8 geriausios plūdės

Žvejybos būdų yra daug, tačiau meškeriotojui smagiausia plūdinė įranga. Žvelgdami į siūbuojančią plūdę, galite pamiršti problemas ir pasinerti į svajonių pasaulį. Tačiau vos palindęs po vandeniu ar į šoną, meškeriotojas išlenda iš stulbinančio stulbinimo ir su jauduliu daro šluotą.

Visos plūdės gali būti klasifikuojamos pagal žvejybos būdą.

  • senas geras maks ir toliau turi didelę paklausą tarp žvejų. Trumpai žvejybai reikalinga lengva ir jautri plūdė. Jis gali būti antenos pavidalo arba su siauru korpusu. Tokių modelių keliamoji galia retai viršija 5 g.
  • Daryk nuotolinis liejimas snap leidžia match strypas. Pagrindinis reikmenų elementas yra sunki plūdė, kurios keliamoji galia iki 20 g.
  • Žvejyba srovėje suteikia meškeriotojui daug nepatogumų. Tačiau pasirinkus specialią plūdę Bolognese meškerei, nei vienas kąsnis neliks nepastebėtas.
  • Meistrai kištukas naudokite itin jautrias ir labai lengvas plūdes. Šių modelių keliamoji galia prasideda nuo 0,3 g.
  • Žvejybai žiemą iš po ledo žvejai naudoja kompaktišką įrangą. O norint pamatyti pasyvios žuvies pasyvų įkandimą, meškerėje yra įrengta nedidelė plūdė, kuri plauks duobutėje.

Mūsų apžvalgoje pateikiamos plūdės, kurios naudojamos įvairiems žvejybos būdams. Geriausių plūdinių plaukelių Pasirinkimas pagrįstas sportininkų ir patyrusių plūdinės žūklės entuziastų atsiliepimais.

Be įprastų plūdžių meškerėms komplektuoti, yra modelių, kurie gali žymiai padidinti laimikį. Taip pat pravartu juos turėti žvejybos dėžėje.

  • žymeklio plūdė populiarus tarp naminių meškeriotojų dėl karpių žvejybos. Žymeklio meškerės užduotis – ištirti dugno reljefą, rasti perspektyvų kibimo ir vėlesnės žvejybos tašką. Kai randamas įdomus gylio kritimas, žymeklis paliekamas toje vietoje ir tampa tikslo tašku.
  • Daugelis meškeriotojų iš naktinės žūklės patiria daug malonių emocijų. Norint praleisti laiką ne tik romantiškai, bet ir naudingai, reikėtų pasirūpinti meškere šviečianti plūdė. Ugnialapis tampa ryškia antena, kuri puikiai matoma tamsoje.
  • Dauguma didelės plūdės galima pamatyti ant gyvo masalo. Kai plėšrūnas nepaiso besisukančių jaukų, ateina metas žvejybai. Plūdė turi laikyti mažas žuvis tam tikroje rezervuaro vietoje ir būti aiškiai matoma meškeriotojui.

Norėdami pasirinkti geriausią plūdę savo reikmenims, nuspręskite dėl žvejybos būdo. Kartais tvenkinyje tenka keisti įrangą. Todėl rinkinyje turėtų būti skirtingi modeliai, kurie leistų sėkmingai žvejoti skirtingu gyliu ir atstumu. Tinkamai pakrovus, bus sunku praleisti užkabinimo momentą.

Sėkmės žvejyboje!