9 gražūs kvepalų pavadinimai, kuriuose

Matyt, viskas gražiai skamba prancūziškai. Tačiau gudrybė yra sugalvoti kvepalų pavadinimą, kuris širdį paliečia ir kitomis kalbomis. Kai kurie žmonės tai daro. Atraskite gražiausius „Lancome“, „L’Artisan Parfumeur“ ir „Diora“ kvapų pavadinimus. Ar galite juos visus išversti?

Romantiški kvepalų pavadinimai

Romantiškiausi moteriškų kvepalų pavadinimai

„Lancome Poeme“

Ar norite užuosti eilėraštį? Lancome Poeme kvepalai skatina visas romantiškas sielas. Šio darbo puslapiuose perskaitysite baltų gėlių, mimozos ir vanilės užrašus. Gryna aromato poezija. Poeme vardas taip pat atspindi „Lancome“ kvepalų liūdesį ir melancholiją.

„L’Artisan Parfumeur La Chasse Aux Papillons“

Veja drugelius – ar „L’Artisan Parfumeur“ vardas nėra gražus? „La Chasse Aux Papillons“ nukels į baltomis gėlėmis kvepiančią pievą, kurioje beprotiškais kvapais gundys tuberozos, jazminų, apelsinų ir liepžiedžių žiedai. Pavadinimas toks pat poetiškas kaip kvepalai. Pasiilgote saulėtos vasaros ir erdvių suknelių.

La Praire vidurnakčio lietus

Yra kvepalų, kurie džiugina ir kvapu, ir garsu, ir buteliu. Ramia sąžine tarp jų įtraukiame ir vidurnakčio lietų. Kas paslėpta butelyje kaip juodas, žvilgantis lašas? Visų pirma, La Praire mieste galima pajusti orchidėjų, pačiulių, gvajavos ir granatų natas. Visas dalykas yra romantiškas, bet ir orus. Puiku!

„Lancome La Vie Est Belle“

Jie sako, kad viskas gerai skamba prancūziškai, ir tikrai vardas „La Vie Est Belle“. Tarp daugybės „Lancome“ kvepalų yra išskirtinai saldūs ir elegantiški – jei norėsite saldumyno, juos nešiosite be gėdos. Jie tokie geri, kad galėtų vaidinti romantinėje komedijoje Paryžiaus aplinkoje, kur gyvenimas visada gražus.

Lancome Tresor La Nuit

SUnauja kompozicija mūsų kvepalų reitinge Lancome. „Magic La“ Nuit „Tresor“ (konkurso lobis) leidžia pamiršti savo kasdienybę ir skatina atrasti nakties paslaptis. O tamsoje slypi saldžiai kvepiantys lobiai. Kvepalai Lancome yra sėkminga šeimos kompozicija gurmanas kvepiantis pralinomis, karamele ir ličiai.

Labiausiai SENSUAL moteriškų kvepalų pavadinimai

Donna Karan Black kašmyras

Moteriški kvepalai, kurių pavadinimuose yra kašmyro ar aksomo, sukelia asociacijas su prisilietimo pojūčiu. Norėtum jausti juos savo rankoje! Donna Karran Black Cashmere kvepia šiltu ir aštriu kvapu. Deja, kvepalai nebuvo atnaujinti daugelį metų. Juos pakeitė „Liquid Cashmere“ – vienodai sėkmingi, tačiau be šios jausmingumo dozės pavadinime.


Ar tu tai žinai…

Esą dėl prancūziško „r“ kvepalų pavadinimas skamba geriau.


„Dior J’adore“ kvepalai

J’adore reiškia „meilė, meilė“. Tiesą sakant, „Dior“ aromatas yra dievinamas, norimas, atpažįstamas – daugeliui moterų tai yra gražiausi moteriški kvepalai šiame pasaulyje. Kai kuriems ikoniškas „Dior“ kvepia saulėlydžiu. Kitas kaip gryna klasika ir elegancija. Negalima paneigti – vardas skamba kaip gražiausia meilės deklaracija.

Guerlainas Shalimaras

Kai kalbama pašnibždomis, Shalimar gali priversti jūsų odą drebėti. Pavadinimas, paimtas iš sanskrito kalbos, reiškia „meilės šventyklos“. Prancūzų perfume Guerlainai yra pirmiejiir kruopščiai rytietiškassu šia kompozicijaPSOir plienasir išpopuliarėjoir Europoje – iki šios dienos garbinamas jausmingos meilės kvapas. Otapiedalistu iryra paslapties ir galios šaltinis.

Majda Bekkali Tendre Est la Nuit

Gražiai skamba prancūzų ir lenkų kalbomis – „Czuła is noc“ laimi daugelio gražiausių kvepalų vardų reitingą. Tendre Est la Nuit jis nurodo Franciso Scotto Fitzgeraldo romano pavadinimą ir puikiai atspindi kvepalų pobūdį, kuris yra paslaptingas, balzamiškas ir jausmingas. 5+ buteliui!


Keisčiausi kvepalų pavadinimai

Parfumeriai taip pat turi blogų dienų. Taip pat peržiūrėkite keisčiausių kvepalų pavadinimų reitingą.


Ar jums patinka mūsų sąrašas? Laikas išbandyti kvepalus gražiausiais vardais. Kurį iš jų pasirenkate?