7 saldūs gurmaniški kvepalai, kt

Kas yra gurmaniški kvepalai? Pabandykite prisiminti mėgstamo deserto kvapą. Vaniliniai ledai, kava su cinamonu, o gal šokoladinės bandelės? Taip gali užuosti gurmaniški kvapai – su saldumynų kvapu. Pažiūrėkite, kurie moterų kvepalai slepia saldžius ingredientus, ir sužinokite, kodėl jie sužadina vyrų norą!

Saldūs gurmaniški kvepalai

Kas yra gurmanas?

Gurmanas (pranc. Gourmand) yra naujausia šeima kvapų visatoje. Ir tuo pačiu labiausiai reprezentuojantis mūsų laikus. Gurmaniškuose kvepaluose rasite kulinarinių malonumų kvapą – pralinus, kokosus, medų, saldainius iš vatos, zefyrus ir net burbulinę gumą. Saldūs gurmaniški kvepalai beveik visada stipriai paskaninami vanile. Juose neturi būti aštrių prieskonių ar dervos priedų, kurie puoselėja kompozicijas ir sustiprina saldžias natas. Paprastai saldūs moteriški kvepalai yra šilti ir jaukūs. Puikiai tinka šaltoms dienoms – jie pakeičia minkštą antklodę ir puodelį karšto šokolado.

Kodėl saldus aromatas yra seksualus?

Ką vaikinai mato saldžiai kvepiančiose moterims? Saldūs kvapai siejami su nerūpestingu, taip pat saugumu ir motinos pienu. Jie sugrąžina paauglystės prisiminimus ir priverčia vyrus pasijausti žaisti. Verta išbandyti patentą praktiškai ir pabarstyti saldaus kvapo datą 😉 Bet pirmiausia turite jį pasirinkti. Pristatome 7 gražiausius gurmanų šeimos kvepalus – išsirinkite sau kvapą.


Ar tu tai žinai…

Vanilė yra ne tik afrodiziakas, bet ir pirmasis valgomasis kvepalų ingredientas. Vanilės užuomina pirmą kartą pasirodė Jicky Guerlain 1889 m., Nors Thierry Muglerio Thierry Muglerio angelas visam laikui įvedė saldžius ingredientus į kvapų pasaulį.


1. Thierry Mugler Angel – vertas saldžiųjų kvepalų atstovas

Pirmieji saldūs kvepalai moterims, 1990-ųjų pradžioje sukūrę pramonę, buvo Thierry Muglerio „Angelas“. Kai kurie kvapai kvepia vanilės likeriu, kai kurie – medaus milteliais, tačiau negalima paneigti unikalios atmosferos:

Nors praėjo 30 metų nuo Thierry Mugler Angel premjeros, jie vis dar yra labai populiarūs. Angelų kvepalai taip pat laikomi ikoniniais – daugiau apie tai galite perskaityti čia.

Pasirinkite saldžius „Angel“ kvepalus, jei:

 • Jums patinka saldūs kvapai
 • Jums patinka pačiulis
 • Ar ieškote ilgalaikių kvepalų

2. Lancome La Vie Est Belle ir gyvenimas yra gražus

Kuo kvepia laimė ir laisvė? Visai kaip saldūs „La Vie Est Belle“ moteriški kvepalai. Kvapas gražiame butelyje premjera įvyko 2012 m. Lancome kvepalai daugiausia užpildyti vanilės ir pralinų aromatais.

Pasirinkite saldžius „La Vie Est Belle“ kvepalus, jei:

 • Jums patinka labai saldūs kvepalai
 • Jums patinka juodųjų serbentų, kriaušių ir vanilės kvapai
 • Jūs atkreipiate dėmesį į gražų butelių apdirbimą

3. Neabejotinas Lolitos Lempickos saldumas

Kvepalai „Lolita Lempicka“ yra nuodėmės vertas pasiūlymas. Saldymedis ir tuberozė vaidina pagrindinį vaidmenį kompozicijoje. Vaniliniai kvepalai nėra nei per daug akivaizdūs, nei per saldūs. Taip yra dėl anyžių, esančių kvepalų piramidės viršuje.

Rinkitės saldžius „Lempicka“ kvepalus, jei:

 • Jums patinka saldūs, šiek tiek aštrūs kvapai
 • Jums patinka saldymedis ir anyžius
 • Ar ieškote kvepalų, susijusių su pasakų kraštu

4. Kuo kvepia rausvasis cukrus? Kaip ir „Aquolina Pink Sugar“

Karamelė ir saldus – nuo pat pasirodymo 2004 m. „Pink Sugar“ prekiauja kaip karšti (saldūs) pyragai. Ir nenuostabu, nes jie kvepia saldymedžiu, cukraus vata, braškėmis, vanile ir karamele. Kaip ir kiti „Aquolina“ kosmetikos gaminiai, jie pasižymi nuostabiu kvapu, dėl kurio norisi … juos valgyti.

Pasirinkite saldžius „Pink Sugar“ kvepalus, jei:

 • Ar ieškote saldžių ir nebrangių kvepalų
 • Jums patinka cukraus vatos kvapas
 • Lietingą dieną norisi pasijusti lyg saulėtame pramogų parke

5. „Prada Candy“ – parfumerijos visagalis

Saldainiai yra saldainiai, o „Prada“ saldainiai – grynas saldumas. Paklausėme „Prada“ gerbėjos, ką ji mano apie šį kvapą.

Dievinu juos dėl karamelės saldumo. Palyginti su kitais saldžiais kvepalais, man jie kvepia ne kičiškai, o KLASINIAI. Jie labai elegantiški. Man sunku ką nors pasakyti apie atsiskleidžiančias natas, nes man kvapas yra toks pat pudrinis-muskusinis-karamelinis nuo pradžios iki galo. Mano meilė <3

Pasirinkite saldžius „Prada Candy“ kvepalus, jei:

 • Jums patinka karamelė
 • Ar tuo pačiu metu ieškote saldžių ir elegantiškų kvepalų
 • Jums patinka kvapai, kurių fone yra muskuso užuomina

6. „D&G Pour Femme“ – skanėstas žinovams

Kiekvienas, užuodęs „Pour Femme“ kvepalus, prisimins šį kvapą visam laikui. Nes negalima paneigti „Dolce & Gabbana“ dueto fantazijos. Italai zefyrų kvapą derino su avietėmis, apelsinais, heliotropais, sandalais ir, žinoma, vanile. Ir šis prieštaringai vertinamas derinys jiems pasirodė nuostabus. Karštą vanilinių kvepalų atmosferą geriausiai užfiksuoti vaizdo įraše:

Pasirinkite saldžius „D&G Pour Femme“ kvepalus, jei:

 • Jūs karšta
 • Pasiilgote atostogų
 • Jums patinka Viduržemio jūros klimatas ir saldūs kvapai

7. Kažkas nišinių kvepalų gerbėjams – Dzing!

Saldūs gurmaniški kvepalai taip pat turi vertą atstovą mūsų nišinių aromatų lentynoje. Vienas jų – Dzingas! labai vertinamas prekės ženklas „L’Artisan Parfumeur“. O dabar mįslė: kas jums asocijuojasi su karamele, irisais, cukruotu obuoliu ir cukraus vata? Jei turėsite vaikiško cirko kelionių kvapą, jūs pataikėte į galvą. Pridėjus brangaus šafrano ir pirmaujant odai, „L’Artisan Parfumeur“ yra itin patrauklus.

Pasirinkite saldžius „L’Artisan Parfumeur“ kvepalus, jei:

 • Jums patinka odos kvapai su šiek tiek saldumo
 • Jūs turite rafinuotą kvepalų skonį
 • Ar ieškote originalių nišinių kvepalų

Jau turite savo rūšį gražiausių gurmaniškų kvepalų?