Koks geriausias 2021 m.

Daugelis žmonių žino, kaip skanu mėgautis alumi namuose geroje kompanijoje. Problema ta, kad yra daugybė komplikacijų, pavyzdžiui, buteliai paliekami iš visų pusių, jie gali lengvai sulaužyti ar sutrikdyti kojas. Štai kodėl egzistuoja alaus dozatoriai, kad gyvenimas būtų geresnis.

Šiuos produktus lengva naudoti, kai norite įdėti alaus. Jūs netgi galite tai padaryti kaip profesionalas. Pamatysite, kad dozatorių yra daugybė rūšių: vieni padeda išlaikyti alų tam tikroje temperatūroje, o kitus lengva patiekti. Taigi kuris iš jų yra geriausias?

Svarbiausias

  • Tai priklauso nuo to, ar jis bus skirtas jums, ar pasimėgauti draugais. Jums reikės didesnės talpos alaus dozatoriaus, ar ne. Kas nori palikti ištroškusius savo pažįstamus?
  • Ne visi dozatoriai palaiko vienodą temperatūrą, taigi, jei jūs ketinate gerti laikas nuo laiko, geriau tą, kuris ją išlaiko ilgą laiką.
  • Vienas iš svarbiausių šio produkto aspektų yra tai, kad galite mėgautis geru alumi patogiai namuose.

Geriausi alaus dozatoriai: mūsų rekomendacijos

Šiame skyriuje pamatysite 5 geriausių rinkoje esančių alaus dozatorių rinkinį. Be to, mes apibendrinome ir išryškinome pagrindines jo savybes, kad galėtumėte lengvai jas palyginti. Tokiu būdu jums bus lengviau pasirinkti, kas jums tinkamiausia.

Geriausias alaus statinių dozatorius

Šios prekės ženklo alaus dozatorius yra šaulys, kuris leis jums mėgautis puikia alaus patirtimi. Galite mėgautis gėrimu idealioje 2 ° C temperatūroje savo namuose. Po atidarymo alus išsilaikys iki 15 dienų, todėl jums nereikės jo gerti vienu metu.

Dozatoriaus matmenys yra 45,5 x 23,5 x 33,5 cm. Svoris yra 6,8 kg. Jį galima įsigyti tik juodai. Tai idealiai tinka 2 litrų alaus statinėms, tokioms kaip „Heineken“, „Affligem“, „Cruzcampo“, „Baffo D’oro“ ar „Tiger“.

Pats elegantiškiausias alaus dozatorius

„Sub“ prekės ženklo alaus dozatorius yra vienas iš elegantiškiausių šios kompanijos leidimų. Slėgis yra optimalus, o alaus temperatūra – ideali. Jame yra „Peltier Cooling“ technologija, skirta aušinti efektyviai ir tyliai. Jis gali sumažinti alaus temperatūrą iki 2 ° C per 5 valandas iš 20–24 ° C aplinkos.

Jis puikiai tinka 2 litrų statinėms alaus iš „Cruzcampo“, „Heineken“ ar „Tiger“ prekės ženklų. Dėl galingo slėgio siurblio galima gauti kokybiškų putų ir optimalios alaus tekstūros. Idealu mėgautis šiuo gėrimu patogiai namuose.

Daugiafunkcinis alaus dozatorius

„Gadgy“ alaus dozatorius yra 3,6 litro talpos, padalytas į 1,1 litro ledo skyrių ir dar 2,5 litro alaus skyrių. Kadangi ledas yra atskirtas, alus išlieka šviežias ir vengia tiesioginio kontakto su ledo kubeliais ir jų vandeniu.

Be to, jums nereikia naudoti šio dozatoriaus tik alui, bet jį galite naudoti kitiems gėrimams, pavyzdžiui, šaltajai kavai, vynui ar limonadui. Tai geras produktas, kuriuo galima mėgautis draugų kompanijoje. Galiausiai, jį lengva išardyti valant.

Geriausias rotacinis alaus dozatorius

Šios markės alaus dozatoriaus bendras tūris yra 2,5 litro. Be to, jame yra nuimamas skyrius ledui. Tokiu būdu jis nesiliečia su gėrimu ir jį lengva pašalinti, kai jo baigsite. Pagrindas yra pasukamas, todėl nesvarbu, kurioje padėtyje jis yra.

Jis naudojamas ne tik alui, bet ir juo galima gerti kokteilius ar gaiviuosius gėrimus. Svoris be gėrimo yra 1,7 kg. Tai idealus produktas, kuriuo galėsite mėgautis patogiai namuose.

Geriausias alaus dozatorius pagal kainos ir kokybės santykį

Alaus dozatoriaus tūris yra 5 litrai, todėl jis yra vienas didžiausių rinkoje. Jis yra suderinamas su „Heineken Pelforth Blonde“, „Affligem“ ar „Desperados“ statinėmis. Statinėje yra likusio temperatūros ir tūrio indikatorius. Visada gali žinoti, koks tavo alus.

Be to, jis turi nuimamą rankeną, skirtą vaikų saugumui, ir nuimamą nerūdijančio plieno lašelinį. Krups alaus dozatoriaus svoris be gėrimo yra 5,38 kg.

Pirkinių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie alaus dozatorius

Svarbu, kad prieš pirkdami alaus dozatorių, žinotumėte pagrindinius šio produkto aspektus. Toliau mes įtraukėme svarbiausius alaus dozatorių aspektus, kad galėtumėte apie save informuoti tokiomis sąlygomis. Taip pat atsakysime į dažniausiai pasitaikančius vartotojų klausimus.

Vyras su alaus dozatoriumi

Alaus dozatoriai leidžia teisingai mėgautis šiuo skaniu gėrimu.
(Šaltinis: „Gstockstudio“: 24354024 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra alaus dozatorius?

Alaus dozatorius, dar vadinamas šauliu, iš esmės yra mašina, leidžianti optimaliai patiekti šį gėrimą be būtinybės būti bare. Kitaip tariant, savo namuose galite mėgautis gėrimu, kuris bus patiektas taip, lyg jį būtų išmetęs padavėjas, nes jausmas toks, kad jį patiekia profesionalas.

Tai yra būtinas produktas, jei dažniausiai susitinkate su draugais namuose ir norite pasimėgauti geru alumi, pavyzdžiui, žiūrėdami futbolo varžybas. Alaus dozatorius sukelia pojūčius, kuriuos perduoda baras, bet iš namų.

Taurė alaus

Alus gaminamas išgerti stikline, todėl pageidautina turėti minėto gėrimo dozatorių. (Šaltinis: Nikolaienko: 23776599 / 123rf.com)

Ar alaus balionėliai suderinami su visais prekių ženklais?

Alaus dozatoriai yra suderinami su skirtingomis rinkoje esančiomis statinėmis. Yra keletas „Heineken“ sistemos, kuri yra šio sektoriaus pradininkė. Pažangiausi šauliai turi suderinamumą tiek su šia sistema, tiek su kitų rūšių statinėmis.

Jei jums nepatinka konkretus prekės ženklas ir nenorite naudoti dozatoriaus su kito tipo statinėmis, geriau turėti tokį, kuris būtų suderinamas su skirtingais statinių modeliais, kad visada galėtumėte pasirinkti alų, kurio labiausiai norėtumėte. Tokiu būdu neturėsite dozatoriaus, kuris jums vieną dieną netarnuotų, nes dingsta prekės ženklas arba nusprendėte pakeisti statines ir jos nebedirba su šauliu.

Ar žinojote, kad viduramžiais dėl geriamojo vandens trūkumo didelė dalis gyventojų gėrė alų, o ne vandenį, nes alkoholio dėka jie užtikrino, kad vanduo būtų geriamas?

Ar visi turi tą pačią aušinimo sistemą ir galimybę ją prižiūrėti?

Viena iš pagrindinių dozatorių savybių yra ta, kad jie šaldo alų. Dauguma tai daro esant 3 ° C temperatūrai per konvekcinę sistemą, perduodančią šaltį pačiai statinei. Aušinimo laikas gali trukti iki 12 valandų. Štai kodėl rekomenduojamas šaulys, turintis greitesnį atvėsimo periodą.

Jei pradinis aušinimas sumažės, galite mėgautis prieš alų arba galite greitai pakeisti statinę ir kuo greičiau ją paruošti. Yra keletas alaus dozatorių, kurie yra atsakingi už statinės aušinimą per trumpesnį laiką, pridedant daugiau laiko tarpų aušinimo sistemai.

Vyras, patiekiantis alų

Tai yra būtinas produktas, jei dažniausiai liekate namuose ir norite pasimėgauti geru alumi. (Šaltinis: Georgerudy: 53117662 / 123rf.com)

Ar visi alaus dozatoriai yra vienodai patogūs?

Yra keletas dozatorių, kurių apdaila yra šiek tiek blogesnė, todėl juos šiek tiek sunkiau valdyti ir montuoti. Patikėkite ar ne, tačiau tai yra svarbus aspektas, nes turite nepamiršti, kad su jais elgiatės su 6 litrų statinėmis plius 2 kg, kuriuos sveria pats dozatorius, todėl patogumas yra būtinas.

Dar viena gera idėja yra ieškoti alaus šaulio, kuris turėtų lengvai naudojamą šaudymo sistemą, leidžiančią tiksliai dirbti ir pagerinti rezultatą, patekus į taurę. Papildoma kanalizacijos ir valymo sistema yra pagrindiniai elementai, kad dozatorius visada būtų švarus.

Alaus dozatorius

Yra dideli alaus dozatoriai, idealiai tinkantys barams ar restoranams.
(Šaltinis: Nikolaienko: 23776594 / 123rf.com)

Koks yra alaus balionėlių laikymo šaltyje laikas?

Kitas svarbus aspektas, į kurį reikia atsižvelgti, yra laikas, per kurį jie palaiko šaltį. Geras alaus dozatorius išlaikys gėrimą šaltą kelias savaites, priklausomai nuo jo savybių. Dauguma jo laikys 15–30 dienų, nors galite rasti ir tokių, kurie tai daro ilgiau.

Daugelis nebrangių dozatorių trumpą laiką palaiko šaltą alų, nes naudoja ledą. Tačiau jie puikiai tinka greitai atvėsinti. Jei norite ilgiau laikyti šaltą, turite nusipirkti dozatorių, kuris turi savo aušinimo sistemą.

Alaus dozatorius

Alaus dozatorių dėka šį gėrimą galite patiekti optimaliai.
(Šaltinis: Tihonova: 43152333 / 123rf.com)

Iš kokių medžiagų gaminamos alaus dozatoriai?

Nedaugelis žmonių atsižvelgia į šį aspektą, tačiau galų gale jis yra vienas iš svarbiausių. Medžiaga, iš kurios gaminamas alaus dozatorius, bus lemiama palaikant temperatūrą ir palaikant gerą alaus būklę. Jei norite, kad patirtis būtų gera, turėkite tai omenyje.

Geriausias variantas yra pasirinkti iš aliuminio pagamintus, o ne plastikinius. Jie geriau laiko alų ir yra sunkiau sulaužomi, todėl jūsų alus bus saugus.

Ar visų alaus dozatorių rodikliai yra vienodi?

Atsakymas yra neigiamas. Yra keletas alaus rankenų, kurios neleis pasirinkti temperatūros, kurioje norite laikyti alų, arba nenurodo, ar alus jau šaltas. Be to, jie nesako, kiek alaus liko statinėje. Vietoj to, yra kitų, kurie suteikia jums visą šią informaciją ir dar daugiau.

Viskas priklauso nuo biudžeto, kurį turite įsigyti alaus dozatorių, ir nuo jūsų poreikių. Šie veiksniai nulems galimybę pasirinkti produktą, kuriame būtų daugiau ar mažiau rodiklių.

Ar alaus dozatoriai garsūs?

Turite atsižvelgti į aplinką ir poreikius, kur dėsite alaus dozatorių, ir žinoti, ar galite sau leisti tokį, kuris kelia daug triukšmo. Kartais triukšmas kyla, kai alus yra aušinamas arba kai jis patiekiamas dėl siurblio, kuriame yra statinaitė.