Išmanusis telefonas iki 500 PLN ir 600 2021 PLN

Įvertintas išmanusis telefonas, skirtas 500 ir 600

Geras, pigus, naujas išmanusis telefonas gali pasižymėti padoriais parametrais ir už tokią kainą, kad jo nereikia mokėti dalimis, o jo užteko telefonui, palyginti nedideliam 500 – ar 600 – kiekiui. Gamintojai gana dažnai parduoda savo prietaisus naudodami skaitines vertes, tokias kaip fotoaparato skiriamoji geba, kurią nesuprantant nuotraukos gali būti didelės, bet nekokybiškos.

Todėl, prieš priimdami sprendimą, perskaitykite mūsų vadovą ir pasirinkite patikrintas išmaniojo telefono modelis, su modelių reitingu už geriausią kainą. Greito veikimo telefono koncepcija priklauso nuo daugelio veiksnių, todėl žemiau pateikiame 10 geriausių išmaniųjų telefonų modelių sąrašą iki 500 – ir 600 -.

10 geriausių išmaniųjų telefonų sąrašas iki 500 – su gera baterija 2021 m. Birželio mėn

Taip pat patikrinkite geriausių išmaniųjų telefonų sąrašas iki 1 000 – ir 1 500 –

Parengėme telefonų iki 500 zlotų reitingą, remdamiesi daugybe bandymų, apžvalgų, techninių specifikacijų analize ir vartotojų apžvalgomis. Renkantis telefoną iki 500 zlotų, verta patikrinti ir palyginti atskirus modelius, kurie skiriasi ne tik išvaizda, bet ir funkcijomis, baterijos veikimo laiku bei stiliumi. Telefonai iki 500 – sujungia gerą dizainą, pagrindines funkcijas ir gerą baterijos veikimo laiką.

Pigus išmanusis telefonas su gera baterija ir fotoaparatu

Ar pigus išmanusis telefonas gali būti geras?

Geras pigus išmanusis telefonas neturi būti mažas, daugumos reitinge esančių modelių ekranas viršija 5 colius. Geriausias išmanusis telefonas turėtų būti kompaktiškas, kad jis lengvai tilptų į kišenę ar rankinę. Pigus išmanusis telefonas su gera kamera o ilgalaikio akumuliatoriaus ieško dauguma žmonių. Pagrindiniai pasirinkimo kriterijai yra atsparumas vandeniui, dvigubos SIM palaikymas, ekrano dydis, įdiegtos operacinės sistemos tipas, procesoriaus galia, talpyklos ir atminties kiekis. Kokį išmanųjį telefoną įsigyti iki 500 –patenkinti vartotojo reikalavimus?

Fotoaparatas ir atmintis pigiame telefone

Telefonas su gera kamera, tai yra, turintis ne mažiau kaip 13 Mpx vidinę matricą, turėtų turėti pakankamai atminties, kad tilptų daugybė nuotraukų ir vaizdo įrašų. Jei atminties vertė yra didesnė nei 32 GB, ji nebus greitai užpildoma. Daug paprasčiau užpildyti naujo įrenginio atmintį prarandant duomenis iš ankstesnio išmaniojo telefono, todėl verta rinktis modelį, kuris turi galimybę atminties kortele išplėsti duomenų saugyklą, arba rinktis modelį, kurio atminties talpa yra dvigubai didesnė. nei ankstesnis, pvz., 64 GB išmanusis telefonas iš reitingo.

Išmaniuosiuose telefonuose yra 2 tipų vidinė atmintis: RAM talpykla ir atmintinė, kurioje saugomi vartotojo duomenys.

Telefonų iki 500 – RAM atmintis gali viršyti 2 GB ar net 3 GB. Abiejų tipų atminties supainioti neįmanoma, nes įrenginio parametruose atminties atmintis šiuo metu turi kelis kartus didesnę vertę – 16, 32, 64 GB ir kt.

10 geriausių išmaniųjų telefonų sąrašas iki 600 – su gera baterija 2021 m. Birželio mėn

Į kokius parametrus reikėtų atkreipti dėmesį renkantis pigų telefoną iki 500 zlotų?

Aukštos kokybės ekranas pigiu išmaniuoju telefonu iki 500 ir 600

Galite lengvai suklysti arba būti apgauti gamintojų, kurie, naudodamiesi skaitmeninėmis rinkodaros gudrybėmis, įtikina mus apie tam tikrą išmaniojo telefono modelį. Norėdami pasirinkti gerą įrenginį už geriausią kainą, siūlome naudoti mūsų patikrintą išmaniųjų telefonų reitingą ir pasirinkti tinkamą modelį, remiantis šiuo telefono parametrų vadovu, kuris turėtų šiek tiek palengvinti magiškų ženklų klausimą specifikacijoje.

Ekranas

Modeliams iki 500 – ar 600 – būdingas šiek tiek storesnis rėmelis aplink ekraną, palyginti su aukštesnės klasės išmaniaisiais telefonais. Didelis ekranas taip pat yra didesnė jo sugadinimo rizika, todėl verta atkreipti dėmesį ne tik į ekrano skiriamąją gebą ir įstrižainę. koks stiklo tipas apsaugo ekraną kad nebūtų pažeistas ekranas ir jutiklinis skydelis.

Ekrano apsaugos nuo pažeidimų lygis nustatomas Mohso skalė nuo 0 iki 10. Ekrano apsauginės plėvelės kietumas yra 3H, hibridinio stiklo 7H ir grūdinto 9h. Vidutiniškai mobiliųjų telefonų vartotojai savo prietaisus numeta 7 kartus per metus, o kai ekranas šiuo metu užima apie 85% priekinio skydelio, bet koks kritimas gali tapti gaila. Pavyzdžiui ekranai pritvirtinti „Gorilla Glass“ 6 turi 7 balus pagal Mohso skalę. Krenta
tačiau tai nėra vienintelis elementas, atimantis išmanųjį telefoną nuo saugaus naudojimo. Išmanieji telefonai taip pat yra veikiami įbrėžimai su rakteliais ar smėlio dalelėmis, kurių galima rasti visur, kur yra prietaisas.

Koks stiklas yra sumontuotas išmaniuosiuose telefonuose iš reitingo, kad apsaugotų ekraną?

  • „Gorilla“ stiklas Jis pasižymi dideliu atsparumu pažeidimams ir įbrėžimams, puikiai susidoroja su pirštų atspaudais ekrane ir atspindinčiomis šviesos anomalijomis. Kuo aukštesnė klasė, tuo didesnis pasipriešinimas.
  • „Panda King Glass“ Jis pasižymi dideliu atsparumu smūgiams ir įbrėžimams, kaip ir gorilos stiklas, jis pagamintas iš šarminio aliumosilikato.
  • Safyro stiklas pasižymi šiek tiek didesniu atsparumu pažeidimams nei „Gorilla“ stiklas, tačiau jis atspindi daugiau saulės spindulių, todėl padidėja atspindžių nuo ekrano paviršiaus lygis, o tai savo ruožtu apsunkina rodomos informacijos skaitymą, ypač saulėtą dieną.
Siauri ekrano rėmeliai reitinguojamame išmaniajame telefone

Pavyzdinių išmaniųjų telefonų ekranai yra vis dažniau lenktasdėl to, be abejo, mobilusis telefonas atrodo ne tik futuristinis, bet ir pažeidžiamas be tinkamo dangtelio. Plonas rėmelis be užrašo (viršutinė juoda juostelė) su išpjova, skirta tik fotoaparatui, daro gerą įspūdį, tačiau praktiškai šioje dalyje yra pranešimai piktogramų-grafikos ir laikrodžio pavidalu. Pigiuose išmaniuosiuose telefonuose dažniausiai įdiegiama iki 500 zlotų talpiniai ekranaidėl kurių neįmanoma naudoti telefono su pirštinėmis, tačiau yra tikslesni.

Išmanieji telefonai iš reitingo taip pat gali skirtis pagal ekrano tipą, „Apple“ gaminiams būdingi ekranai Tinklainė su dideliu pikselių tankiu ekranus galima rasti „LG“ ir „Sony“ išmaniuosiuose telefonuose IPS skystųjų kristalų ekranas su dideliais žiūrėjimo kampais silpnesni mobiliųjų telefonų modeliai turi ekranus TFT (Plonos plėvelės tranzistorius), kurių energijos suvartojimas yra didelis, tačiau juos gaminti yra pigiau. „Samsung“ įdiegia ekranus Super AMOLED su mažesniu tarpu tarp sluoksnių, todėl ekranas tampa ryškesnis.

Naudodami išmanųjį telefoną dažniausiai naudojame ekraną, todėl svarbu, kad jis turėtų atitinkamus parametrus, priklausomai nuo to, kam jis bus naudojamas. Geriausios kokybės ekranus rasite pas mus išmaniųjų telefonų sąrašas iki 500 – ir 600 -.

Atminties kiekis

Vidinė atmintis yra elementas, kuris techniškai retai sugenda, todėl verta orientuotis į pigius išmaniuosius telefonus tik į talpos vertes. Nuotraukų, vaizdo įrašų ar programų ištrynimas nėra malonus dalykas, verta rinktis modelius, kurie leis naudotis įrenginiu nereikalaujant valyti vidinės atminties. Dėl to, kai reikia greitai padaryti unikalią nuotrauką ar įrašyti vaizdo įrašą, jums nereikės pasirinktinai atkurti vietos telefone.

Daug atminties praverčia, ypač kai prarandame visus duomenis iš savo senojo išmaniojo telefono. Norėdami išsaugoti nuotraukas, kontaktus, vaizdo įrašus ir kitus svarbius duomenis, reikia daugiau atminties nei dabartiniame telefone, kitaip atminties valymo problema nesibaigs. Laisvos atminties trūkumas išmaniajame telefone yra gana dažna priežastis pakeisti įrenginį, kad būtumėte tikri, jog įsigysite išmanųjį telefoną už 500 – su gerais parametrais, pasinaudokite mūsų reitingu, kuris palengvins įrangos pasirinkimą geriausia kaina.

Fotoaparato kokybė

Gera išmaniojo telefono kamera iš reitingo

Priešingai nei manoma, megapikseliai nėra vienintelis parametras, turintis įtakos vaizdo kokybei. Daugelį metų daugiau taškų šviesai jautriame jutiklyje reiškė geresnę nuotraukų kokybę, nes šviesai jautrių taškų skaičiusiš kurio susideda vaizdas, teoriškai pateikia nuotrauką su daugiau detalių. Kameroje pasiekus 12 megapikselių ribą, sunku įžvelgti skirtumą tarp didesnės skiriamosios gebos fotoaparatų, pvz., 16 Mpix ar 50 Mpix. Didelė nuotraukos raiška taip pat reiškia daugiau vietos atmintyje. Net būna, kad daugiau megapikselių turinčios kameros fotografuoja blogiau nei silpnesnės matricos. Todėl didelė matricos talpa bus tinkama tik tiems, kuriems rūpi didelių nuotraukų paviršius, t. Y. Spausdinant nuotraukas, apkarpant ir pan.

Pavyzdys:

8 megapikselių fotoaparato nuotraukos skiriamoji geba yra 3264 x 2448 taškų. Norint peržiūrėti beveik visus taškus iš nuotraukos, darytos išmaniuoju telefonu, jums reikia ekrano, kurio skiriamoji geba yra ne mažesnė kaip 4K – 3840 x 2160.

Norint pakviesti nuotraukas į albumą, net nereikia išmaniojo telefono kameros, kurios skiriamoji geba yra 8 Mpix.

Matricos dydis yra svarbus veiksnys, darantis įtaką nuotraukų aiškumui esant nepakankamai apšviestoje aplinkoje, pvz., naktį. Be raiškos, pagrindinis elementas norint gauti aiškią nuotrauką yra vieno šviesai jautraus pikselio dydis. Kuo didesnis matricos dydis, tuo geresnę kokybę galima gauti. Vieni pikseliai reitinguojamose telefono kamerose gali būti apie 1-2 mikronų dydžio, kuo didesnis šviesai jautrus ląstelės paviršius, tuo geriau kamera gali susidoroti su nepakankamai eksponuotomis sritimis, nes daugiau fotonų vienu metu pasiekia vieną pikselį. Populiarūs išmaniųjų telefonų matricos dydžiai (jutiklio dydis) turi parametrus nuo 1 / 3,6 colio iki 1 / 1,33 colio, kai vieno pikselio dydis yra 0,8 µm.

Greitas didelės baterijos įkrovimas išmaniajame telefone

Kitas veiksnys, turintis įtakos blogai apšviestų vietų kokybei, yra diafragma, kuris yra angos, per kurią šviesa patenka į objektyvą, dydis. Kuo mažesnė diafragma, tuo daugiau šviesos patenka į objektyvą. Pagal numatytuosius nustatymus žymėjimas yra f / 2, f / 2,8, kur, pvz., F / 1,6 geriau nei f / 2,4. Turėdami didelę f22 vertę, visą kadrą galite sufokusuoti, tačiau ryškumas mažėja krentant šviesos matricai. Atminkite, kad …

Parašykite komentarą