8 geriausi „Sony“ fotoaparatų objektyvai

Puiki optika Sony gaminiams

Autorius:

Vladislavas Samoškinas

Sony SLR ir sisteminiai fotoaparatai yra mažiau populiarūs nei dviejų garsesnių Japonijos kompanijų gaminiai. Tačiau tai nereiškia, kad tokios kameros neturi plačios optikos. Patikėkite, yra iš ko rinktis. Ir visada yra galimybė suklysti nusipirkus ne patį verčiausią objektyvą. Štai kodėl jums reikia perskaityti mūsų 8 geriausius modelius, kurių pirkimas tikrai nenuvils.

Geriausias standartinis priartinimo objektyvas Sony fotoaparatui

Jei norite profesionaliai fotografuoti su savo „SLR“, tuomet turėtumėte pagalvoti apie universalaus objektyvo su pastovia diafragma įsigijimą. Sony 16-50mm f/2.8 būtų puikus pasirinkimas. Pakankamai plati diafragma padeda išgauti portretą su gražiai neryškiu fonu. Tokiu atveju vaizdas bus kuo išsamesnis. Optika puikiai išlaiko foninį apšvietimą, todėl galite padaryti nuostabų kadrą saulėlydžio ar aušros metu. Džiugina pirkėjus ir puiki konstrukcijos kokybė. Manoma, kad šis dalykas yra brangus ir patikimas. Net drėgmė ir dulkės nepakenks optikai. Tam tikrų nepatogumų sukelia tik įtemptas priartinimo žiedas. Tačiau skųstis tuo pradedi tik aktyvaus vaizdo filmavimo metu. O veidrodinio fotoaparato savininkas tai daro retai.

Pagrindiniai privalumai:

  • Kokybiška konstrukcija
  • Apsauga nuo dulkių ir drėgmės
  • Puikus ryškumas
  • Didelė diafragma
  • Pastovi diafragma
  • Greitas ir tikslus automatinis fokusavimas

Minusai:

  • Tinkamas svoris (577 g)
  • Tvirtas priartinimo žiedas
  • Auksta kaina

9.7
/ dešimt

Įvertinimas

Šiame DSLR objektyve yra asferiniai objektyvai. Tai rodo didelį diafragmos santykį ir beveik visišką visų rūšių artefaktų nebuvimą. Atrodo, kad toks „stiklas“ turi būti brangus. Tačiau gamintojas nusprendė nustebinti fotografus mėgėjus, nustatydamas ne aukščiausią kainą. Tai turbūt pigiausias priartinimo objektyvas su pastovia diafragma. Kad ir kokį židinio nuotolį nustatytumėte, diafragma galės atsidaryti iki f / 2,8. Belieka apgailestauti tik dėl optinio stabilizatoriaus ir plataus matymo kampo nebuvimo. Šiuo atžvilgiu šis modelis nerekomenduojamas fotografuojant kraštovaizdžius ir miesto vaizdus. Visų pirma, jis buvo sukurtas gražiems portretams kurti.

Pagrindiniai privalumai:…