8 populiariausi kedų prekės ženklai

8 populiariausi kedų prekės ženklai

Šiandien dauguma vidutines pajamas gaunančių rusų laikosi principo „Nesame pakankamai turtingi, kad pirktume pigius daiktus“. Savo ruožtu batai paprastai užima nemažą stulpelį biudžete, todėl jų pirkimui reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Išsiaiškinkime, kurių prekių ženklų sportbačiai nenuvilia savininkų.

Nike sportbačiai
populiariausia sporto šaka pasaulyje


Nuotrauka: cdn.nikeblog.com

Nuotraukoje – vyriški bėgimo bateliai NIKE AIR MAX 2015 (GS) su oro pagalve, skirta kulkšnies amortizacijai. Vidutinė kaina Rusijos Federacijoje: 5445 rubliai.

„Nike“ sportbačiai yra mūsų geriausių sąrašo viršuje. Pusę šimtmečio gyvavimo Nike stabiliai lenkė ir gerokai atsilieka nuo konkurentų sportinių batelių srityje. Šiandien Nike yra vienas atpažįstamiausių ir sėkmingiausių prekės ženklų, pripažintas profesionalių sportininkų ir aktyvaus gyvenimo būdo entuziastų.

Sportinių batų modelių asortimentas yra reguliariai atnaujinamas, atsižvelgiant į mados tendencijas ir įdiegiant naujausias technologijas. Nike gerbėjai vertina kompaniją dėl puikios reputacijos ir tinkamos sporto prekių kokybės. Žymiausiais profesionaliais sportininkais tapo prekės ženklo atstovai: krepšininkas Michaelas Jordanas (specialiai jam buvo gaminama serija „Nike Air Jordan“), golfo žaidėjas Tigeris Woodsas, futbolininkai Ronaldinho ir Christianas Ronaldo, tenisininkai Rogeris Federeris ir Rafaelis Nadalis.

Privalumai:

  • Prekių ženklų įvairovė: pristatomi sportbačiai bėgimui, sportui, futbolo bateliai, jaunimo modeliai.
  • Nuolat atnaujinamas asortimentas.

Trūkumai: neaptiktas.

Iš apžvalgų apie Nike sportbačius:

„Nuo tada, kai įsigijau pirmuosius „Nike“ (maždaug prieš 15 metų), likau ištikima šiai įmonei – esu patenkinta kokybe, dizainu, kaina. Aš nuo jų visai nepavargau ir savo pageidavimų nekeisiu.

Didžiulis Nike asortimentas yra nuostabus! Atrodo, kad pusė miesto atitenka jiems, tačiau nė vienas jų draugas neturi tokio modelio kaip mano.

Įvertinimas: 10 iš 10.

Adidas
geriausios kokybės bėgimo bateliai


Nuotrauka: xpock.com.br

Nuotraukoje Adidas Springblade bėgimo bateliai (2015 m. kolekcija). Vidutinė kaina Rusijos Federacijoje: 8990 rublių.

1920 m. įkurta dviejų brolių Dasslerių, Adidas kelis kartus patyrė pakilimų ir nuosmukių. Tačiau įmonės savininkų verslumo ir kruopštumo dėka ji užgrobė savo 20% sportinių batų rinkos (tai nėra 35%, kaip Nike, bet gana daug). „Adidas“ išleido pirmuosius futbolo batus su keičiamomis smeigėmis ir savo klientams pritraukė tris ketvirtadalius pasaulio futbolininkų.

Šiandien Adidas gamina ne tik patikimus ortopedinius batus profesionaliam sportui ir bėgimui, bet ir praktiškus modelius kasdieniniam gyvenimui retro ar NEO stiliaus. Adidas taip pat kreipia dėmesį į naujausias technologijas, išleisdamas tokias drabužių ir avalynės kolekcijas kaip „CLIMACOOL“ (specialios medžiagos palaiko optimalią kūno temperatūrą ekstremaliomis sąlygomis).

Privalumai:

  • Prekės ženklo šlovė, „žanro klasika“.
  • Kokybiškos medžiagos, batai nesuplyšę.

Trūkumai: neaptiktas.

Iš atsiliepimų apie Adidas:

„Geriausi sportbačiai yra madingi, stilingi, patogūs! Vienas trūkumas – jie dėvimi taip ilgai, kad pradeda nuobodžiauti…“.

„Adidas futbolo batelius gavau maždaug prieš metus, esu labai patenkinta. Net ir lietingu oru užtikrintai išlaikau pusiausvyrą, smaigaliai puikūs. Medžiagos kokybė yra aukščiausio lygio, o kaina yra gana priimtina. Kai baigsiu, galvoju įsigyti naują šios įmonės modelį.

Įvertinimas: 9,5 iš 10.

naujas likutis
geriausi miesto sportbačiai


Nuotrauka: newbalancelifestyle.pl

Nuotraukoje – sportbačiai New Balance 574. Vidutinė kaina Rusijos Federacijoje: 3300 rublių.

Daugiau nei prieš 100 metų įkurta „New Balance“ iš pradžių specializuojasi ortopedinių batų gamyboje, o XX amžiaus viduryje bendradarbiavo su keliomis sporto komandomis. Šiandien New Balance yra daugiau kasdieninio gyvenimo batai.

New Balance sportbačių modeliai yra pagaminti iš originalių medžiagų ir ryškių spalvų. Didesniam amortizavimui kedų padas užpildytas putplasčiu, todėl batai yra patogūs ne tik ilgiems pasivaikščiojimams, bet ir bėgimui bei šokinėjimui. Stilingas New Balance dizainas ypač patrauklus jauniesiems mados mylėtojams.

Privalumai:

  • Ryškus, stilingas, išskirtinis.
  • Malonios medžiagų tekstūros.
  • Priimtinos kainos.

Trūkumai: neaptiktas.

Iš apžvalgų apie „New Balance“ sportbačius:

„Prieš porą metų nupirkau savo sūnui pirmąjį New Balance, jis apsidžiaugė. Šiandien jis jau turi tris poras – …