7 produktai, kurie paskatins fe

Vienas didžiausių vasaros festivalių – už nugaros. „Coachella“ festivalis, nes mes apie tai kalbame, nes kiekvienais metais nustatomos makiažo ir drabužių tendencijos, kurių laikosi festivalio lankytojai visame pasaulyje. Patikrinkite, kas bus karščiausia šį sezoną, kaip grimuoti, ką dėvėti ir kokią kosmetiką pasiimti į festivalį!

Mes paruošėme jums 7 produktų sąrašą, kurie pagerins jūsų festivalio išvaizdą ir bus labai funkcionalūs! Mes taip pat turime keletą mados pasiūlymų jums. Skaityk ir įkvėpk! 🙂

1. L’Oréal Colorista spalvos plaukų purškiklis

Spalvotų plaukų tendencija tęsiasi jau keletą sezonų. Rožiniai, violetiniai ar mėlyni akcentai yra vienas karščiausių festivalio hitų ir tikras „must have“!

Nesijaudinkite, jums nereikia visiškai pakeisti savo plaukų spalvos! Viskas, ką jums reikia padaryti, yra purkšti visą šukuoseną arba tik pasirinktas sruogas „L’Oréal Colorista“ purškikliu, kuris nuplaunamas pirmą kartą plaunant. Pasiimkite mėgstamus atspalvius „Open’er 2018“ ir keiskite plaukų spalvą kiekvieną dieną! Ar turite „PasteLOVE“ plaukų ir norite sužinoti daugiau? Patikrinkite tai čia.

2. Neonail terminis hibridinis lakas

Oras Lenkijos festivalių metu kartais būna kaprizingas – vietoj karščio lyja iš dangaus, temperatūra krinta nuo valandos iki valandos, o kitą dieną vėl džiugina Kalifornijos klimatas. Nesijaudink! Ar žinai kodėl?

Kadangi orų kaita reiškia, galite pasigirti hibridiniu manikiūru, kuris … keičia spalvą veikiant didėjančiai ar mažėjančiai temperatūrai! Jo dėka, eidami į karštą paplūdimį po maudynių šaltoje Baltijos jūroje, nagų spalva pasikeis, pavyzdžiui, nuo raudonos iki oranžinės. Ši tendencija mus ypač įjungia, o jūs?


Ar tu tai žinai…

Į „Open’er 2017“ festivalį atvyko daugiau nei 120 000 žmonių! Festivalio lankytojai nebijojo nei lietaus, nei vėjo. Įdomu, kiek žmonių šiemet pasirodys festivalyje. Tikimės, kad aura labiau sugadins muzikos gerbėjus! 🙂


3. Batiste sausas šampūnas

Batiste Original sausas šampūnas tai išradimas, kuris išgelbėjo daug moterų nuo priespaudos. Pakanka pabarstyti ant sausų plaukų, kad būtų atkurta šukuosenos gaiva.

Mes žinome, kad vasaros festivaliuose patogumas yra svarbus ir kad laiko taupymo kosmetika veikia geriausiai sausas šampūnas jis tiesiog turi būti tavo makiažo krepšyje! Ypač tai, kad sausą šampūną iš „Batiste“ galima įsigyti pakuotėje, kurią lengvai tilpsite į kuprinę ar lagaminą! Perskaitykite trumpą vadovą, kaip pakuoti daiktus ir ką atsinešti į festivalį.

4. Daugiafunkcinė makiažo paletė „Total Temptation Maybelline“

Labai pigmentuoti šešėliai ir gražūs „Total Temptation“ paryškintuvai vienoje patogioje pakuotėje – kosmetika, puikiai tinkanti vasaros festivaliui! Paletėje rasite kosmetikos atspalvių nuo persiko rausvos, iki aukso ir vario, iki juodos. Apšviesk veidą, užsidėk akis ir eik į sceną!

Spalvingas akių makiažas yra beveik būtinas vasaros festivaliuose 🙂 Oranžiniai, tamsiai mėlyni ar turkio spalvos vokai yra ne tik laukiami, bet ir pageidautini! Mūsų pasiūlymas yra „Artdeco“ akių šešėliai – jie yra maži ir labai efektyvūs!

5. „Artdeco“ spalvos šešėliai

Spalvingas akių makiažas yra beveik būtinas vasaros festivaliuose 🙂 Oranžiniai, tamsiai mėlyni ar turkio spalvos vokai yra ne tik laukiami, bet ir pageidautini! Mūsų pasiūlymas yra „Artdeco“ akių šešėliai – jie yra maži ir labai efektyvūs!

Jei jums nepakanka spalvos, ant veido klijuokite švytinčius purkštukus! Tokiai beprotybei nebus geresnės progos nei vasaros festivaliuose!

6. Sally Hansen purškiamos pėdkelnės

Įdegusios, lygios šortų kojos atrodo dieviškai. Ar jums nepatinka degintis ar dar neturite vasaros įdegio? Su savimi pasiimkite „Sally Hansen“ purškiamas pėdkelnes, prieš eidami į koncertus apipurkškite kojas ir mėgaukitės įdegiu be spalvos, matomų kraujagyslių, venų ar mėlynių. Sally Hansen purškalas yra patvarus, netepa ir nepraleidžia prakaito ar lietaus, o jis rūpinasi oda ??

7. „Tanglee Teezer“ plaukų šepetėlis

Po beprotiško koncerto, ilgų vakarėlių ar maudynių jūroje jūsų plaukus gali reikėti tinkamai atsikratyti. Patariame su savimi pasiimti kompaktišką „Tangle Teezer Compakt Styler“ versiją, kurią galite užsimesti ir išmesti į kuprinę ar kuto krepšį. Ir jei norite sužinoti daugiau apie lenkų moterų mėgstamą teptuką, žiūrėkite čia.


Sauja mados įkvėpimų

  • Laukiniai vakarai – kaubojaus batai, pakraštys, džinsai, įbrėžimai, t. y. viskas, kas jums asocijuojasi su laukiniais vakarais, yra karščiausių šio sezono festivalių tendencijų priešakyje!
  • su nagu – rokenrolas, drąsiai ir su charakteriu – jei jums patinka stiprios stilizacijos, galėsite išprotėti per vasaros festivalius!
  • gėlių vaikai – pakraščiai, džinsai, spalvos, hipių akiniai, karoliukai – vis dar karaliauja hipių stilius!

Ar jau jaučiate jaudulį jaudinantis ant nugaros? Mes taip pat! Eik pasiimti mėgstamos kosmetikos, išsirink stilių ir skaičiuok dienas iki pirmojo festivalio!