Akloji: Kuris yra geriausias

Renkantis žaliuzes namų langams, reikia atsižvelgti į įvairias galimybes ir veiksnius. Gerai parinkti jie vaidina pagrindinį vaidmenį kontroliuojant šilumos ir garso izoliaciją, apšvietimą ir privatumą jūsų namuose. Todėl prieš priimant sprendimą dėl pirkimo svarbu žinoti visas šiuo metu rinkoje esančias galimybes.

Pasirinkę idealią žaliuzę kiekvienai aplinkai, galėsite optimaliau mėgautis namais ar biuru. Dėl šios priežasties šiandieniniame straipsnyje pateikiame viską, į ką turite atsižvelgti, kad galėtumėte priimti geriausią sprendimą ir pasirinkti žaliuzių tipą, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Svarbiausias

 • Jūsų namams ar biurui yra daugybė žaliuzių, svarbu žinoti kiekvienos savybes, kad žinotumėte, kas jums yra geriausia.
 • Žaliuzės papildo jūsų aplinką, tačiau jos taip pat gali apsaugoti jus nuo oro sąlygų lauke ir suteikti privatumo. Jie yra puiki alternatyva tradicinėms užuolaidoms.
 • Jei dvejojate naudoti žaliuzes dėl sudėtingo įrengimo, mes užtikriname, kad jų yra visokių, net ir tokių, kurias galite patys įsirengti be mūro. Skyrelio pabaigoje pamatysite pirkimo kriterijų skyrių, kad galėtumėte pasirinkti geriausią pirkinį.

Geriausios žaliuzės rinkoje: mūsų rekomendacijos

Kadangi norime supaprastinti geriausių žaliuzių paiešką jūsų namams ar biurui, toliau pateiksime keturis labiausiai parduodamus ir geriausiai vertinamus klientus.

Geriausias patalpų roletas pagal kainos ir kokybės santykį

„Levivo“ vidinė žaliuzė su lanksčiais aliuminio lakštais užtikrina puikią saulės ir vizualinę apsaugą skirtingo pločio langų rėmams. Sukant atbulinės eigos strypą, galima reguliuoti šviesos įėjimą.

Pasvirimo kampą galima tiksliai sureguliuoti į norimą padėtį. Traukimo laidu žaliuzę galima pakelti ir nuleisti ir užfiksuoti fiksuotoje padėtyje. Šis aklas yra skirtas jums, jei ieškote kažko patvaraus, bet už prieinamą kainą.

Geriausias žaliuzės montavimas

Šis „Vitoria M“ žaliuzės, pagamintos iš aliuminio, skirtos interjerui, veiksmingai apsaugo nuo saulės šviesos, suteikia privatumo ir lengvai prisitaiko prie bet kokios aplinkos. Jis yra skirtingų dydžių ir spalvų, todėl galite pasirinkti tą, kuris geriausiai tinka jūsų skoniui ir lango dydžiui.

Jame yra trys „pasidaryk pats“ diegimo variantai, jie gali būti montuojami ant sienos, montuojami prie lubų, o trečią variantą ten nereikia gręžti. Jis pritvirtintas spaustukais prie lango rėmo. Šis aklas yra tinkamiausias jums, jei norite atlikti paprastą darbą arba jei pastatysite žaliuzę toje vietoje, kurios ilgą laiką gali nebūti, ją lengva pastatyti ir nuimti.

Geriausias audinio aklas

Blindecor žaliuzės yra permatomos ritininės žaliuzės. Jį galite įsigyti pačių įvairiausių spalvų, kurios leidžia išsirinkti geriausiai jūsų namams ar biurui tinkančią spalvą. Jūs netgi galite nusipirkti skirtingų spalvų, priklausomai nuo aplinkos, ir tai neatrodys blogai. Jis gali būti montuojamas ant lubų ar sienos, taip pat turite galimybę jį montuoti be įrankių, užsikabinti ant to paties lango. Tai lengva valyti, dar viena priežastis, jei esate labai užsiėmęs ir nenorite apsunkinti.

Šis aklas yra tinkamiausias jums, jei norite privatumo, bet tuo pačiu metu leidžiate natūralią šviesą. Tai puikus pasirinkimas turint ekonomišką, šiuolaikišką ir kokybišką roletą. Jo grandinės mechanizmas leidžia lengvai ir patogiai pakelti ir nuleisti žaliuzę.

Geriausias automatinis lauko roletas

Šis visiškai aliuminio langinis idealiai apsaugo jūsų namus nuo elementų. Pagamintas „Persianas en la Red“, jis turi keitiklio variklį ir turi viską, ko reikia, kad galėtumėte montuoti savo žaliuzes.

Šioje žaliuzėje yra 45º baltojo aliuminio dėžutė, 45 mm baltos įpurškiamos aliuminio lentjuostės, baltos aliuminio kreipiamosios. Priemonės yra 120 cm pločio ir 140 cm aukščio. Šis produktas jums tinka, jei norite geros šilumos ir garso izoliacijos.

Pirkinių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie žaliuzes

Pertvarkydami savo namus ar biurą, svarbu apgalvoti visas detales, įskaitant korpusus. Žaliuzės yra labai paplitusi galimybė šiandien, nes galima rinktis iš įvairių modelių ir medžiagų, kurios pritaikomos kiekvieno poreikiams ir poreikiams.

Yra daugybė žaliuzių, kurias galite pasirinkti, rasti tinkamiausią jums ir jūsų aplinkai. (Šaltinis: Maridav: 116701918 / 123rf.com)

Kokie yra žaliuzių pranašumai?

Pasirinkti tarp užuolaidų ar žaliuzių mūsų kambarių interjerui nustatyti ir apsaugoti gali būti sudėtinga užduotis, jei nėra aišku, kokios yra kiekvieno varianto savybės, modeliai, privalumai ir trūkumai.

Privalumas

 • Juos lengva valyti
 • Jie yra termoakustiniai izoliatoriai
 • Jie gali būti rankiniai arba automatiniai
 • Jie leidžia reguliuoti į kambarį patenkančią šviesą
 • Yra įvairių stilių pagal jūsų pageidavimus
 • Jie idealiai tinka kambariams, kuriuose yra mažai vietos

Trūkumai

 • Jie gali būti triukšmingi juos keliant / nuleidžiant (stalčių)
 • Priklausomai nuo medžiagos, jie gali reikalauti daug priežiūros
 • Paprastai jie yra brangesni nei tradicinės užuolaidos
 • Kai kuriems montuoti reikia mūro darbų

Kokie yra aklųjų tipai?

Žaliuzės yra labai įvairios, pirmoji pagrindinė klasifikacija skirstoma į vidaus ir lauko žaliuzes. Apibrėžę žaliuzių funkciją, galime pasirinkti medžiagas, yra PVC, aliuminio, medžio ir audinio.

Priklausomai nuo medžiagos yra skirtingų modelių, Ispanijoje dažniausiai yra žaliuzės (Venecijos) (apie jas pakalbėsime vėliau), tačiau yra romėnų, japonų skydinių ir ritininių žaliuzių.

Kokios yra žaliuzių alternatyvos?

Jei nenorite uždengti langų žaliuzėmis arba norite pašalinti esamas žaliuzes, yra trys alternatyvos, kurios gali padėti jums gauti panašių privalumų, kaip ir žaliuzės.

 • Dvigubas stiklas: Tai leidžia mums šiluminiu ir akustiniu būdu izoliuoti namus ar biurą, leidžiant visai šviesai patekti į aplinką.
 • Barai: Jei žaliuzės yra skirtos saugos funkcijai, strypai yra tinkama galimybė jas pakeisti.
 • Užuolaidos: Jei norite užblokuoti šviesą nenaudodami žaliuzės, galite naudoti užtemdomas audinio užuolaidas kartu su permatomomis užuolaidomis aukščiau, kai norite patekti į natūralią šviesą.

Įvairių rūšių žaliuzes lengva montuoti. Tai galite padaryti patys. (Šaltinis: Pisessith: 107648475 / 123rf.com)

Kaip yra aklųjų padėtis?

Žaliuzės montavimas gali būti paprasta užduotis, kurią atliksite patys, arba gali prireikti mūro darbų, tai priklauso nuo žaliuzės tipo. Bet dabar pakalbėkime apie tuos, kuriuos galite įdiegti patys, nesamdydami ko nors.

Svarbu, kad prieš pirkdami žaliuzes atliktumėte visus lango matavimus.

Jei nuspręsite naudoti išorines montuojamas žaliuzes, turėtumėte matuoti išilgai lango rėmo kraštų, nuo rėmo viršaus iki apačios. Jei naudojate vidines žaliuzes, turite matuoti lango ilgį ir plotį rėmo viduje.

Atlikę matavimus ir nusipirkę tinkamą savo lango žaliuzę, pateikite žaliuzę ant lango ir nubrėžkite tvirtinimo žymes, tokiu būdu tiksliai žinosite, kur įdėti laikiklius. Paprastai žaliuzės pateikiamos su instrukcijomis, kaip jas pastatyti, jei taip, laikykitės nurodymų iki raidės.

Kaip tu valai akluosius?

Šiame skyriuje svarbu atsižvelgti į medžiagą, iš kurios jie pagaminti:

Mediena

Atsižvelgiant į tai, kaip žaliuzės yra nešvarios, yra du būdai, kurie gali padėti jas išvalyti. Tuo atveju, jei jie nėra labai nešvarūs, galite naudoti plunksnų dulkių siurblį ar mikropluošto šluostę, svarbu, kad tai būtų minkšta medžiaga, kad ji nesubraižytų. Uždarykite žaliuzes taip, kad jos būtų tiesiai virš lango, nuvalykite kiekvieną lapą dulkių skudurėliu ar audiniu iš kairės į dešinę arba, jei jie yra vertikalūs iš viršaus į apačią.

Tada pasukite žaliuzes į kitą pusę ir pakartokite procedūrą. Tai neturėtų trukti ilgiau nei 10 minučių. Kad geriau išlaikytumėte žaliuzes, rekomenduojama jas valyti kartą per mėnesį. Jei jie labai nešvarūs, to nepakaks su dulkių siurbliu ar audiniu. Nenaudokite jokių cheminių produktų, bet naudokite vandenį, paimkite audinį ir sudrėkinkite jį šiltame vandenyje ir gerai išspauskite.

PVC

Jei jūsų žaliuzės yra nuimamos, geriausia jas išimti ir nunešti į atvirą vietą, kur galite jas sušluoti muilu ir vandeniu, arba nuneškite į dušą!

Šia prasme PVC žaliuzės yra labai praktiškos ir lengvai valomos. Jei žaliuzės nėra nuimamos, pirmiausia nuvalykite jas audiniu, kad pašalintumėte perteklines dulkes, tada naudokite kempinę šiltu muiluotu vandeniu.

Aliuminis

Jie valomi taip pat, kaip ir PVC, tačiau po plovimo turite būti atsargūs, kad juos išdžiovintumėte, nes kitaip rizikuojate, kad laikui bėgant jie surūdys.

Audinys

Šią medžiagą paprastai reikia plauti rankomis, jei nenurodyta kitaip. Patogiausia yra išvynioti žaliuzę ir kiekvieną lapą iš abiejų pusių nuvalyti minkštu skudurėliu šiltu muiluotu vandeniu. Tada turite nuvalyti šaltu vandeniu, kad pašalintumėte muilo perteklių.

Kitas variantas yra jų atkabinimas ir mirkymas vonioje, užpildytoje šiltu muiluotu vandeniu. Perduokite juos minkšta kempine, kad pašalintumėte dulkių perteklių, ir nuplaukite. Paglostykite rankšluosčiu ir padėkite ragelį.

Nuvalykite žaliuzes drėgnu skudurėliu, kad pašalintumėte dulkių perteklių. (Šaltinis: Khambubpha: 118559491 / 123rf.com)

Kada turėčiau pakeisti savo aklą?

Paprastai žaliuzės yra labai patvarios, tačiau laikui bėgant gali pradėti blogėti. Yra keletas ženklų, rodančių, kad juos reikia atnaujinti.

 • Jei žaliuzės atrodo spalvos Tai ženklas, kad medžiaga pradėjo gesti ir kad jas reikia pakeisti.
 • Jei juos sunku valdyti, jei jie įstringa ar kelia triukšmą kad jie neturėtų būti ženklas, kad užuolaidos veikimo mechanizmas sugedo ar netrukus suges. Šiuo metu svarbu juos peržiūrėti, nes jie gali bet kada įstrigti be galimybės baigti juos atidaryti ar uždaryti.
 • Jei jūsų aklųjų kraštai trinasi tai gali reikšti, kad jie yra per platūs tam langui, todėl juos reikia pakeisti tinkamu dydžiu.
 • Jei jie nebetenkina jūsų poreikių …