Airiškos kavos baltymų triufeliai Pasaulio

Galbūt šiuo metu negalėsite keliauti tiek, kiek norėtumėte, tačiau mes esame pasirengę įsitikinti, kad vis tiek galite mėgautis mėgstamais skoniais iš viso pasaulio. Išplėskite savo akiratį ir išbandykite naujus skonius naudodamiesi „World’s Kitchen“ asortimentu – idealiai tinka kasdieninei mitybai sujudinti.

Tai turi būti vienas iš mūsų mėgstamiausių iš kolekcijos, tikriausiai todėl, kad jaučiasi kaip skonis, kurio neturėtumėte mėgautis baltymų kokteiliu sporto salėje. Taip, mes tikrai nuvykome ten ir iš airiškos kavos paruošėme baltymų kokteilį (nesijaudinkite, tai tikrai nealkoholinė).

Airiška kava yra kokteilis, susidedantis iš karštos kavos, airiško viskio, cukraus ir grietinėlės užpilo. Tai šildantis žiemos malonumas, kuris dažniausiai taupomas ypatingoms progoms, tiesa? Na, dabar jūs galite mėgautis šiuo nuolaidžiu skoniu bet kuriuo dienos metu, nepakeldami antakių.

Pagalvojome, kad šį paprastą triufelių receptą naudosime naudodami šį naują skonį. Naudodami vos keletą natūralių ingredientų ir mūsų negausius kalorijų „Flavdrops“, kad suteiktų vanilės užuominą, jie yra puikus užkandis, kurį galite turėti, kai norisi skambėti.

Jų skonis yra beveik per geras, kad patikėtų, jog jie iš tikrųjų palaiko jūsų treniruočių pažangą.

Padaro 15

Ingridientai

Metodas

  1. Pirmiausia įdėkite juodąjį šokoladą į dubenį.
  2. Tada ant vidutinės ugnies nedidelėje keptuvėje įkaitinkite kokosų pieną. Karštą (bet ne verdantį) pieną supilkite į dubenį ant šokolado.
  3. Įpilkite „Flavdrops“ ir kavos baltymų miltelių. Palikite porai minučių, kad šokoladas ištirptų, tada maišykite, kad susimaišytų.
  4. Įdėkite dubenį į šaldytuvą ir palikite sustingti 1 valandą. Kai sustings, šaukštu ir rankomis suvyniokite triufelius į stalo teniso dydžio kamuoliukus.
  5. Dulkes arba apvoliokite kakavos milteliuose, tada nedelsdami mėgaukitės arba laikykite šaldytuve vėliau!