Šunų lesyklos: Kokios

Jūs jau žinote, kad „sveikas šuo yra laimingas šuo“, ir norint užtikrinti jo sveikatą, būtina ne tik suteikti besąlygišką meilę ir džiaugsmą, bet ir garantuoti jo maistą kasdien. Šunų šėryklos turi būti tvirtos, be gerų medžiagų, tačiau kokias dar savybes jos turi atitikti?

Be kitų aspektų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, turėtumėte pasirinkti tokį, atsižvelgdamas į savo augintinio dydį, jo valgymo įpročius ar sveikatos būklę. Pavyzdžiui: ar nežinojai, kad yra šunų lesyklų, nerimą keliančių? Na, taip, jie egzistuoja, ir kad jūs žinotumėte viską apie šį priedą, mes paruošėme šį vadovą. Mes pradėjome!

Svarbiausias

  • Šunų tiektuvai yra indai, specialiai sukurti mūsų augintiniui valgyti kasdien.
  • Pasirinkti gerą šunų lesyklą nėra nereikšmingas dalykas. Pasirinkus gerą produktą, mūsų augintinio nutukimas gali baigtis visiems laikams.
  • Yra begalė šunų šėryklų modelių, tačiau turite pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį modelį, kuris kartais gali būti aukštas dubuo arba tas, kuris pasižymi savybėmis kovoti su šunų nerimu.
  • Šunų tiektuvai pagaminti iš daugybės medžiagų, tačiau vienas geriausių yra nerūdijantis plienas, ypač jei jis yra 18/8.

Geriausi šunų dubenėliai rinkoje: mūsų mėgstamiausi

Nešiojami, individualūs, dvigubi ar specialūs tam, kad nuramintų mūsų augintinio norą valgyti, šunų šėryklos šiandien išsiskiria savo įvairove ir įvairiomis kainomis, tinkančiomis visiems biudžetams. Kad jūs galėtumėte protingai pasirinkti, mes paruošėme kruopštų pasirinkimą mūsų reitinge. Atkreipk dėmesį.

Geriausias automatinis tiektuvas šunims

Jei esate labai užsiėmęs žmogus, jums patiks šis automatinis šunų tiektuvas, kuris yra vienas iš geriausiai įvertintų „Amazon“. Tai dvigubas pašarų ir vandens dozatorius, leidžiantis laikyti iki 2,5 kilogramo (Kg) sauso maisto ir 3,75 litro vandens. Tinka visų dydžių šunims, vartotojai pabrėžia jo funkcionalumą.

Įrenginiui nereikia baterijos ar elektros, jis veikia gravitacijos būdu. Paprasčiausiai maistas mažėja pagal paklausą. Kiekvieno dozatoriaus matmenys yra 31,5 x 17,5 x 30 cm, todėl galite be problemų palikti kelioms dienoms. Produktas turi daugybę 5 žvaigždučių įvertinimų ir yra puikus kainos ir kokybės santykis.

Geriausias nerimą keliantis dubuo šunims

Ir čia jūs turite anti-nerimo tiektuvą, kaip jau minėjome įžangoje. Tai yra geriausias „Amazon“ pardavėjas savo kategorijoje ir jis nėra mažesnis. Jei jūsų augintinis be galo ryja ir nekramto, tai yra viena iš efektyviausių šunų tiekėjų, kad to išvengtų. Pagamintas iš netoksiško polipropileno (PP), jis imituoja labirintą ir gali plauti indaplovėje.

Šio tipo priedų tikslas yra sušvelninti daugelio šunų ėdrumą, sukeliantį nutukimą ir žarnyno problemas. Pasirinktas straipsnis yra kokybiškas, gero dizaino ir tinka dideliems ir mažiems šunims. Geras kainos ir kokybės santykis, reitingai ir komentarai yra labai teigiami.

Vartotojų mėgstamiausias šunų tiektuvas prisijungęs

„Kerbl“ yra žinomas prekės ženklas naminių gyvūnėlių priežiūros reikmenims, ir tai nenuostabu, sprendžiant iš šios šunų šėryklos sėkmės. Idealiai tinka dideliems šunims, jo talpa yra 4000 ml (mililitrai) ir pagamintas iš nerūdijančio plieno. Medžiaga jau suteikia idėją apie jos kokybę ir taip pat turi labai prieinamą kainą.

Produkto matmenys yra 15 x 15 x 10 cm, iš kurių 10 cm atitinka aukštį. Jis plaunamas indaplovėse ir turi 78 procentus 5 žvaigždučių vartotojų įvertinimų, vienintelis trūkumas, kurį jie mato, yra tai, kad jis neturi neslidžios pagrindo. Labai gera kokybė už geriausią kainą.

Geriausias reguliuojamas šunų tiektuvas

„Trixie“ prekės ženklo kokybė nekelia abejonių, nes jo klientai puikiai žino. Ta proga pristatoma H formos konstrukcija su dviem nerūdijančio plieno tiektuvais, idealiai tinkanti dviem dideliems šunims arba augintiniui reguliuoti aukštį. Neslystantys konstrukcijos pagrindai apsaugo nuo nepageidaujamų judesių.

Stovas yra 40 cm aukščio, o dubenėlių matmenys yra 11 x 50,5 x 28,5 cm. Tiekėjų teigimu, tiektuvą lengva surinkti, nes jie giria dubenėlių ir grindų valymo paprastumą. Matavimai idealiai tinka vidutiniams ir dideliems šunims. Kaina atitinka produkto kokybę.

Geriausias nešiojamas ir sulankstomas šunų dubuo

Kokybė ne visada prieštarauja kainai, o „Happilax“ yra geras pavyzdys. Labai pripažintas prekės ženklas naminių gyvūnėlių srityje, šį kartą jis pristato nešiojamą šėryklą, kuri nudžiugins daugumą keliautojų. Produktą sudaro du lankstūs dubenėliai, pagaminti iš ekologiško silikono, ir krepšys, skirtas lengvai transportuoti.

Dubenėlių matmenys yra 15 x 7 cm, o maišelio – 17 x 4 cm. Tai tinka visų tipų šunims, nors jei jūsų labai didelis, teks pakartoti šūvį. Idealiai tinka pasivaikščiojimams ir kelionėms, jis plaunamas indaplovėse, o jo tūris siekia 680 ml. Labai geri vartotojų įvertinimai ir kainos ir kokybės santykis daugiau nei rekomenduojama.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie šunų tiektuvus

Nešiojamieji, dideli, maži, automatiniai dalytuvai ar net antivoracionaliniai tiektuvai. Šunų tiektuvų asortimentas, kurį šiandien galite rasti rinkoje, yra labai platus. Kartais tiek, kad sunku pasirinkti. Norėdami jums padėti, mes sukūrėme šį vadovą, kuriame galėsite pamatyti dažniausiai užduodamus vartotojų klausimus.

Šeima perka šuniukus

Norėdami pasirinkti šunų parduotuvę, turite atsižvelgti į savo augintinio amžių ir veislę. (Šaltinis: Filimonovas: 116719594 / 123rf.com)

Kas yra šunų tiektuvai ir kodėl jie tokie svarbūs?

Jie yra dubenys ar konteineriai, skirti sunerti šuns maistą, nesvarbu, ar jis sausas, ar šlapias. Tai yra būtinas mūsų ištikimo draugo sveikatos indas ir pagrindinis aksesuaras tarp naminių gyvūnėlių. Tinkamas pasirinkimas gali nulemti žarnyno problemų išnykimą ar svorio kritimą, be kitų galimybių.

“Šunys nėra viskas mūsų gyvenime, tačiau jie jį užbaigia”.

Ar netinkamas šuns dubuo gali pakenkti mūsų augintinio sveikatai?

Deja, jei. Pavyzdžiui, „Petco“ įmonė 2012 m. Turėjo atšaukti savo nerūdijančius dubenėlius, nes jie buvo radioaktyvūs, teigia „Basis Pet“. Be to, kad patikrintumėte produktų kokybės standartus, niekada nesirinkite nerūdijančio plieno dubenėlio, kuriame negalima plauti indaplovėje arba kuriame teigiama, kad jis tinka tik „naudoti buityje“.

Formulės, paminėtos apibūdinant šunų tiektuvą, gali paslėpti, kad nerūdijantis plienas yra prastesnis už 304 tipą (taip pat žinomą kaip 18/8 nerūdijantis plienas), dažniausiai naudojamą maistui.

Šunys turi galimybę girdėti garsus iki 225 metrų atstumo.

Kodėl šunų tiektuvų higiena yra tokia svarbi?

Žmonės lengvai pamiršta šuns dubens švarą ir tai, kaip tai gali paveikti geriausio draugo sveikatą. Daugelis iš mūsų nenaudodami tos pačios lėkštės savaitę nenaudos, tas pats pasakytina ir apie šunų dubenį. Priešingu atveju šunyje gali klestėti ligas sukeliančios bakterijos.

Nuo skrandžio sutrikimų iki viduriavimo ar vėmimo viskas įmanoma, jei kasdien neplausi augintinio dubenėlio. Taigi, jūs žinote: muilas ir vanduo kiekvieną dieną, kad paskui gerai išskalautumėte daiktą.

Automatinis šunų tiektuvas

Automatiniai tiektuvai idealiai tinka užimtiems žmonėms. Galite kontroliuoti savo augintinio maitinimą. (Šaltinis: Kharchenko: 115371510 / 123rf.com)

Kokių tipų šunų tiektuvus galime rasti rinkoje?

Rinkoje yra platus šunų šėryklų asortimentas. Tiek daug, kad sunku pasirinkti tinkamiausią mūsų geriausio draugo poreikiams. Toliau mes parodysime pagrindinių modelių pasirinkimą pagal jų formą ir medžiagą. Be to, mes parodysime kiekvieno iš šių straipsnių ypatybes, pranašumus ir trūkumus.
Tiektuvų tipai Charakteristikos Privalumas Trūkumai
Iš plastiko Jų būna įvairių formų ir dydžių. Tai yra konteineriai, pagaminti iš skirtingų polimerų. Jei pasirinksite vieną, rinkitės kokybišką ir be kancerogeninių medžiagų, tokių kaip bisfenolis A ar BPA. Juos lengva valyti. Jie yra pigūs, lengvi ir labai patogu. Paprastai jie prideda neslidų žiedą prie pagrindo, kad jis nejudėtų. Juos lengva valyti. Šuo gali būti alergiškas bet kuriam dubenėlio komponentui. Pažvelkite į jo snukį ir galimus dirginimus.
Keramikos Tai yra skirtingo dydžio dubenys, atsižvelgiant į šuns matmenis. Jie sveria tiek, kad nepasislinktų. Lengva valyti Jie gali sulūžti ir tai yra akyta medžiaga, galinti kaupti bakterijas.
Nerūdijantis plienas Šunų dubuo yra įvairių dydžių ir formų. Jie yra nerūdijantys, tvirti ir lengvai valomi. Tai geriausia medžiaga šunų šėrykloms. Jie yra lengvi. Jie lengvai juda, jei neturi neslidaus pagrindo. Venkite tų, kurių pagrinde yra neslidi guma, nes būtent ten gali kauptis grybai ir bakterijos.
Prieš godumą, nerimą ar su kliūtimis Paprastai tai yra plastikiniai indai ir juose yra įvairių projekcijų, kurios priverčia šunį valgyti lėtai. Jie vengia šunų nutukimo. Jie sugeba sušvelninti šuns nerimą dėl maisto ir išvengti žarnyno problemų. Jei jie nėra kokybiški, jie gali greitai pablogėti.
Nešiojami arba kelioniniai Jie yra specialiai kelionėms skirti loviai, dažniausiai pagaminti iš atsparaus plastiko ar silikono, yra ir nerūdijančio plieno. Jie idealūs, jei tenka dažnai judėti. Jie yra sulankstomi ir paprastai turi atskirą indą vandeniui. Jo kaina paprastai būna didesnė. Jei jie nėra kokybiški, juose gali kauptis bakterijos, todėl svarbu būti itin švariems.
Tiektuvai aukščio Jie taip pat vadinami „paaukštintais šėryklėliais“ – tai dubenys, išdėstyti tinkamame aukštyje, kad šuo galėtų valgyti, nenusilenkdamas. Aukštis paprastai yra reguliuojamas ir juose paprastai yra du dubenys, dažniausiai pagaminti iš nerūdijančio plieno. Jie turėtų būti gyvūno krūtinės lygyje, kur kojos lieka tiesios. Jie yra naudingi gyvūno sveikatai, kai aukštis yra pakankamas. Pašalinkite skrandžio sukimąsi ir išvenkite skrandžio problemų. Jie idealiai tinka pagyvenusiems šunims. Higiena po tiektuvu turi būti ypatinga, ji gali sukurti drėgmės maišą, kuriame dauginasi grybai ir bakterijos.
Tiektuvai …