Kaip pataisyti „Mac“, kurio nebus

Girdėjome pranešimų apie „Mac“ kompiuterių užmigimą ir problemų pabudimą įdiegus „Lion“. Tai gali atrodyti kaip kažkas iš „Miegančiosios gražuolės“, išskyrus tai, kad princas pabučiuotų jūsų „Mac“ ir pažadintų. Jei kyla problemų pažadinant „Mac“, pabandykite ją pašalinti naudodamiesi toliau pateiktais pasiūlymais.

1. Pabandykite klaviatūrą arba maitinimo mygtuką

Kartais „Mac“ gali neatsakyti į pelės paspaudimus ar bakstelėjimus ant jutiklinės dalies. Tai gali atsitikti dėl įvairių priežasčių ir, atrodo, tai atsitinka dažniau su Liūtu. Palietus pelę, „Mac“ neatsibunda, pabandykite paspausti klaviatūros klavišą.

Taip pat galite pabandyti paspausti „Mac“ maitinimo mygtuką (bet nelaikydami mygtuko žemyn). Kartais šių dviejų dalykų pakaks pažadinti „Mac“ iš komos.

2. Atlikite sunkų išjungimą

Kartais vienintelis būdas išspręsti „Mac“ yra sunkiai išjungti paspaudus ir palaikant maitinimo mygtuką, kol „Mac“ išjungs. Šią techniką turėtumėte naudoti tik tada, kai „Mac“ yra visiškai nepaklusnus, nes tai dažnai gali sugadinti arba sugadinti „Mac“ failus. Kai „Mac“ bus išjungtas, palaukite kelias sekundes ir reguliariai paleiskite jį.

3. Iš naujo nustatykite PRAM ir NVRAM

Kartais „Mac“ sistemoje PRAM (parametras RAM) ir NVRAM (nepastovi RAM) gali sugadinti ir sukelti įvairių problemų. Šiose dviejose atminties vietose saugomi nustatymai ir informacija, kuri neišvaloma, kai išjungiate „Mac“ maitinimą.

Norėdami iš naujo nustatyti PRAM ir NVRAM, „Intel“ pagrindu veikiantiems „Mac“ kompiuteriams atliksime šiuos veiksmus:

1. Išjunkite kompiuterį.
2. Raskite šiuos klaviatūros klavišus: „Command“, „Option“, P ir R. Šiuos klavišus vienu metu turėsite laikyti nuspaustus.
3. Įjunkite kompiuterį.
4. Paspauskite ir palaikykite klavišus „Command-Option-PR“. Prieš pasirodant pilkam ekranui, turite paspausti šį klavišų derinį.
5. Laikykite nuspaudę klavišus, kol kompiuteris paleis iš naujo ir antrą kartą išgirsite paleidimo garsą.
Atleiskite raktus.

4. Atstatykite sistemos valdymo valdiklį (SMC)

Leave a Reply

Your email address will not be published.