Koks geriausias 2021 m.

Kaip jūsų šeimos nariui, jūsų šuniui reikia jo vietos. Jei ieškote geriausių lovų dideliems šunims, pateikiame keletą pasiūlymų, kuriuos galite nusipirkti iš namų, ir keletą patarimų, kaip išsirinkti tinkamiausią. Prisiminkite, kaip svarbu, kad jūsų augintinis gerai pailsėtų ir būtų kuo patogesnis!

Išsamus didelių šunų lovų pirkimo vadovas, atsižvelgiant į visas jo savybes ir viską, į ką turite atsižvelgti. Pavyzdžiui, ar jie yra ortopediniai, ar kuo atsparesni, ar lengvai transportuojami tuo atveju, jei vykstame į kelionę ir norime juos pasiimti su savimi, ar jie pagaminti iš plastiko. Ko tu ieškai?

Svarbiausias

  • Šuo miega vidutiniškai dvylika ar aštuoniolika valandų per dieną, tačiau daugelį likusių jis praleidžia ir savo lovoje, ypač jei gyvenate bute ar name be sodo. Todėl labai svarbu, kad didelių šunų lovos turėtų geriausias savybes, kad maksimaliai palepintų mūsų kailinius šunis.
  • Svarbu, kad lova jūsų augintiniui būtų pastatyta reikiamoje namų vietoje ir taptų jo jaukiu kampu šuniui pailsėti ir priprasti būti jame, kai jam to reikia, atokiau nuo sofos, jūsų lovos ar kitų baldų. . Be to, jei lova yra gabenama, tai sukurs namų jausmą, kai būsime toli nuo namų.
  • Pirkdami lovas dideliems šunims, reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių. Tarp jų yra šuns dydis, amžius ir svoris, medžiagos, iš kurių klojamos lovos, atsparios šuns įkandimams ir žaidimams, taip pat gabenamos. Jų dizainas ir tai, kad juos lengva valyti, taip pat yra labai svarbus.

Geriausios šunų lovos rinkoje: mūsų rekomendacijos

Neapsigaukite tik dėl geriausios kainos ir atkreipkite dėmesį į visas detales: nuo dizaino iki čiužinio savybių. Nustebsite, kiek galite atsižvelgti pirkdami geriausias lovas dideliems šunims. Čia jūs turite mūsų reitingą su penkių didelių šunų lovų pasirinkimu „Amazon“.

Pigiausia didelė šunų lova

Vienas iš perkamiausių straipsnių mūsų kailiniams šunims ir ne be reikalo, nes jame yra 4,7 žvaigždutės iš 5 ir vartotojai pabrėžia jo aukštą kokybę. Jis pagamintas iš atminties putplasčio su neperšlampama ir pliušine danga sąnariams pailsėti.

Jis yra įvairių dydžių, L dydis yra 89 x 56 x 8 cm. Jis yra neslystantis ir lengvai plaunamas. Tarsi to būtų negana, tai yra anti-įkandimas.

Praktiškiausia šunų lova

Ši didelė šunų lova yra praktiško ir modernaus dizaino su aukštu flanšu, kuris suteikia didesnį komfortą ir saugumo jausmą. Keičiama ir nuimama pagalvėlė, paminkštinta ir labai minkšta.

Puikiai tinka pakaitomis vasarą ir žiemą. Išorinė dalis pagaminta iš labai atsparaus ir lengvai plaunamo Oksfordo audinio. Vidinė dalis yra pliušinė su labai minkštu įdaru.

Geriausia plaunama šunų lova

Didelių šunų lovų, kurias labai lengva skalbti skalbimo mašinoje, modelis su užtrauktukais ant visų dangčių. Išorinė čiužinio medžiaga yra atspari nešvarumams ir plaunama muilu ir vandeniu suvilgytu audiniu.

Kilimėlis yra stačiakampis, su žiemą ir vasarą pasukamomis pagalvėlėmis. Su pakeltu kraštu ir žemu įėjimu. Lovos pagrindas neslidus.

Geriausia pakelta anti-heat lova šunims

Šis variantas, į kurį reikia atsižvelgti, jei jūsų šuo nori miegoti aukštesnėse vietose, yra šis labai įvairaus dydžio modelis. Ši didelė šunų lova naminius gyvūnus pakelia daugiau nei 7 colius nuo žemės, o jo kvėpuojantis tinklinis audinys leidžia oro cirkuliacijai palaikyti vėsą.

Dvi spalvos: pilka ir žalia. Labai lengva valyti ir paprastas surinkimas.

Įmantriausia šunų lova

Lovos dideliems šunims su 10,1 cm didelio tankio atminties putų pagrindu ir pagalvėlės su perdirbtu ekologišku užpildu. Medžiaga yra atsparus ruoželinis audinys, pagamintas iš poliesterio (65%) ir medvilnės (35%).

Tai neperšlampamos lovos, su kraštais galvai, labai lengvai valomos ir pašalinamos plaukais, su nuimamais dangteliais, kuriuos galima plauti mašinoje. Paprastas surinkimas.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie dideles šunų lovas

Ar žinojote, pavyzdžiui, kad kuo sunkesnis gyvūnas, tuo daugiau dėmesio turėtumėte skirti didelių šunų lovų užpildymo medžiagoms? Kaip visada rekomenduojame, nepirkite atsitiktinai. Čia rasite daugybę detalių ir veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti, kad būtų teisingas produkto pirkimas, dydis ir kokybė.

berniukas su šunimi

Viena iš lovų savybių, į kurias reikia atsižvelgti, yra tai, kad jos turi neslidų paviršių, kad jos lengvai nejudėtų. (Šaltinis: belchonock: 96234196 / 123rf.com)

Kas yra ir kaip turėtų būti didelių šunų lovos?

Didelės šunų lovos yra vieta, kur jūsų augintinis gali ilsėtis. Jų rasite skirtingo storio ir dydžio pagal savo šuns išmatavimus, dizainą ir prekės ženklus. Jie turėtų būti patogi vieta, kurią šuo nuo pirmos dienos interpretuoja kaip savo ir mėgsta būti ten, kur jam patogu, žiemą nėra šalta ir vasarą karšta.

Kuo didesnis ir sunkesnis šuo, paminkštinimas ir lovos paminkštinimo laipsnis turėtų būti tankesni, kad jis lengvai neskęstų ir gerai palaikytų jūsų kūną. Svarbu, kad šuo pasirinktų lovą, kuri atitiktų jo dydį, o jei ji yra didelė, ji turėtų būti tinkama, tačiau joje neliktų per daug vietos jaustis apsivyniojus.

Kokie yra lovų privalumai dideliems šunims?

Kalbėdami apie lovas dideliems šunims, mes kalbame būtent apie lovas, skirtas dideliems šunims. Tai nereiškia, kad jei šuo yra šuniukas, net jei jis užaugs, jį jau galima nusipirkti didelę lovą, kad ji tarnautų visą gyvenimą. Tai klaida. Mažas šuo neketina lovos, kurioje būtų daug vietos.

Kai kurie pagrindiniai šunų lovų pranašumai yra šie:

  • Jūsų komfortas. Jei lovos garantuoja jūsų savijautą ir poilsį, tai labai teigiamai paveiks jūsų charakterį ir kasdienį aktyvumą. Šuo turi pailsėti.
  • Turės savo erdvę. Tokiu būdu jūs praleisite mažiau laiko ant jūsų lovos ar sofos, neleisdami jai sugadinti jūsų baldų ar palikti ant jų plaukus ir dėmes.

Kokio dydžio turėtų būti lovos dideliems šunims?

Kalbant apie didelių šunų lovų dydį, mes turime atsižvelgti į pagrindinį aspektą, į kurį reikia atsižvelgti, kad šuo turi sugebėti išsitiesti visiškai, be jokių galūnių, kabančių iš lovos. Jums reikia sužinoti, kokio pločio jums reikia, matuodami nuo jos uodegos pradžios iki kaklo.

Kalbant apie formą, yra apvalios lovos arba stačiakampiai čiužiniai. Čia turėtumėte stebėti, kaip jūsų šuo miega. Jei jis miega išsitiesęs, pamatuok nuo galvos iki užpakalinių kojų galo ir išsirink čiužinį, kuriame iš jo kūno niekas neišsikiša. Jei miegate susuktą ar pusiau susuktą, rinkitės apvalią lovą ir jums patiks į ją įsitaisyti.

Iš kokios medžiagos turėtų būti pagamintos lovos dideliems šunims?

Šunų lovų gamybos ir užpildymo medžiagos lemia jūsų augintinio padengimo laipsnį ir komfortą. Patartina vengti kandančių ar labai nervingų šunų medvilninių ir pliušinių lovų, nes jie tikriausiai juos sunaikins. Visada geriau, jei šunų lovos taip pat yra nepralaidžios vandeniui.

Taip pat svarbu, kad jie būtų neslidūs, kad jie lengvai nejudėtų. Tokiu būdu taip pat išvengsime erzinančio triukšmo, kurį gali sukelti lova judant šuniui miegant. Jei pagalvėlėse yra kelios medžiagos arba jos yra grįžtamos, karštomis ir šaltomis dienomis jos kaitaliosis.

  jaunas gražus baltas labradoro retriveris, miegantis, atrodantis labai mielas, minkštas ir švelnus

Patartina vengti kandančių ar labai nervingų šunų medvilninių ir pliušinių lovų, nes jie tikriausiai juos sunaikins. (Šaltinis: f8grapher: 20538867 / 123rf.com)

Kokio tipo lovas dideliems šunims galiu rasti?

Yra daugybė šunų lovų tipų, atsižvelgiant į medžiagas, iš kurių jie pagaminti, ar jų dizainą, tačiau ne visi jie tinka dideliems šunims, su kuriais mes susiduriame šiame straipsnyje. Pavyzdžiui, „igloo“ lovos arba lizdo tipo pinti krepšiai labiau tinka mažoms šunų veislėms.

Mes norėjome klasifikuoti keletą skirtingų tipų lovų dideliems šunims, kurias galite nusipirkti savo kailiniams, kad galėtumėte suprasti, kurią jums geriausia įsigyti. Čia yra lentelė su 5 rūšių lovomis su kai kuriomis jų savybėmis, pranašumais ir galimais trūkumais.

Tipai Charakteristikos Privalumas Trūkumai
Klasikinės didelės šunų lovos Tradicinis modelis, su čiužiniu. Suapvalinta, kvadrato ar ovalo formos Patogu
valdomas ir įvairių spalvų bei dizaino
Kad būtų lengva valyti, jie turi būti nuimami arba turėti užtrauktukus
Ortopedinės didelės šunų lovos Jie turi tvirtą antklodę, kuri garantuoja gyvūnui idealią jo sąnarių laikyseną Idealiai tinka pagyvenusiems ar sergantiems šunims, kuriems reikalinga papildoma priežiūra Jie brangesni
Pakeltos didelės šunų lovos Lova su kojomis ir nuimama drobė, kuri visada apsaugo šunį nuo žemės Puikiai tinka išorei ir interjerui, sulankstomi ir higieniški Jie nėra patogūs visoms šunų veislėms
Didelės plastikinės šunų lovos Plastikinis krepšelis su neslystančiu pagrindu, pakeltu kraštu ir nuleistu įėjimu Labai patvarus ir lengvai valomas, higieniškas ir atsparus įkandimams Jums reikės atskiros antklodės ar čiužinio ar pagalvėlės, kurią galėsite įdėti į krepšelį
Didelės sofos tipo šunų lovos Sofos formos, su įvairiausiu dizainu, spalvomis ir dydžiais Jei jūsų augintinis mėgsta būti ant sofos, jis pamils ​​šį modelį Geriausias ir labiausiai rekomenduojamas mažiems ar vidutiniams šunims

Ar geriau, jei didelėse šunų lovose yra sienos?

Kaip mes įtraukėme į lentelę, šunų lovų rūšių yra sofos stiliaus. Labai funkcionalus ir modernaus bei įmantraus dizaino, tačiau ar visada rekomenduojama, kad didelių šunų lovos būtų su sienomis, kad šunys galėtų paremti galvas, ar tai nereikalinga ir paprastas aksesuaras?

Galite pažvelgti į šuns miego būdą ir į tai, ar jam patinka palaikyti galvą. Pasirinkite pagal tai ir nepamirškite, kad jei jis bijo, sofos formos lova padės jam jaustis labiau apsaugotam ir aprengtam. Kraštinės lovos paprastai geriausiai tinka mažiems šunims. Jei turite sąnarių problemų, kreipkitės į veterinarą.

„Kad aukštis prisitaikytų prie šuns. Nesirinkite labai aukštų čiužinių šunims, turintiems riboto judrumo, pusiausvyros problemų ar baimingų”.

Kokios lovos …