Ab ratas: kas yra geriausias

Šiandien yra įvairių mašinų, skirtų pilvo sričiai sutvirtinti. Yra įvairių tipų ir dydžių. Bet mums patinka ab ratas. Sakoma, kad jį naudodami jūs pasieksite plieninį pilvą.

Neapsigaukite dėl savo dydžio. Naudodami šį prietaisą galite visiškai treniruoti kūną ir tai suteiks jums daug privalumų. Ar norite tai išbandyti? Čia mes jums rekomenduosime keletą geriausių modelių Iš rinkos.

Svarbiausias

 • ab ratas tai puiki priemonė dirbti jūsų kūną. Jei tinkamai naudosite šią programėlę, gausite puikių rezultatų. Prieš mėgaudamiesi, patikrinkite, kaip tai veikia. Tokiu būdu treniruositės saugiai ir nepatirdami galimų sužalojimų.
 • Mūsų pirkimo vadove informuosime jus apie viską, ką turite žinoti apie šią mašiną. Nuo jūsų naudos iki galimų pakaitalų. Mes taip pat paruošėme jums atranką su geriausiais modeliais. Tokiu būdu jūsų galutinis sprendimas bus lengvesnis.
 • Atminkite, kad skyrius apie pirkimo kriterijus yra gyvybiškai svarbus. Taip yra todėl, kad remdamiesi jais pasirinksite vieną ar kitą produktą. Yra keli veiksniai, kurie gali būti lemiami. Jei vis tiek jų nežinote, nesijaudinkite. Mes surinkome pagrindus.

Geriausias ab ratas iš rinkos: mūsų pasirinkimas

Šiandien yra įvairių tipų ir prekinių ženklų. Gali atrodyti, kad galvos skausmas nuspręsti dėl daikto. Tačiau tai yra privalumas. Nes tai leidžia mums juos palyginti ir analizuoti milimetrais. Atitinkamai mes išrinksime geriausius produktus iš ab ratas.

Geriausias ab ratas profesionalams

Rytai ab ratas iš „Grefic“ prekės ženklo puikiai tinka tiems, kurie turi tam tikrą lygį. Taip yra todėl, kad įrankis turi labai storą ratą. Tai reiškia, kad jums reikės nepaprastos jėgos. Taigi pirmiausia patikrinkite, ar galite tai padaryti.

Be to, jame yra įvairių priedų, kurie užbaigs jūsų kasdienybę. Kaip šuolio virvė, pasipriešinimo juostos, stumiamieji strypai ir padas, kuris prižiūrės jūsų kelius.

Geriausias ab ratas daryti sėdynes

Jei norite suaktyvinti savo abs, ab ratas Bodymate bus tavo geriausias draugas. Kodėl? Na, nes ši priemonė efektyviai padidina jūsų raumenis. Tačiau būkite kantrūs. Kitą dieną rezultatų negausite.

Be to, šį prietaisą labai lengva surinkti ir išardyti. Lygiai taip pat jo medžiaga garantuoja jo kokybę. Vis dėlto būkite atsargūs treniruodamiesi. Mes nenorime, kad pakenktumėte sau.

Geriausias ab ratas interneto vartotojams

„Songmic“ modelis yra geriausias produktas ab ratas internautams. Nenuostabu, kad šią dviratę mašiną labai lengva naudoti. Jame taip pat yra kilimėlis, kuris apsaugo jus nuo slydimo ir pagerina jūsų komfortą.

Putplasčio rankenos apsaugo nuo jūsų rankų prakaitavimo. Todėl galėsite be problemų išsilaikyti. Ši priemonė skirta visiems, nepriklausomai nuo lygio. Atlikite tik tuos pratimus, kurie jums labiausiai tinka.

Geriausias ab ratas treniruotis namuose

Jei esate vienas iš tų, kurie nekenčia sporto salės, nesijaudinkite. Su ab ratas iš „Ultrasport“ galite treniruotis iš namų. Taip yra dėl to, kad šis įrenginys yra mažas. Idealu, jei turite mažai vietos.

Taip pat labai lengva transportuoti. Puikiai tinka tuo atveju, jei norite treniruotis kitose savo namų patalpose. Jis taip pat yra labai atsparus, todėl ilgą laiką galite mėgautis jo pranašumais. Nedvejokite ir gaukite savo!

ab ratas išsamesnė

Šis „Tomshoo“ rinkinys skirtas tiems, kurie nori visiškai treniruotis. Su juo galite dirbti savo kūną ab ratas. Bet, be to, turėsite galimybę papildyti savo mokymą.

Taip yra todėl, kad jame yra kelios papildomos programėlės. Su jais galite šokinėti virve. Taip pat palaikykite atsispaudimus ir sustiprinkite rankas. Ir net trinkelė, kad bandymas nenukentėtų. Ar galite paprašyti daugiau?

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie tai ab ratas

Kaip ir kiekvienam produktui, turite žinoti svarbiausius produkto aspektus ab ratas prieš pirkdami. Normalu, kad jūs abejojate dėl šio įrankio. Pavyzdžiui, kaip tai veikia arba kokios yra jūsų kūno vietos, kurias naudojatės. Nesijaudinkite, mes juos paaiškiname šiame pirkinių vadove.

Atraskite geriausius ab ratų gaminius, kad mankštintumėte savo kūną. (Šaltinis: „Lightfieldstudios“: 118417871 / 123rf.com)

Kas yra ab ratas?

ab ratas arba pilvo ratas, yra sporto mašina, stiprinanti raumenis. Tai susideda iš baro, kurio centre yra ratas. Kuris turi posūkio funkciją. Be to, jo galuose turėsite dvi rankenas. Tokiu būdu išsilaikysite be problemų.

Su ab ratas efektyviausiai galėsite pagreitinti raumenis (1).

Ši priemonė labai paplitusi sporto salėse ir sporto centruose. Tai nenuostabu, nes su juo galima atlikti įvairių tipų tvarką ir pratimus. Dėl šios priežasties šiandien juos galime naudoti ir namuose. Žinoma, prieš žinodami, kaip juo saugiai naudotis, įsitikinkite.

Kaip veikia a ab ratas?

Gali pasirodyti, kad ab ratas Tai labai paprasta naudoti. Tačiau galite pakenkti sau ir kūno dalims. Todėl rekomenduojame kreiptis į profesionalus. Tokiu būdu galite saugiai atlikti pratimus. Štai žingsniai, kuriuos turite atlikti:

 1. Atsiklaupk ant kilimėlio. Arba, jei to nepavyksta, ant minkšto kilimo.
 2. Griebkite rankenas ab ratas sunku. Tokiu būdu jūs užtikrinsite jų sukibimą ir kad riešai nesilenktų.
 3. Padėkite ab ratas pečių aukštyje. Rankas ir nugarą laikykite tiesiai.
 4. Lėtai stumkite į priekį. Kūną turite prailginti ne ilgiau kaip 5 sekundes. Bet iš tikrųjų neliesti kilimėlio.
 5. Laikykite pozą. Rūpinimasis nugaros padėtimi. Kvėpavimai padės atsispirti.
 6. Slinkite atgal. Tokiu būdu grįžtant prie pradžios vietos. Atsiremkite į pilvo iškvėpimą.

Mes taip pat paliekame jums pamoką, kad galėtumėte geriau įsivaizduoti, kaip atlikti pratimą.

Su kokiais raumenimis dirbsi ab wheeAš?

Priešingai, nei daugelis mano, ab ratas jis veikia ne tik pilvo srityje. Nors tai gali būti pagrindinė jo funkcija, galime rasti daug daugiau. Šis įrankis taip pat stiprina kitas kūno dalis. Jei norite juos atrasti, pažvelkite į mūsų stalą.
Raumenys Kaip?
Lankstikliai Dėl klubų ir dubens treniruočių
Bagažinės (du) Dirbant pilvą
Bicepsas ir tricepsas Ginklai visada naudojami
Deltinis Tonizuodamas pečius
Teisingai šlaunikaulis Dėl kojų daromos jėgos
Nugarinė ir apatinė juosmens dalis Skatina dešinę nugarą
Krūtinės Atkuriant juos kolagenu

Ką turėtumėte atsiminti prieš naudodami ab ratas?

Nors tai gali atrodyti paprasta naudoti priemonė, ab ratas Tai gali būti pavojinga. Būkite tikri, tai tik tuo atveju, jei jį naudojate neteisingai. Norėdami to išvengti, paprašykite šios srities eksperto pagalbos. Tuo tarpu mes jums pasakysime aspektus, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį:

 • Nugarą visada laikykite tiesią. Tai yra svarbiausia. Nenaudinga, jei treniruojatės, jei ketinate sau pakenkti.
 • Nustokite sportuoti pastebėję skausmo požymius. Neverskite kūno. Pailsėkite arba baikite treniruotę, jei jums to reikia.
 • Laikykite pilvą sunkiai. Tokiu būdu jūs dirbsite geriau.(3) Tačiau atminkite, neperžengdami savo ribų.
 • Paprašykite profesionalo pagalbos, kuri jums padės. Nežiūrėkite į pratimą kaip savaime suprantamą dalyką, jei to dar nedarėte.
 • Visų pirma komfortas. Treniruokitės ant minkšto paviršiaus, kuris nepakenks jūsų keliams.
 • Pasitempkite prieš ir po savo kasdienybės. Tokiu būdu kitą dieną neturėsite raumenų skausmo ar sąstingio.
 • Poilsis yra būtinas. Didesnių rezultatų nepasieksite atlikdami viską iš karto. Dozuokite pratimus pagal savo ritmą.

Paprašykite profesionalo pagalbos, kad jūsų ratas būtų sėkmingai naudojamas. (Šaltinis: Nathomtong: 92129564 / 123rf.com)

Kodėl verta turėti a ab ratas?

ab ratas Tai labai pagerina jūsų fizinę būklę. Atrodo neįtikėtina, kad nedidelis įrankis vienu metu veikia skirtingas kūno dalis. Todėl norime parodyti, kodėl turėtumėte gauti šią medžiagą. Nes tikrai verta.
Pelnas
Jūs mankštinate įvairius raumenis
Jūs padidinate savo lankstumą
Iš naujo nustatote užpakalinę vietą
Jūs gerinate savo jėgą ir ištvermę (4)
Jūs ugdote pusiausvyrą
Jūs turite laisvę daryti kitaip mokymai
Galite jį naudoti namuose
Kas dar kalorijų

Kokios yra alternatyvos ab wheeAš?

Išskyrus ab ratasTaip pat galite rasti kitų prietaisų pilvo sričiai mankštinti. Be to, šiandien rinkoje yra labai įvairi. Bet nė vienas iš jų nėra toks efektyvus kaip šis įrenginys.(5) Tačiau jei dėl kokių nors priežasčių norite sužinoti kitų alternatyvų, tai yra jų pakaitalai.
Pakaitinės mašinos ab ratas
Ab skaidrė Skirtas pilvo sričiai, nugarai ir pečiams
Baras Galima naudoti kartu su diskais
pilvo suolas Galimybė juos atlikti įvairiai
Kamuolys stabilizuojantis Be pilvo, sustiprinkite ir daugelį kitų sričių

Be to, yra ir kitų labai populiarių pratimų, skirtų pilvui stiprinti. Mes kalbame apie hipopresinius vaistus. Jei norite sužinoti daugiau, paliekame jums šį straipsnį.

Pirkimo kriterijai

Jei galvojate įsigyti a ab ratas, turite atkreipti dėmesį į pirkimo kriterijus. Remdamiesi jais, pasirinksite vieną ar kitą. Todėl šie aspektai bus lemiami priimant galutinį sprendimą. Norėdami išvengti netinkamo pasirinkimo, stebėkite šias savybes.

Vartotojo lygis

Tarp geriausių produktų ab ratas, jums reikės tipo, atsižvelgiant į jūsų patirtį. Pagal šią mašiną rasite keletą modelių. Vienintelis ratas yra labiausiai paplitęs rinkoje. Tai galite geriau atlikti įstrižainės pratimus. (6)

Tas pats pasakytina ir apie pasipriešinimą. Tiek ant rato, tiek ant juostos yra skirtingi svoriai. Jei tai yra didelis, tai reiškia, kad jums reikės daugiau pastangų. Turėkite tai omenyje, kad nepriverstumėte savo šansų. Nenusiminkite, jei esate pradiniame lygyje. Su atkaklumu ir ryžtu tobulėsite!

Kitų pilvo aparatų rezultatai nėra tokie patys kaip ab rato. (Šaltinis: Grechaniuk: 148870748 / 123rf.com)

Kokybė

Kokybė ab ratas tai gyvybiškai svarbu. Taip yra todėl, kad, atsižvelgiant į tai, įrankis gali apsunkinti jūsų mokymą. Dar daugiau, blogiausiu atveju …