Koks geriausias 2021 m.

Moteriškos kuprinės yra visur: gatvėje, universitetuose, traukiniuose, darbe ir net garsaus mados žurnalo puslapiuose Vogue. Apskritai mada sukasi ir labiau linksta prie produktų, kurie turi aiškų naudingumą ir yra funkcionalūs šiuolaikiniam gyvenimui.

Jei galvojate nuo šiol palikti savo krepšį namuose ir naudoti kuprinę, ar tiesiog norite ją pridėti prie savo kolekcijos, šiame vadove mes jums siūlome geriausių rinkoje esančių kuprinių sąrašą ir kokius kriterijus jūs siūlote turėtų sekti. laikas pasirinkti vieną. Jie mieli, patogūs ir turi daug vietos jūsų daiktams. Nenorite nustoti jų naudoti.

Svarbiausias

  • Šiame apsipirkimo vadove siūlome pažvelgti į įvairių tipų kuprines, kurias galite rasti, kokie yra jų naudojimo būdai ir pranašumai. Ne visos kuprinės gaminamos vienodai arba yra vienodos talpos. Svarbu, kad žinotumėte šiuos skirtumus prieš pasirinkdami.
  • Kitame skyriuje rasite geriausių rinkoje esančių kuprinių sąrašą pagal jų funkciją. Yra patogių sintetinių ir vandeniui atsparių medžiagų variantų tiems, kurie jas naudos lauke, o odos ir mini variantai tiems, kurie ieško daugiau krepšio. mada.
  • Paskutinėje šio straipsnio dalyje pateikiame jums keletą patarimų, kurių galite laikytis ieškodami kuprinės. Tai yra pirkimo kriterijai, kurie padės jums pasirinkti pasirinkimą, pradedant naudojimu, kurį jums suteiksite, ir baigiant norimu komforto lygiu, ypač jei ieškote kažko, kas padėtų jums išspręsti nugaros problemas.

Geriausios moteriškos kuprinės rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Atrasti idealią kuprinę gali būti sunku, tačiau ją radę negalėsite nustoti ją naudoti kelis mėnesius. Kuprinės yra ne tik labai naudingos, bet ir gali būti labai mielos bei būti labai šaunūs ir madingi aksesuarai jūsų aprangai. Pateikiame geriausių moteriškų kuprinių rinkoje sąrašą.

Geriausia kasdieninė kuprinė moterims

Jei norite atsidėti rankinę ir pradėti naudoti kuprinę, tai yra idealus variantas. Jis yra mažiausiai šešių spalvų ir keturių skirtingų stilių. Tekstūra yra lygi ir atspari. Be to, jame yra įvairių dydžių kišenės ir lengva prieiga, kurios palengvins jūsų kasdienybę ir kurias galėsite nešiotis iš savo piniginės į savo dienotvarkę.

Geriausia pėsčiųjų kuprinė moterims

„North Face“ yra prekės ženklas, gerai žinomas dėl savo sporto produktų. Ši kuprinė yra sulankstoma, todėl ją galite pasiimti su savimi į mažesnį krepšį ir naudoti tik tuo atveju, jei jums to reikia. Ergonomiškai suprojektuotas su reguliuojamais diržais ir paminkštintu galiniu skydeliu, kad būtų patogiau pečiams.

Viena iš patraukliausių šios galimybės savybių yra ta, kad ji yra nepralaidi vandeniui ir todėl idealiai tinka dienos žygiams ar alpinizmui. Be to, jis turi šonines kišenes, kurias galite naudoti vandens buteliui laikyti. Jis yra universalus, be to, jį galite naudoti eidami į mokyklą ar darbą.

Vartotojų mėgstama moterų kuprinė prisijungęs

Ši kuprinė tapo tiesiogine klasika ir yra ideali kasdieniniam naudojimui. Galite pasiimti nešiojamus kompiuterius su 13 colių ekranais ir bet kokią medžiagą, kurios jums gali prireikti universitete ar darbe. Jis uždaromas virvele ir dviem odiniais raišteliais bei sagomis su magnetiniu uždoriu išorėje.

Šis bagažas yra 40 x 27 x 13 centimetrų. Jis gali gabenti iki 17 litrų tūrį, o pats maišas sveria tik 340 gramų. Be to, „Herschel“ kuprinė yra pačių įvairiausių įspūdingų spalvų ir raštų, kurie patinka įvairiems skoniams. Kartais klasikinis variantas yra geriausias sprendimas, kurį galite priimti.

Įmantriausia moterų kuprinė

Jei ieškote kažko stilingesnio, odinė kuprinė gali būti geriausias jūsų pasirinkimas. Oda yra labai patvari medžiaga, kuri tuo pačiu suteikia jums daugiau stiliaus. Odinę kuprinę taip pat galima nešiotis einant pasivaikščioti taku, dviračiu per miestą ar kaip lagaminą kelionei per naktį.

Šis krepšys turi odinę išorę ir medvilninį vidinį pamušalą. Jame yra dvi išorinės kišenės su užtrauktukais ir vidinis užtrauktukas, kuris suteiks daugiau saugumo, kai apeisite miestą. Tai taip pat idealus variantas toms moterims, kurios galvoja savo rankas iškeisti į kuprinę, kad galėtų eiti į darbą.

Ideali moterų kuprinė mažoms išvykoms į kalnus

Ši žygio kuprinė idealiai tinka nešiotis lengvą bagažą jūsų gamtos ekspedicijose. Tai suteikia atramą jūsų nugarai, o jos klubo diržas pritaikytas moters figūrai. Jis turi stiklo pluošto struktūrą, kad bagažas būtų stabilus stačių kopimų, viršūnių viršūnių ar takų metu.

Šios kuprinės talpa yra nuo 30 iki 50 litrų, atsižvelgiant į pasirinktą modelį. Pati kuprinė sveria tik 1 kg ir yra skirtingų spalvų. „Osprey“ yra prekės ženklas, pripažintas savo kokybiškais produktais, kurie specializuojasi žygiuose pėsčiomis ir alpinizmu. Ji buvo įkurta Kalifornijoje, JAV, 1974 m.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie moteriškas kuprines

Daugelis moterų nusprendžia savo tradicines rankines atsidėti į šalį ir kasdien naudoti kuprinę. Šiuolaikinis gyvenimas reiškia, kad reikia pasiimti kompiuterį, persirengti, jei po darbo einate į sporto salę ar parką. Šiame vadove pateiksime atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie moteriškas kuprines.

Moteris su kuprine

Odinės kuprinės idealiai tinka moterims, norinčioms pakeisti savo tradicinį krepšį eiti į darbą ar mokytis. (Šaltinis: Deanas Drobotas: 45464342 / 123rf.com)

Kas yra kuprinė ir kokius privalumus ji turi?

Kuprinė yra bagažo rūšis, kuri nešama ant nugaros dviem lygiagrečiais diržais, einančiais nuo pečių iki juosmens. Jie yra tarsi maišai, nešiojami ant nugaros, kuriuose galite nešiotis bet ką. Jie yra labai naudingi ir moterys vis dažniau naudoja vietoj rankinių.

Kuprinės daugelį metų buvo žinomos kaip alpinistų kelioninis bagažas. Tada jie buvo pritaikyti viso pasaulio studentams. Jie taip pat buvo nepakeičiami nebrangiems keliautojams tiek, kad terminas „kuprinė“ buvo sukurtas apibūdinant tuos, kurie keliauja su visais daiktais su kuprine ant nugaros.

Moteris su juoda kuprine

Jei ieškote ko nors kasdienio naudojimo, galite pasirinkti mažesnį ir stilingesnį variantą. (Šaltinis: Jasonas Blackeye: iMJZ7wzLxYU / Unsplash.com)

Dabar, kai daugybė žmonių nešiojamą kompiuterį nešiojasi visur, kuprinė daugeliui moterų pakeičia tradicinį krepšį. Šie gaminiai leidžia jums nešioti viską, ką nešiojote savo krepšyje, nepažeisdami nugaros. Jie yra patogūs, patogūs ir dabar labai madingi.

Privalumas

  • Universalus
  • Jie naudojami kelionėms, mokyklinėms reikmenims ar darbams
  • Erdvus
  • Jie daro mažiau žalos jūsų nugarai
  • Yra madingi

Trūkumai

  • Aukštesnės kokybės ir patvarios yra brangios
  • Jie gali suglamžyti jūsų aprangą

Kuo naudinga kuprinė mano nugarai?

Krepšiai yra gražūs. Niekas to neneigia, tačiau jie gali pakenkti jūsų nugaros sveikatai. Šie įkrauna vieną jo pusę, ypač jei ją nešiojate su daugybe daiktų. Jei turite problemų toje kūno vietoje arba tiesiog norite jų išvengti ateityje, apsvarstykite galimybę įsigyti kuprinę, kad pakeistumėte savo krepšį.

Tolygiai paskirstydami svorį ant pečių, galite nešioti savo svorį ilgesnį laiką. Be to, tokio tipo kuprinės suteikia galimybę geriau sutvarkyti savo daiktus, nes joje paprastai yra skirtingi specializuoti skyriai. Jie idealiai tinka eiti į darbą ar kolegiją.

Ko turėčiau ieškoti kuprinėje, kad galėčiau pasiimti į darbą?

Visų pirma, turėtumėte ieškoti galimybės, kurioje yra speciali vieta jūsų nešiojamam kompiuteriui. Tai užtikrins, kad jis nesulauks smūgių, kurie galėtų jį pakenkti. Be to, svarbu, kad joje būtų skirtingos skyrelės, kad būtų galima nešioti būtiniausius daiktus, kurių jums gali prireikti per įprastą darbo dieną, nuo makiažo rinkinio iki dantų šepetėlio.

Forma ir stilius priklausys nuo jūsų skonio ir to, kaip eisite į darbą. Jei vykstate viešuoju transportu, galite rinktis tokį, kuris turi dvigubą spyną ir garantuoja didesnį saugumą nuo kišenvagių. Daugelis žmonių renkasi neutralias spalvas, tokias kaip pilka, juoda ar ruda, nes jos atitinka bet kokį drabužį. Bet jūs taip pat galite pasirinkti savitą spalvą.

Kelioninės kuprinės yra didelės ir jų dydžiai skiriasi. Jie gali talpinti nuo 70 iki 150 litrų, priklausomai nuo jų dydžio. (Šaltinis: Tamara Bellis: kGvBLcBGZpI / Unsplash.com)

Kokių moterų kuprinių yra?

Yra daugybė kuprinių rūšių, kurias galite pasirinkti. Šie daiktai įvairiomis progomis gali tarnauti skirtingiems tikslams. Jei ketinate savaitei kopti į kalnus, leistis į kelionę po Europą ar norite ką nors nešiotis nešiojamąjį kompiuterį, kad ir kur eitumėte, turėtumėte ieškoti konkrečios kuprinės.

Kiekvienas iš šių tipų turi unikalių savybių ir ne visada galėsite juos naudoti pakaitomis. Visų pirma paklauskite savęs, kam norite šio krepšio, kiek svorio nešiojatės viduje ir kaip dažnai jį naudosite. Čia pateikiamas pagrindinių rinkoje esančių kuprinių tipų sąrašas.

Dydis Charakteristikos
Kuprinė žygiams pėsčiomis ar laipiojimui kalnuose Jie turi skirtingus dydžius, kurie priklauso nuo to, kiek dienų trunka jūsų ekskursija. Didžiausiame telpa iki 95 litrų. Jie laikosi prigludę prie jūsų kūno, kad užtikrintų stabilumą.

Jie turi peties, klubo ir krūtinkaulio diržus.

Moteriškos kuprinės turi siauresnius pečių diržus ir modifikuotas klubų juostas.

Kelioninė kuprinė Jie yra dideli ir jų dydžiai skiriasi. Jie gali talpinti nuo 70 iki 150 litrų, priklausomai nuo jų dydžio. Jie panašūs į žygius tuo, kad turi skirtingus diržus papildomai palaikyti. Be to, jie turi skirtingus skyrius jūsų daiktams laikyti.
Kuprinė darbui ar mokyklai Jie viršija 40 litrų apkrovą. Paprastai jie turi specialią vietą tik nešiojamam kompiuteriui.

Jie suteikia vietos kitiems būtiniausiems daiktams, pavyzdžiui, knygoms ir rašikliams.

Kasdieninė kuprinė arba pagrindinė Jie gali išlaikyti nuo 20 iki 40 litrų krovinį. Paprastai jie turi pagrindinį skyrių ir priekinę kišenę.

Jie gali turėti kitų detalių, skirtų atskirti jūsų daiktus viduje, bet nebūtinai.

Mini kuprinė Jų talpa yra nuo 5 iki 15 litrų. Šias kuprines galite naudoti vietoj tradicinio krepšio.

Paprastai jie yra labiau estetiški ir jų yra daug …