8 geriausi parketlenčių gamintojai

Tarkett/Sinteros (Švedija-Serbija-Rusija)

Ketvirtoje reitingo vietoje yra bene populiariausias parketlenčių gamintojas Rusijoje. Kompanija Tarket parketlentes pradėjo gaminti nuo septintojo dešimtmečio pradžios. praėjusį šimtmetį. Iš pradžių tai buvo lipnus produktas, bet 90-ųjų pabaigoje. kuriama viena sėkmingiausių patentuoto beklijų blokavimo formų, dabar vadinama TC’Lock.

Švedijos koncerną galima drąsiai vadinti garsiausiu Rusijoje. Šiandien asortimente, be linoleumo ir laminato, yra parketlentės pagal prekės ženklus:

 • Tarkett: prabangios grindys su viršutiniu ąžuolo, uosio, buko, raudonmedžio, skersinio ir pjaunamo merbau sluoksniu. Gaminio storis – 14 mm, gamyba – Serbija, Švedija, Lenkija.
 • Sinteros: nebrangi lakuotų parketlenčių serija, faneruota ąžuolo, uosio, buko mediena. Lentų skerspjūvis yra 13,2 mm, jis gaminamas Serbijos ir Rusijos gamyklose.

„Tarkett“ liniją sudaro 11 kolekcijų. Yra daugiau nei 200 tradicinių ir neįprastų spalvų dizaino, įskaitant bronzą, grafitą ir kt. Visos kolekcijos yra padengtos apsauginiu laku arba alyva, kurią papildo AquaGuard vaškinė blokų apsauga. Kai kuriose konstrukcijose taikomi specialūs apdorojimo metodai, pvz., gilus šepetys, rūkyta, nuožulnioji ir kt.

Sinteros serijoje yra 3 kolekcijos vienos ir trijų juostelių plokščių su klasikiniu lygiu paviršiumi raminančių atspalvių po dilimui atspariu PU laku.

Parketlentė išduodama buitiniam, komerciniam ir sportiniam naudojimui. Visi produktai turi atitinkamą sertifikatą, įskaitant:

 • Visas dokumentų paketas iš Rusijos Federacijos federalinės vartotojų teisių apsaugos ir žmogaus gerovės priežiūros tarnybos;
 • Oficialus leidimas naudoti ekologinį ženklą „Gyvybės lapas“;
 • Patvirtinta atitiktis ES standartams „Cradle-to-Cradle“ (ekologiškas gaminio gyvavimo ciklas).

Pagrindiniai privalumai:

 • Turtingiausias gaminių pasirinkimas pagal tekstūras, atspalvius ir dekorus:
 • Norint apsaugoti paviršių nuo trinties, vandens ir nešvarumų, naudojamas visas spektras apdorojimo priemonių. Tai natūralūs Proteco Strong aliejai, vaškai, mišrios kompozicijos ir lako kompozicijos, turinčios skirtingą blizgesį. Atskiros kolekcijos yra nulakuotos bakterijų stabdymo savybe.
 • Tvirta susijusių gaminių linija, įskaitant kamštienos ir XPS paklotus, grindjuostes, slenksčius, vamzdžių žiedus, sandariklius, remonto rinkinius, apsauginius kilimėlius ir pamušalus, profesionalias chemines medžiagas ir daug daugiau.
 • Parketlente sumontuota moderni TC-lock liežuvėlis-griovelis užraktas, užtikrinantis tvirtą visų lentų galą ir išilginį sujungimą be tarpų, kritimų ir kitų defektų.
 • Veikimo laikotarpis – iki 25 metų.

Minusai:

 • Pasak pirkėjų, rusiškuose gaminiuose kartais pasitaiko geometrijos santuokos;
 • Per brangu visam koncerno asortimentui.

9.2
/ dešimt

Įvertinimas

Atsiliepimai

Įsigijome Tarket parketlentę pirmam privataus namo aukštui. Buvo pakviesti meistrai, todėl grindys surinktos itin kokybiškai ir tolygiai. Pertvarkydami spinteles pastebėjome, kad grindys šiek tiek patamsėjo su …