Geriausių butelių sterilizatorių Pasirinkimas

Butelių sterilizatoriai dar nėra labai populiarūs, tačiau tai patogi ir efektyvi buitinė technika. Ieškodama geriausio vaikiškų indų sterilizatoriaus, Price Expert atkreipė dėmesį į šias charakteristikas:

Kuris sterilizacijos tipas naudojamas įrenginyje. Apdorojimo garais metodas yra labiausiai paplitęs ir susideda iš sterilizavimo karštais garais. Taip pat yra šalta dezinfekcija (ultravioletiniai arba saugūs cheminiai tirpalai).

Ar instrumentas reikalingas jėgos šaltinis. Elektriniai modeliai veikia tik iš tinklo, mikrobangų sterilizatoriai reiškia, kad yra mikrobangų krosnelė. Ultravioletiniai prietaisai yra maitinami baterijomis, o sterilizuojant tabletėmis reikia tik pačių tablečių ir indo joms ištirpinti.

Kas yra erdvumas prietaisas. Priklausomai nuo mitybos ypatybių, galite pasirinkti ir 1 buteliuko, ir 6-8 buteliuko variantą. Dideliuose sterilizatoriuose taip pat galite įdėti kitus vaikiškus indus, čiulptukus, žaislus, pientraukį.

Ar yra a papildomos funkcijos: automatinis įjungimas ir išjungimas, veikimo ir vandens lygio indikacija, šildytuvas, garintuvas.

Sterilizatorius – ar tai būtina?

Pastebėta, kad apie sterilizatoriaus nenaudingumą daugiausia kalba tie, kurie jo neturi. Tačiau tokių įrenginių naudotojai tik stebisi, kaip jie anksčiau gyveno be jo. Net jei tėvai visai neplanuoja kūdikio maitinti iš buteliuko, verta pagalvoti apie šios prekės įsigijimą. Juk juo galima apdoroti ne tik buteliukus kūdikiams, bet ir maitinimo reikmenis, čiulptukus, pientraukius, puodelius kūdikiams, lėkštes, šaukštelius ir net mažus žaisliukus, atlaikančius iki 100 laipsnių šilumos. Tuo pačiu metu sterilizatorius švelniau veikia apdorotų gaminių medžiagą nei tradicinis virimas. O dirbtinio vaiko mamai sterilizatorius taps tikru gelbėtoju, taupančiu brangų laiką ir pastangas.

Sterilizatorių prekės ženklai – ką pasirinkti?

Kokybės ir populiarumo lyderis tarp sterilizatorių yra prekės ženklas Philips Avent, siūlantis platų asortimentą nuo paprastų modelių iki pažangių garo centrų su plačiomis funkcijomis. Tiesa, šio žinomo prekės ženklo įrenginių kainos nėra pačios mažiausios. Toliau seka buitinė technika. Dr. Brown’s, Beurer, Tommee Tippee, Chicco. Prekės ženklo „vaistinė“ produktai išsiskiria C.S. Medicasiūlo labai gerą kokybę už priimtiną kainą. Europos pašto ženklų Medela, Nukas, Tefalas savo gaminiuose taip pat turi sterilizatorių, tačiau vartotojai negiria nei jų naudojimo patogumo, nei darbo kokybės. O štai nebrangūs sterilizatoriai komplektas ir Mamannepaisant paprasto dizaino, yra labai populiarūs dėl mažos kainos, patogumo ir ilgaamžiškumo.

TOP 12 geriausių butelių sterilizatorių

„Expert Price“ atrinko 12 geriausiomis charakteristikomis pasižyminčių butelių sterilizatorių ir sterilizavimo prietaisų modelių įvairiose kategorijose.

Taigi, kokį sterilizatorių turėtumėte pasirinkti?

Renkantis geriausią sterilizatorių, pirmiausia turėtumėte vadovautis kūdikio maitinimo ypatumais. Jei reikia daug sterilių daiktų (buteliai, pientraukis, šaukštai, čiulptukai ir kt.) ir jų nuolatinė „apyvarta“, reikia talpaus garo tipo sterilizatoriaus, geriausia su automatiniu išsijungimu. Nenuvertinkite mikrobangų krosnelių galimybių – jų apdorojimo kokybė nėra prastesnė nei stacionarių prietaisų, o kaina mažesnė.

Jei kartkartėmis prireikia buteliukų ir čiulptukų, o mama pientraukio nenaudoja ar kitaip sterilizuoja, tiks kompaktiškas 1-2 buteliukų sterilizatorius. Kelyje praverčia „šaltas“ sterilizatorius, kuriam nereikia maitinimo šaltinių, tačiau kiekvienai dienai vis tiek geriau rinktis labiau pažįstamą garų variantą.