmingumą primenantis buteliukas puikiai atspindi jame slypinčius aromatus. „Absolute Woman“ yra šiek tiek ekstravagantiška ir sukelia gilų vaisių kvapą kartu su subtiliu gėlių kvapu ir šiek tiek aštriais muskuso, samanų ir rausvųjų pipirų natomis. Tai kvapas moterims, kurios yra jaunos širdies, energingos, pasitikinčios savimi ir džiaugsmingos. Ir visa tai už tikrai mažus pinigus!

3. Elizabeth Arden – žalioji arbata

Ar jums patinka kvepėti erdviu, savitu, bet ne pribloškiančiu kvapu? Ar vertinate moterišką vaisių ir žolelių subtilumą, gaivumą ir gaivinančią galią? Ar jums patinka kvepalai su muskusu, ambra ir gvazdikėliais? Jei taip, tai reiškia, kad Elizabeth Arden parfumuotas vanduo yra jums sukurtas aromatas!

Žaliosios arbatos, mėtų ir citrusinių vaisių aromatai sužadins jūsų pojūčius ir pakels nuotaiką. Rabarbarų, salierų sėklų ir jazminų derinys suteiks lengvumo, o ambros ir muskuso natos jausmingą tašką uždės ant energetinio ir.

4. Gabriela Sabatini – panelė Gabriela

Gabriela Sabatini Mis Gabriela Tualetinis vanduo yra jausmų spontaniškumo, energijos ir šokio esmė. Šis aromatas vilioja ir vilioja, yra seksualus, vibruoja, žavi ir sukelia priklausomybę. Tai veda vyrų nosį, pabrėžia moteriškumą ir pabrėžia ją nešiojančios moters skonį. Šis puikus rožinis butelis yra supakuotas su tokiais aromatais kaip pasiflorų vaisiai ir gervuogės, jazminai ir gardenijos, kokoso, muskuso ir sandalmedžio.

Miss Gabriela kvepalai yra aromatas, už kurį mokėsite tikrai nedaug!

Pigūs vyriški kvepalai iki 50 –

Ar jums patinka seksualūs ir jausmingi vyriški kvepalai? O gal jums labiau patinka sportinis stilius ir energija? Kad ir koks būtų jūsų svajonių kvapas, galite pigiai nusipirkti originalių kvepalų! Štai auksinė vyrų kvepalų trejybė, kainuojanti mažiau nei 50 -!

5. Jamesas Bondas – 007 kvantas

Kaip turėtų kvepėti agentas 007? Klasika ir modernumas? Jausmingas ir vyriškas? Paslaptingai ir stipriai? Būtent toks yra „James Bond 007 Quantum“ aromatas, kuriame derinami kadagio, bergamočių, žibuoklės ir santalo aromatai.

Tualetinis vanduo buvo uždarytas moderniame metaliniame butelyje, kuris iš pirmo žvilgsnio sukelia asociacijas su savimi pasitikinčiu, nuotykių ieškančiu, tačiau elegantišku ir stilingu vyru. Nepamiršite taip greitai iš butelio vidaus sklindančio aromato.

6. Ledkalnis – degantis ledo pilstukas

Ar yra kvapas, kuris, viena vertus, yra romantiškas, lengvas ir leidžia plaukti tolyn į svajonių šalį, kita vertus, džiugina savo jėga ir ryžtu? Taip! „Iceberg“ tualetinis vanduo yra tarsi dangus ir žemė, miestas ir žydrasis paplūdimys. Tai kvapas stipriems, šiuolaikiniams vyrams, kurie mėgsta kartkartėmis panardinti galvą į debesis ir nuplaukti ant debesies.

„Burning Ice Pour“ – tai aromatas, kuriame derinamos rytietiškos muskuso, ambros ir vanilės natos su gaiviais jūros aromatais, taip pat šaldyto obuolio, šalavijo ir kardamono kvapas. Originalus kvapas ypatingiems vyrams.

7. Davidas Beckhamas – anapus

Kaip tuo pačiu metu būti įvykių centre ir vis dėlto paslaptingai išlikti „lauke“ …? Kaip užuosti vyrišką, gundantį ir šiuolaikišką kvapą, tačiau vis dėlto ne per daug dominuoti? Davidas Beckhamas tai puikiai žino! Jo sukurtas tualetinis vanduo yra jausmingas ir tuo pat metu energingas. Tiksliai kaip pats Beckhamas!

Kvapo „Beyond“ buteliuke slepiasi mojito, kardamono, juodųjų pipirų, odos ir pelargonijos aromatai. Jie yra unikalūs, kaip ir kiti Davido Beckhamo kvepalai!

O dabar, kai žinote, kad galite pigiai nusipirkti gražių kvapiųjų medžiagų, neturite kito pasirinkimo, kaip pasirinkti geriausiai jums tinkantį buteliuką ir tada apsupti unikaliais aromatais!