9 geriausi vaistai nuo erkių

Erkės neturi vietos ant jūsų augintinio

Autorius:

Anna Sapelkina,

veterinarijos gydytojas

Beveik visi augintinių savininkai pavasarį susiduria su problema, kaip apsaugoti savo augintinį nuo erkių. Tai ypač pasakytina apie šunų savininkus: erkės perneša labai paplitusias ir pavojingas ligas, tokias kaip babeziozė (dar žinoma kaip piroplazmozė), boreliozė (vadinamoji Laimo liga, kuria gali sirgti ir žmonės) ir kai kurios kitos.

Šias ligas daug lengviau išvengti nei gydyti, todėl paprasčiau ir pigiau įsigyti specialių akaricidų naminių gyvūnėlių parduotuvėje ar veterinarinėje vaistinėje. Iki šiol buvo sukurta daugybė vaistų, kurių kaina ir veiksmingumas skiriasi, lašų, ​​antkaklių, purškalų ir net sisteminių tablečių pavidalu. Galiojimo laikas gali svyruoti nuo 1 savaitės iki 3 ar daugiau mėnesių. Pabandykime išsiaiškinti, kurios šiuolaikinės priemonės nuo erkių yra geriausios.

Geriausi lašai ant keteros nuo erkių

„Merial“ „Frontline Combo“.

„Frontline“ jau daugelį metų yra populiariausia apsauga nuo erkių. Veikliosios medžiagos: fipronilas 9,8%, S-metoprenas – 8,8%. Veiksmingas nuo erkių, utėlių, ketera, blusų ir jų kiaušinėlių. Vaistas neturi sisteminio poveikio, jis pasiskirsto po odos paviršių per pirmąją dieną po užtepimo ant keteros ir stuburo. Praėjus 2 dienoms po to, gyvūno nerekomenduojama plauti. Akaricidinis poveikis šunims išlieka 1 mėnesį, katėms – 3 savaites. Dažnai maudantis (daugiau nei 2 kartus per mėnesį), intervalą tarp procedūrų rekomenduojama sutrumpinti 1 savaite. Draudžiama naudoti sergantiems gyvūnams ir šuniukams iki 2 mėnesių amžiaus.

Pagrindiniai privalumai:

  • efektyvumas;
  • parduodamas beveik visose naminių gyvūnėlių parduotuvėse ir veterinarijos vaistinėse;
  • taikymo saugumas.

Minusai:

  • palyginti didelė kaina.

9.9
/ dešimt

Įvertinimas

Atsiliepimai

Prie vasarnamio yra labai erkių užkrėstas plotas, erkės aktyvios net spalio viduryje. Lašinti mūsų Yorkie su Frontline. Dėl sezono jie išgyveno be incidentų – kelis kartus buvo nuimti nuo vilnos, tačiau nė vieno neįsukta. Aš rekomenduoju vaistą.