9 moteriški kvepalų buteliukai, kun.

Ar kada nors pasiėmėte kvepalų vien dėl butelio, kuriame jie buvo užplombuoti? Daugiau nei kartą! Kvepalų butelis gali būti tikras meno kūrinys, kuris jus džiugina ir sukelia norą išlaisvinti jame slypintį kvapą. Susipažinkite su moterų kvepalais, kurie vilioja ne tik nuostabiu aromatu, bet ir išskirtinai moteriškais buteliukais!

moteriški-kvepalų-buteliukai

Moteriški kvepalai, kuriems negali atsispirti nė viena elegantiška moteris

Ar vertinate stilių, klasę ir eleganciją? Ar jums patinka prašmatnūs kvapai? Ar jums patinka apsupti elegantiškus daiktus? Sužinokite apie tris stilingų moteriškų kvepalų buteliukų pasiūlymus!

„Bright Crystal Versace“ kvepalai – kvepalai, spindintys kristaliniu spindesiu

Švelniai rožinis „Versace“ kvepalų butelis yra moteriškumo, subtilumo ir nesenstančios elegancijos sinonimas. Butelis yra kaip jame esantis kvapas – jausmingas, prabangus, tiesiog gražus!

Kepurėlė primena brangiausią krištolą, nuostabiai laužo šviesą, kurios dėka ji mirga išskirtinių spalvų riaušėmis. Gėlių kvapas kartu su vandens natomis puikiai tinka šiltoms dienoms. Ieškokite savęs ir būkite suviliotas:

Nelegalūs „Jimmy Choo“ kvepalai – kvepalai uždrausti?

„Jimmy Choo Illicit“ kvepalai – tai elegancijos derinys su įžūlumu ir žavesiu bei užuomina įžūlumo ir beprotybės. Jie puikiai tinka rizikuojančioms ir kontroliuojančioms moterims. Medaus, gintaro ir imbiero derinys, paslėptas auksiniame butelyje, yra saldus, bet ne pribloškiantis.

Iš pirmo žvilgsnio elegantiškas butelis primena Jimmy ikonišką, ikonišką stilių – prabangų, seksualų ir itin moterišką, panašų į jo stiletus. Šiltas aukso atspalvis puikiai atitinka jausmingą kvepalų aromatą. Kreipkitės į juos!

Kvepalai Si – Giorgio Armani – pasakykite „taip“ savo svajonėms

Geriausias įrodymas, kad „Giorgio Armani Si“ yra kvepalai, skirti tikroms damoms, yra Cate Blanchett pasirinkimas kaip šio aromato ambasadorė. Kvepalų butelis yra kaip pati aktorė – klasiškai graži, paprasta, bet kilni.

Mažas buteliukas gražiai pateikia jo turinį – chypre aukso spalvos kvepalus mėgsta moterys visame pasaulyje. Savo redakcijoje taip pat turime gerbėją – perskaitykite Si kvepalų apžvalgą. Taip pat klausykitės, ką pati Cate Blanchett ir tik #SaySi sako apie juos:

https://www.youtube.com/watch?v=3DD4-fNGFWw

Moteriški kvepalai, kuriuos mėgsta romantikai

Jei esate romantikas, mėgstantis subtilų stilių, siekite kvepalų, uždarytų vienodai subtiliuose, eteriniuose buteliuose. Čia yra mūsų pasiūlymai:

Lolita Lempicka – žaismingi kvepalai koketiškiems romantikams

Visiems Lolitos Lempickos kvepalams būdingi spalvingi pasakų buteliai. Buteliai yra itin mergaitiški, jie džiugina savo spalvų kompozicija.

Mėlynas „Lolita Lempicka Eau de Parfum“ butelis buvo išleistas 1997 m. (Tai pirmasis „Lolita“ aromatas!) Ir primena sultingą obuolį. Tiesiog pažvelgę ​​į tai įgysite mergaitiškos energijos ir jėgos! Išbandykite anyžių, saldymedžio ir žibuoklių kvapą ir vėl įsimylėkite!


Ar tu tai žinai…

Lolita Lempicka yra išgalvotas personažas, kurį sukūrė prancūzų dizainerė Josiane Maryse Pivida. Prekės ženklą įkvėpė dvi moterys – Vladimiro Nabokovo romano „Lolita“ herojė ir lenkų tapytoja Tamara Lempicka.


„Lancome La Vie Est Belle“ kvepalai – nes gyvenimas yra gražus!

Jūs tikrai prisimenate garsiąją „Lancome“ kvepalų reklamą, kurioje elegantiška ir graži Julia Roberts laužo konvencijas, kurios ją riboja, peržengia įprastus modelius ir su blizgesiu akyse bei šypsena lūpose sako, kad … gyvenimas yra graži!

Subtilaus aromato kūrėjai ir gražių, moteriškų „La Vie Est Belle“ kvepalų buteliuko dizaineriai kilo iš tos pačios prielaidos. Jie vadovavosi džiaugsmo ir laimės, kylančios iš smulkmenų, samprata, taip pat laisve ir gamtos grožiu. Butelio su rausvais kvepalais, perrištais erdviu „šaliku“, niekam nereikia pateikti.

https://www.youtube.com/watch?v=RRo6OnVmduE

Paco Rabanne Olympea kvepalai – kvepalai šiuolaikinei deivei

Pažvelgus į „Olmpea“ kvepalų buteliuką, jūs jau žinote, kad turite reikalų su jausmingų, stiprių ir ryžtingų moterų kvapais. Tai lengvumo su jėga, romantikos su modernumu ir jausmingumo su energija derinys.

Kvepalų butelis „Paco Pabanne“ atrodo kaip senovinis trofėjų ar laurų vainikas, jį sukūrė italų menininkas Marcas Ange’as. Tai simbolizuoja pergalę, konkurenciją ir moteriškumą. Kvapo kūrėjų idėja buvo parodyti šiuolaikinę deivę – subtilią ir drąsią. Kvepalų ingredientai tai puikiai atspindi: vandens jazminas, kašmyras ir sūrus vanilinas.

Moteriški kvepalai seductresses

„Carolina Herrera Good Girl“ kvepalai – kaip gera būti neklaužada!

Mes nesame tikri, ar „Good Girl“ kvepalai gaminami geroms mergaitėms 😉 Juk, kaip kvepalų kūrėjai skelbia, „taip gera būti blogai“! Tiesiog pažvelkite į būdingą buteliuką, kuris kartu yra moteriškumo ir jausmingumo simbolis, t. Y. Pragariškai seksualus ir aukštakulnis!

Kvapo dizainas ir pavadinimas, taip pat kontrastingų natų derinys turi pabrėžti moteriškos prigimties sudėtingumą. Kvepalų „Good Girl“ buteliuko ir rytietiško bei šilto kvapo negalima supainioti su jokiais kitais.

„Lancome Tresor La Nuit“ kvepalai – deimantas tarp moterų kvepalų butelių

Ar jums patinka deimantai? Dabar tokį galite turėti savo kvepalų lentynoje! Butelio viduje paslėpti tikro deimanto formos „Lancome Tresor La Nuit“ kvepalai. Butelis papuoštas juoda satino juostele rožės formos.

Kvepalų veidas yra gražus Penélope Cruz, o Lancome kvepalus vadina šiuolaikiniu meilės eliksyru. Nenuostabu, juk jame netrūksta afrodiziakų – vanilė, karamelė ir pačiuliai stiprina atmosferą ??

https://www.youtube.com/watch?v=LV2FaLNCeO0

Yveso Saint Laureno kvepalai „Black Opium“ – kvepalai su rokenrolo siela

„YSL Black Opium“ yra kvepalai, kuriuos prekės ženklas vadina rokenrolo klasikos interpretacija, kuri turėtų nušviesti tamsą. Tai slapta Yveso Saint Laureno svetainė.

„Black Opium“ buteliuke nurodomi šios serijos buteliai, tačiau jis yra šiek tiek paslaptingesnis – juodas, dekoruotas blizgančiais blizgučiais, tarsi žvaigždėtas dangus. Visa tai suteikia švelnų ir gundantį „glam rock“ efektą. Kuo kvepia juodasis opiumas? Sužinosite iš mūsų apžvalgos. Žiūrėk dabar!

Jei norite sužinoti daugiau apie butelių dizaino meną, būtinai peržiūrėkite „Amazing“ kvepalų buteliukus pirmąją ir antrąją dalis. Dabar išsirinkite mėgstamą buteliuką ir mėgaukitės vaizdu!