9 klaidos, kurias darai apiplėšęs

Klaidos, kurias padarote makiažo metu, gali sukelti įvairias priežastis. Vieni atsiranda dėl nežinojimo, kiti – iš skubėjimo, kiti – iš netinkamų produktų pasirinkimo. Norint juos visus pašalinti, reikia įsipareigoti ir atsakyti į keletą pagrindinių klausimų: kodėl aš dėviu makiažą? Ar noriu ką nors užmaskuoti pudra ar maskuokliu? Ar man reikia slėpti savo trūkumus? O gal priešingai, noriu atkreipti dėmesį į savo stipriąsias puses: dideles akis ar plačias lūpas?

Atsargiai: Dienos makiažastvarkingas ir labai tikslus, jis gali atlikti visas šias funkcijas. Pasirinkdami atskirus produktus, galite pabrėžti natūralų veido grožį ir nuslėpti trūkumus, kurie yra nereikalingų kompleksų šaltinis.

Dienos makiažas turi būti lengvas, derantis prie odos spalvos ir akies rainelės. Jis turėtų pagražinti, kai kuriais atvejais maskuotis, tačiau neužgožti natūralaus moters grožio.

Yra priežastis, kad mada kelis sezonus buvo svarbiausia makiažas be makiažo. Tai yra, pabrėžiant moters veido grožį priemonėmis, kurios tik atnaujins jūsų išvaizdą, nesukurdamos nenatūralaus kaukės efekto. Tokiame makiaže svarbu padengti šešėlius po akimis, suteikti odai subtilų rausvą švytėjimą ir apšviesti skruostus. Čia tušuoji blakstienas ir paryškini antakius. Viskas naudojant natūralių spalvų atspalvių kosmetiką.

Norint atlikti tinkamą makiažą, reikia ne tik tinkamai parinktos kosmetikos, bet ir minimalių žinių, kaip užbaigti tolesnius jo etapus. Net ir labai gera pudra, neteisingai užtepta, nepadarys odos gaivos ir švytėjimo. Gerai ištrintas šešėlis, bet žemiau lūžio linijos, padarys jį mažesnį, o ne padidintą, kaip turėtų būti.

Taigi kokių klaidų turėtume vengti?

  1. Galite „įdegti“ naudodami pamatą – ne, jūs negalite ir net neturėtumėte naudoti tokio metodo, kaip šviesiai ar sąžiningai odai suteikti tamsesnę spalvą. Per tamsus pamatas, neatitinkantis veido spalvos, privers pridėti metų. Oda pasirodys sausa, pernelyg įdegusi ir bus sukurtas kaukės efektas.

Taip pat nepriimtina ant veido užtepti per storą produkto sluoksnį. Su tokiu makiažu paslėpsite trūkumus, tačiau neatrodysite ir estetiškai.

  1. Maskuoklis po akimis yra nereikalingas kasdienio makiažo elementas – netiesa. Šviesesniame nei pamatas atspalvyje pasirinktas korektorius labai įdomiai pabrėš akį, jis taip pat padengs negražus šešėlius, kurie gali susidaryti po juo. Nepamirškite – kad gerai padengtumėte korektorių, ne tik padėkite jį po akimi, bet ir nukreipkite į nosies liniją. Korektorius turėtų suformuoti ryškesnį trikampį. Kita vertus, jei įdėsite šį ryškų produktą tik po apatiniu voku, tai sukurs kažką panašaus į pandos efektą – kuris atrodo gana komiškai.
  1. Bronzeris naudojamas kaip pudra ir tepamas tiesiai ant veido, nenuvalant produkto pertekliaus. „Bronzer“ yra labai madingas produktas, neseniai naudojamas veido bruožams kontūruoti ir subtiliam irizuojančiam efektui suteikti.

Šio produkto naudojimo technika yra labai svarbi: bronzantas tepamas ant šepetėlio, nušluosto jo perteklių ir tik tada jį galima švelniai įtrinti į skruostus – pradedant nuo išorinių veido galų, pradedant prie pat plaukų, o tada judindamas teptuką link skruostų.

Atsargiai: Jei pertepsite bronzanto perteklių tiesiai ant veido, tai bus dėmė. Bus sunku įtrinti, todėl pats makiažas atrodys labai neišvaizdžiai.

Laikydamiesi makiažo meno, skruostų liniją pasiekiate tik su bronzantu, švelniai nukreipdami ją per skruostikaulius. Jei pritaikysite tiesiai – galite per daug paaštrinti veido bruožus, suteiksite vyrišką charakterį.

  1. Aklų maišymas – t. y. tepti bronzantą, skaistalus ir paryškinimo priemones netinkamoje vietoje. Toks makiažas nepabrėžs grožio, o ką jau kalbėti apie tai, kad veido bruožai būtų tinkamai kontūruoti.

Maišant tamsoje, ant odos labai lengva patekti dėmių. Paraudimas atsiranda po skruostais, bronzantas yra per aukštas.

  1. Mėsingos lūpos, kas yra madinga, bet kartais ir negyva nuogas. Natūralaus makiažo mada paskatino moteris labiau norėti naudoti natūralių spalvų lūpų dažus. Deja, tai yra gana iliuzinis lūpų pabrėžimo metodas. Lūpų dažai niekada neturėtų būti šviesesni už natūralią lūpų spalvą. Per šviesiai nuogas lūpos tampa dar mažesnės. Makiažas taip pat atrodys dirbtinis.
  1. Ar žinote, kas yra vabzdžių kojos? Tai ne kas kita, o blogai tušinės blakstienos. Šis efektas pasiekiamas, kai ant blakstienų užtepate kelis sluoksnius juodo tušo, nešukuodami jų švariu šepetėliu. Blakstienos su keliais tušo sluoksniais negražiai sulimpa. Jie tampa ilgesni, bet tikrai ne storesni. Žvilgsnis nėra grakštus, o akis atrodo pavargusi.
  1. Juodi siauri antakiai! Mados įtakoje vis daugiau moterų atkreipia dėmesį į antakių paryškinimą. Jie dažomi įvairiais būdais, kartais su kreidelėmis, kartais su šešėliu. Esate pasirengę pabrėžti akį storesniais, įdomiai nubrėžtais antakiais. Deja, per tamsūs antakiai netinka net brunetėms. Blondinėse jos atrodo pernelyg agresyvios, neatitinka veido. Jie pritraukia dėmesį, bet tikrai ne norimą.
  1. Akių makiažas, t. Y. Klaidos su akių pieštuku ir juoda linija. Atkreipkite dėmesį, jei norite pabrėžti akį didinančiu makiažu, niekada nenubraukite juodos linijos ant akies, šalia vandens linijos. Vietoj to naudokite baltą arba kūno spalvos pieštuką. Juoda linija sumažina akį, tačiau taip pat prideda metų išvaizdą.

Akių kontūro tepimo menas yra valdomas po daugelio daugiau ar mažiau sėkmingų bandymų. Nors nėra problemų nubrėžti liniją šalia blakstienų linijos, ji gali būti kitokia traukiant priemonę už voko linijos. Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų – akių kontūro tepimas per aukštas arba per žemas. Linija turėtų eiti lanku, tiksliai taip, lyg tai būtų akių linijos pratęsimas. Jei norite, kad jums būtų lengviau jį piešti, pritvirtinkite juostelę ar gabalėlį ten, kur jis turėtų bėgti.

  1. Tapyba be tinkamo apšvietimo! Ar žinojote, kad kiekvienas makiažas turi būti atliekamas dienos šviesoje? Ir jei tai neįmanoma, bent jau tokiu, kurio spalva panaši į natūralų? Dirbtinė šviesa gali išblukinti spalvas. Tapydami tamsiame vonios kambaryje galite netikėtai persistengti su bronzantu, pasirinkti netinkamą pudros spalvą arba tiesiog nepastebėti pleiskanojančių šešėlių.