Ledinės kavos baltymų kokteilis Šokoladas Co

Šis ledinės kavos baltymų kokteilio receptas yra absoliutus nugalėtojas, ypač dabar, kai vasara jau visai netoli.

Pamirškite, kad turėsite ištaisyti vieną iš tie kavos grandinės – kas vis dėlto nori nusistovėti eilėje dėl per brangios, mocha-chocca-fancy-lattissimo? Tikriausiai ir po kelių gurkšnių vieno išnaudosite rekomenduojamą suvartojamo cukraus kiekį.

Mes manome, kad šis skanus šokoladinis kokoso riešutas yra patogesnis jūsų virtuvėje. Vos per kelias minutes turėsite ledo šaltą, kreminį kokteilį, kuris ne tik nepaprastai gaivina, bet ir supakuoja įspūdingą 21 g baltymų ir yra tik 188 kalorijos porcijai. Dabar tai, ką mes vadiname stipria jūsų dienos pradžia.

Nesvarbu, ar norite sumaišyti rytinius kokteilius, ar jums reikia kažko nepaprastai malonaus, kad susitvarkytumėte po treniruotės, šis receptas yra kelias į priekį.

Be to, yra daug vietos eksperimentams su kitais ingredientais, jei jaučiatės šiek tiek drąsiau. Norėdami pabandyti natūralaus cukraus ir kalio, galite pabandyti įdėti pusę susmulkinto banano arba papildomai pasimėgauti riešutais su žemės riešutų sviestu. Dangus yra riba.

Padaro: 1

Ingridientai

Kavos baltymų kokteiliui:

Pasirenkami priedai:

  • Plakta grietinėlė
  • Sirupas be cukraus (Butterscotch)

Metodas

1. Norėdami suplakti kavos baltymus, paprasčiausiai įdėkite ledą, kavą, kokosų pieną ir baltymų miltelius į maišytuvą. Tada maišykite, kol mišinys taps lygus ir gausus.

2. Patiekite supildami į aukštą taurę, tada užpilkite plakta grietinėle ir ant viršaus užpilkite sviesto sirupo. Atsisėskite ir mėgaukitės ledo šalta gaiva!