Akiniai nuo saulės: kas yra

Ar esate iš tų, kurie mano, kad akiniai nuo saulės yra puikus priedas? Ar jūs stilingas prieš akis? Kaip ir apsaugos nuo saulės priemonės odai, akiniai nuo saulės turėtų būti geriausias jūsų akių sąjungininkas, vienas jautriausių organų. Tikrai jau turite porą, bet ar jos tinkamiausios?

Ne visi saulės akiniai tinka visoms situacijoms. Juk nešioji tuos pačius akinius, kad galėtum eiti į sniegą ir važiuoti? Jei taip, laikas jums ištaisyti šią situaciją. Jūsų akių saugumas turėtų būti prioritetas. Šiame vadove mes suteiksime jums raktus, kad rastumėte puikius saulės akinius kiekvienai progai.

Svarbiausias

 • Akiniai nuo saulės yra vienas iš priedų, kuriuos privalote naudoti kasdien. Yra įvairių tipų, atsižvelgiant į jų stilių ir apsauginį pajėgumą. Rinkdamiesi tobulą porą, pagalvokite apie situacijas, kuriose ketinate jas naudoti.
 • Šis priedas turi būti patvirtintas ir turėti reikiamus filtrus, apsaugančius jūsų akis nuo saulės spindulių. Tokiu būdu išvengsite galimų akių sveikatos problemų.
 • Rinkdamiesi idealius saulės akinius, nepamirškite lęšių ir atkreipkite dėmesį į savo veido formą. Taigi rasite modelį, kuris labiausiai pagerina jūsų funkcijas.

Geriausi saulės akiniai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Yra daug įvairių akinių nuo saulės, skirtingų markių, modelių ir skirtingų lęšių. Parengėme atranką tų, kurias laikome geriausiomis rinkoje. Statykite už geriausią variantą sau pagal tai, ko jums reikia. Štai keletas funkcijų, kurios padės apsispręsti.

Geriausi poliarizuoti akiniai nuo saulės

Šie akiniai 100% apsaugo nuo ultravioletinių spindulių. Poliarizuoti HD lęšiai sumažina saulės spindesį ir rodo kokybiškas spalvas. Lengvas rėmas ir polikarbonato lęšiai daro šiuos akinius patvarius.

Priedų, kurie yra įtraukti į užsakymą, įvairovė neabejotinai keičia klientų patirtį. Jie puikiai tinka kasdien, važiuojant automobiliu ir netgi einant į paplūdimį. Be to, galite pasirinkti rėmelio ir objektyvo spalvą, kuri geriausiai tinka jūsų skoniui.

Redakcinis vertinimas: Tai idealiai tinka vartotojams, ieškantiems patogių akinių ir vengiančių akinimo.

Geriausi veidrodinio efekto saulės akiniai

Šie akiniai nuo saulės yra veidrodiniai ir neturi rėmelių. Naudodama apsaugą nuo UV400, ji visiškai blokuoja A ir B tipo ultravioletinę spinduliuotę. Tilto paminkštinimas palaiko jūsų komfortą.

Tai labai geras pasirinkimas, jei norite prisijungti prie veidrodinių akinių tendencijos. Drąsios spalvos, kuriomis jie yra prieinami, daro šiuos akinius įdomius.

Redakcinis vertinimas: Jie išsiskiria tuo, kad yra labai lengvi akiniai. Be to, jie 100% apsaugo nuo kenksmingų ultravioletinių spindulių.

Geriausi saulės akiniai sportui

Akiniai apima poliarizuotus lęšius ir visišką apsaugą nuo UV spindulių. Jo dizainas palankus, kad jie puikiai tinka prie veido. Ypač jei turite ploną veidą. Jie yra atsparūs ir turi greitai aktyvuojančius fotochrominius kristalus.

Apsauga ir regėjimo ryškumas yra du labiausiai išsiskiriantys aspektai. Jei ieškote akinių sportui, statykite už juos.

Redakcinis vertinimas: Tai unisex akiniai. Be to, dėl jų formos jie gerai suima veidą, todėl jums nereikės jaudintis, jei praeisite siaurą reljefą.

Geriausi akiniai nuo saulės yra madingi

Jie turi metalinį rėmą. Jie turi gradientinius lęšius ir yra skirtingų spalvų. Tai yra kokybiški saulės akiniai, paremti „Ray-Ban“ prekės ženklu, kuris suteikia jiems kokybės ir stiliaus pliusą.

Ar esate žmogus, mėgstantis apsaugoti jūsų regėjimą ir, savo ruožtu, būti madingas? Taigi, statyk už šiuos akinius.

Redakcinis vertinimas: Tai unisex akiniai. Be to, jie turi išmaniuosius fotochrominius lęšius, kurie keičiantis šviesai keičiasi iš skaidrių į pilkus.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie saulės akinius

Prieš priimdami sprendimą dėl tobulų akinių nuo saulės, turite atsižvelgti į tam tikrus aspektus. Yra keletas svarbių bruožų, kurių negalima pamiršti. Todėl žemiau mes jums pateiksime patarimai ir atsakymai į pagrindinius klausimus.

Akiniai nuo saulės yra vienas iš priedų, kuriuos privalote naudoti kasdien. (Šaltinis: Utouka: 121441533 / 123rf.com)

Kas yra poliarizuoti akiniai nuo saulės ir kokius privalumus jie turi?

Saulei atšokus nuo horizontalių paviršių, saulės spinduliai tiesiogiai patenka į mūsų akis. Šis atspindys veikia regėjimą, sukuriantį akinimą ir dėl to ribojantį mūsų matomumą. Tai dažniausiai nutinka, kai važiuojame ar einame į paplūdimį saulėtiausiomis valandomis.

Poliarizuoti saulės akiniai vengia būtent šio efekto. Filtro dėka šviesa negali pataikyti į mus iš visų pusių. Jie apsaugo mūsų regėjimą, be to, tai, kad jie yra poliarizuoti, netrukdo jų baigti, jei reikia. Toliau mes parodysime poliarizuotų saulės akinių pasirinkimo privalumus ir trūkumus.

Privalumas

 • Padėkite sumažinti akių apkrovą
 • Suteikite didesnį ryškumą ir kontrastą
 • Venkite akinimo
 • Jie leidžia geriau suvokti spalvas
 • Objektyvo tamsumas reguliuojamas esant silpnai šviesai ar šešėliams
 • Palengvina regėjimą ypač žmonėms, turintiems didelį jautrumą šviesai

Trūkumai

 • Jie netrukdo akinti nuo vertikalių atspindžių. Tokia situacija gali būti, kai žiūrime į pastato langą
 • Mobilieji arba kompiuterio ekranai (LCD ekranai) gali būti rodomi neteisingai
 • Automobilio ekranai ar navigatoriai (HUD ekranai) taip pat neatrodo gerai, kai naudojami tokio tipo objektyvai

Kodėl turėčiau nešioti akinius nuo saulės?

Saulė teikia daug naudos mūsų sveikatai. Kita vertus, jei per daug save veikiame saulės spinduliuote, tai gali sukelti neigiamą poveikį žmonėms. Labai dažnai tepame kremą nuo saulės, kad išvengtume dėmių ir galimo odos vėžio. Vietoj to, akys kartais būna pamirštos. Šis organas iš tiesų yra jautrus saulės šviesai ir gali jo niokoti, jei jo neapsaugosime.

Akiniai nuo saulės vaidina pagrindinį vaidmenį apsaugant mūsų regėjimą. Šių lęšių naudojimas nuo mažų dienų yra labai svarbus. Ankstyvame amžiuje ultravioletiniai spinduliai didesnę dalį pasiekia tinklainėje. Todėl būtina įprasti nešioti akinius nuo saulės, nes mes esame vaikai, kai akys yra labiausiai pažeidžiamos.

Akiniai nuo saulės apsauginiai lęšiai yra skirtingi, atsižvelgiant į filtrus ir tai, kaip jie apsaugo regėjimą. Ne visi modeliai tinka kiekvienai situacijai. Todėl svarbu, kad mes dirbtume su ekspertais. Optikai, optometristai ir oftalmologai gali patarti mums nuspręsdami, kurie akiniai nuo saulės mums tinka.

Akys labai jautrios. Apsaugokite juos nuo saulės. (Šaltinis: Joelis Mottas: fgV-3QuGAOA / Unsplash.com)

Kokios apsaugos nuo saulės kategorijos yra saulės akiniai?

Kalbant apie saulės akinių pirkimą, mes ne tik ieškome idealaus papildymo, bet ir lęšių, kurie saugo mūsų akis. Apsaugos nuo saulės kategorija yra veiksnys, lemiantis, kaip gerai lęšiai apsaugo nuo saulės spindulių.

Kaip matote šioje lentelėje, yra penkios apsaugos nuo saulės priemonės. Kiekvienas iš jų turi savybių, dėl kurių jie idealiai tinka naudoti skirtingose ​​situacijose. Didėjant lęšių apsaugos nuo saulės absorbuojamos šviesos procentui, lęšiai bus tamsesni ir labiau apsaugantys.

% sugertos šviesos Kada juos naudoti Kada jų nenaudoti
0 kategorija 0–19% šviesos. Vietovės, kuriose labai mažai saulės (patalpose, debesuotas dangus, vairavimas).
1 kategorija 20% – 56% šviesos. Silpno apšvietimo zona (miestas). Naktinis vairavimas.
2 kategorija 57% – 81% šviesos. Vietovės, kuriose vidutiniškai saulės spinduliai (praeiti pavasarį ir rudenį). Naktinis vairavimas.
3 kategorija 82% – 92% šviesos. Sritys, kuriose ryškus šviesumas (vasarai, paplūdimiui, miestui). Naktinis vairavimas.
4 kategorija Iki 98% šviesos. Sritys, kuriose saulės spinduliai yra labai stiprūs, ir (aukštiems kalnams, sniegui ar vandens vietoms). Vairuoja.

Kokie yra lęšiai?

Lęšiai paprastai vadinami akinių lęšiais. Jie gali būti pagaminti iš skirtingų medžiagų. Yra ekologiškų, kurių pagrindinė savybė yra didelis atsparumas smūgiams ir įbrėžimams. Taip pat yra stiklo, kuris yra subtilesnis, tačiau suteikia puikų matymą. Galiausiai randame polikarbonato lęšius, kurie puikiai tinka sportininkams dėl jų patvarumo ir lengvumo.

Norėdami tinkamai apsisaugoti nuo saulės spindulių, turime pasirinkti tinkamus lęšius. Toliau parodysime keturių tipų lęšius ir jų ypatybes. Įvertinkite, kurios jūsų poreikius tenkina ir visada geriausiai apsaugo jūsų akis.

 • Poliarizuoti lęšiai. Jie išvengia galimo atspindžio dėl saulės spindulių poveikio plokščiam paviršiui. Naudokite juos važiuodami šlapiu asfaltu ir sportuodami vandenyje.
 • Veidrodiniai lęšiai. Jie neleidžia saulės šviesai tiesiogiai prasiskverbti į akis. Dėl jų apsauginio barjero jie idealiai tinka esant intensyviai saulės šviesai.
 • Fotochrominiai kristalai. Šie lęšiai tamsėja arba šviesėja, priklausomai nuo saulės poveikio laipsnio. Jie idealiai tinka silpnaregiams. Jie vengia nuolat kaitalioti akinius ir akinius nuo saulės.
 • Antirefleksiški kristalai. Be to, kad būtų išvengta galimo akinimo, jie leidžia aiškiau matyti. Šiuos lęšius sudarantys oksidų sluoksniai neleidžia saulei atspindėti pačių lęšių ir pašalina šviesos aureoles.

Pasirinkite lęšių filtrą atsižvelgdami į tai, kada ketinate naudoti akinius nuo saulės. (Šaltinis: „Kalea Morgan“: QoFhXdW_vc8 / Unsplash.com)

Kaip sužinoti, ar saulės akiniai yra geri?

Ne visi saulės akiniai yra geri ir tinkamai apsaugo mūsų akis. Renkantis vienus ar kitus, turime atsižvelgti į lęšių kokybę. Mes nepatariame taupyti nuo saulės akinių, perkant juos iš rinkos. Mes rekomenduojame visada kreiptis į specialistą, kuris pateiks jums reikalingas rekomendacijas, kaip tinkamai prižiūrėti jūsų akis.

Norėdami nustatyti, ar jie geri, rinkitės akinius nuo saulės ir jų lęšius, apgalvodami aplinkybes, kuriomis norite juos naudoti. Patvirtintuose akiniuose ant šventyklų yra CE (atitikimas Europos taisyklėms) logotipas, įsitikinkite, kad jos turi. Ir, svarbiausia, išbandykite juos. Jei pastebite skausmą, jie nėra geri.

Nešioti patvirtintus akinius nuo saulės suteikia …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *