Akustiniai būgnai: kas yra l

Perkusiniai muzikos instrumentai yra vieni iš seniausių, nes kai kurie, pavyzdžiui, būgnai ir cimbolai, buvo grojami jau VII amžiuje prieš mūsų erą. Tarp mušamųjų instrumentų neabejotinai populiariausi yra akustiniai būgnai. Tačiau tai yra vėlyvas išradimas, nes pirmieji atsirado tik 1930 m.

Akustiniai būgnai yra pagrindinis instrumentas, ypač Rokas, popsas ir džiazas, nes tai nustato ritmą, kuriuo turi groti kiti muzikantai. Tačiau dažniausiai tai nėra pirmas pasirinkimas renkantis instrumentą, nuo kurio galima pradėti muziką, nepaisant daugybės pranašumų, kuriuos gali suteikti grojimas akustiniais būgnais.

Svarbiausias

  • Nors pirmieji mušamieji instrumentai datuojami keliais šimtmečiais prieš mūsų erą, tik 1930-aisiais pasirodė pirmieji šiuolaikiniai akustiniai būgnai. Svarbiausias instrumentas šiandienos muzikos scenoje būgnai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie yra verčiami išmokti groti instrumentu.
  • Yra keletas būgnų sąrankų tipų, atsižvelgiant į būgnininko lygį ar muzikinį stilių. Standartinė konfigūracija yra penkios dalys, nors kai kuriose profesionaliose baterijose gali būti net aštuonios. Grojimas akustiniais būgnais gali mums suteikti daug naudos, pavyzdžiui, padidinti koordinaciją, susikaupimą ar pagerinti mūsų fizinę formą.
  • Pirmojo akumuliatoriaus pasirinkimas nėra tas, į kurį turėtumėte žiūrėti lengvai. Pirmiausia nustatykite biudžetą, nes jų kainos gali svyruoti nuo 300 iki 3000 eurų. Atsižvelkite į muzikinį stilių, kurį ketinate praktikuoti, ar jums reikia viso rinkinio ar tik kelių kūrinių. Pasitikėkite pripažintais prekės ženklais, būtent jie siūlo daugiausiai garantijų ir geriausią garsą.

Geriausi akustiniai būgnai: mūsų mėgstamiausi

Šiame skyriuje mes rekomenduosime penkis geriausius akustinius būgnus rinkoje. Kai kurie yra skirti vaikams ir pradedantiems muzikantams; kita vertus, kiti yra skirti žmonėms, kurie jau turi pagrįstą perkusijos komandą. Ir jei ketinate rinktis elektroninį būgnų rinkinį, atminkite, kad jis niekada negali pakeisti akustinio grojimo patirties.

Jaunesniems būgnininkams

Šią jaunesnę bateriją sudaro trys dėžutės toms, 12 ”(colių) cimbolas, 16” spyruoklė ir cimbolai charles (taip pat vadinama Labas, skrybėle). Jis skirtas labai jauniems būgnininkams, nuo 5 iki 10 metų. Dėl paprastos konfigūracijos jūsų vaikas gali pradėti žaisti iš karto. Be to, jo tvirtas rėmas atlaikys net entuziastingiausius pradedantiesiems.

Rinkinyje yra naudojimo instrukcija ir vaizdo pamoka prisijungęs Taigi jūs neturite problemų montuodami akumuliatorių. Rinkinyje taip pat yra patogi paminkštinta taburetė, kad vaikas sėdėtų tinkamame aukštyje, kad galėtų groti instrumentu. Trumpai tariant, akustiniai būgnai mini su savybėmis ir charakteristikomis, labai panašiomis į pilną.

Tarpiniams būgnininkams

Šis japonų prekės ženklo „Pearl“ standartinės komplektacijos būgnų rinkinys skirtas būgnininkams, turintiems tam tikros patirties dirbant su instrumentu. Jų kriauklės pagamintos iš raudonmedžio ir tuopos, suteikiančios gilų, aukštos kokybės garsą. Be to, jo techninė įranga chromas ir spalva dūminis chromas jų korpusų daro šį būgną beveik meno kūriniu.

Komplekte yra vienas 22 colių bosinis būgnas, du tom toms, vienas 12 “, o kitas 13”, a Tomas 16 “grindų ir 14” dėžutė. Be to, jis tiekiamas su 20, 16 ir 14 colių „Sabian“ žalvarinių grandinėlių rinkiniais. „Pearl Export“ būgnai yra vieni perkamiausių pasaulyje dėl savo kokybiškų medžiagų ir apdailos, puikaus skambesio ir nepakartojamų kainų.

Baterija profesionalams

Firma „Pearl“ į savo „Decade“ seriją įtraukė daugiau nei 70 metų akumuliatorių gamintojo patirtį. Pagaminti iš klevo medienos, jų lukštai turi 5,4 mm storio sienas, suteikiant neprilygstamą garso patirtį, palyginti su kitais panašiais būgnais. Be to, jo tvirtumas techninė įranga tai be problemų priešinasi nepertraukiamam turų srautui.

„Dešimtmečio“ serija pirmiausia skirta būgnininkams, norintiems pereiti į naują lygį. Jie taip pat idealiai tinka rengti nedidelius koncertus ar tiems muzikantams, kurie nori repetuoti antrą būgnų komplektą. Šiame penkių dalių rinkinyje yra 22 colių bosinis būgnas, du tom toms 10 ir 12 “, a Tomas 16 “grindų ir 14” dėžutė. Čia nėra cimbolų.

Būgnininkams, kurie nori savo sąrankos

Baterijos yra labai nusidėvėjusios jas naudojant, o nuolatinis jų surinkimas ir išardymas yra veikiamas kelyje. Sukurta būgnininkams, norintiems tik atnaujinti dėžes, „Pearl“ kompanija išleido „Masters Maple“ seriją, standartinę rinkinį be techninė įranga be cimbolų ir tik keturios dalys: 22 colių bosinis būgnas, Tomas nuo 10 “, Tomas 12 “ir a Tomas 16 ”aukštas.

Šio rinkinio 5,4 mm storio lukštai, kaip ir žiedai, yra pagaminti iš Šiaurės Amerikos klevo lakštų. Šalmai buvo lakuoti išskirtine „Pearl“ parašo sistema, kurią sudaro ne mažiau kaip 38 lako sluoksniai. Šis išskirtinis lakas kartu su gražiomis chromo detalėmis suteikia visam rinkiniui nepakartojamą aromatą. derliaus.

Geriausias kainos ir kokybės santykio akumuliatorius

Šiame japonų firmos „Tama“ standartiniame būgnų komplekte yra 22 colių būgnai, du toms 10 “ir 12”, a Tomas 16 “grindų, 14” dėžutė ir 14 “, 16” ir 20 “cimbolų rinkinys. Komplekte taip pat yra visi techninė įranga ir atramos, taip pat reguliuojamo aukščio balnas. Kriauklės pagamintos iš devynių sluoksnių tuopos medienos, lakuotos baltai.

Mes susiduriame su viena iš geriausių kainos ir kokybės santykio baterijų rinkoje. Tuopos mediena, išskyrus puikią apdailą, suteikia neprilygstamą garsą, kuris patenkins tiek pradedančiuosius, tiek patyrusius būgnininkus. Trumpai tariant, būgnų rinkinys, kuris už labai priimtiną kainą siūlo beveik tas pačias savybes kaip ir aukščiausios klasės.

Pirkimo vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie akustinius būgnus

Akustiniai būgnai yra vienas iš išsamiausių ir naudingiausių groti instrumentų. Grodami būgnais turime koordinuoti rankų ir kojų judėjimą, nes iš tikrųjų grojame ne vieną, o penkis ar šešis instrumentus, atsižvelgiant į jo konfigūraciją. Jei norite sužinoti daugiau apie šį komplektą, skaitykite toliau.

Gatvės būgnininkas

Grodami būgnais turime koordinuoti rankų ir kojų judėjimą, nes iš tikrųjų grojame ne vienu instrumentu. (Šaltinis: „StockSnap“: 2596931 / pixabay.com)

Kiek kūrinių turi akustinis būgnas?

Nors yra daugybė sąrankų tipų, visi akustiniai būgnai susideda iš penkių pagrindinių dalių: spąsto, spyrio, dviejų toms, ir a Tomas dirvožemio. Šių penkių dalių skirtumas yra jų dydis. Kiti komponentai yra laikikliai ir aparatinė įranga (techninė įranga), cimbolai ir, žinoma, būgneliai.

  • Būgnas. Tai yra bet kokio būgnų rinkinio smeigtukas, suteikiantis boso garsus, apibūdinančius tiek daug muzikos stilių. Žaidžiama koja, naudojant pedalą. Šonuose jie turi dvi kojas, kurios suteikia stabilumo ir palaiko jų svorį toms.
  • Toms. Jie yra tokie patys kaip bosiniai būgnai, bet mažesni. Paprastai du iš jų dedami ant boso būgno, o trečiasis Tomas žemės, jis remiasi ant trijų kojų.
  • Dėžė. Jo skersmuo yra panašus į toms, bet jis turi mažesnį aukštį. Viduje, po rezonansine galvute, jis turi reguliuojamas spirales, suteikiančias savitą garsą, labai skirtingą nuo toms.

Kodėl verta rinktis akustinių būgnų rinkinį?

Šiandien elektroniniai būgnai siūlo garsus, labai artimus akustiniams. Tačiau tradicinio būgnų rinkinio grojimo patirtis niekada negali prilygti skaitmeniniam įrenginiui. Įprasto būgnų rinkinio garsas ir vibracija yra nepakartojami elektronikai. Be to, juos yra sunkiau žaisti, ypač smūgio būgną ir cimbolus.

Kita vertus, akustinio būgno estetika negali būti tapatinama su elektroninio išvaizda. Tradiciniai būgnai gaminami iš medžio ir metalo, lukštai lakuoti gražiais atspalviais, net pritaikomi. Kita vertus, skaitmeninės yra dažniausiai tamsios spalvos, pagamintos iš plastiko ir metalo ir apskritai labai nepatrauklios.

Akustiniai būgnai

Negalite sutapatinti akustinių būgnų rinkinio estetikos su elektronikos išvaizda. (Šaltinis: Sjjerez: 3862668 / pixabay.com)

Jei ketinate vieną dieną groti prieš publiką, jums reikės akustinio būgnų rinkinio. Be to, jie yra tie, kurie paprastai naudojami akademijose ir žiemos soduose. Tačiau turėtumėte žinoti, kad tradicinės baterijos užima daugiau vietos nei elektroninės ir kad jų skleidžiamo garso negalima reguliuoti, o tai leidžia elektroninės.

Kokie yra grojimo akustiniais būgnais pranašumai?

Muzikos instrumentai gali pakeisti mūsų nuotaiką. Nesvarbu, ar jūs tik pradedate, ar jau esate muzikantas ekspertas, grojimas būgnais atneš jums visą eilę nemenkų privalumų. Čia yra tik keli iš daugybės akustinių būgnų pranašumų.

  • Tai padeda mums jaustis geriau. Bet koks instrumentas, kad ir koks paprastas, gali pagerinti mūsų nuotaiką. Akustinių būgnų atveju nauda padauginama. Žaisti reikia daug energijos, o tai leidžia mums atsikratyti daugelio susikaupusių stresų.
  • Pagerinkite mūsų koordinavimą ir koncentraciją. Vaidindami būgnus, turime derinti rankas ir kojas, kad galėtume vieningai laikyti du skirtingus ritmus. Kita vertus, reikalinga koncentracija teigiamai paveiks kitas mūsų kasdienio gyvenimo sritis.
  • Plėtoti intelektą. Grojant būgnais reikia išmokti ir mokėti atskirti skirtingus ritmo modelius, kurių daugelis yra neįkainojami netreniruotoms ausims. Todėl tai veikla, kuri teigiamai stimuliuos mūsų smegenis.
  • Tai puikus fizinis pratimas. Baterija, ko gero, yra viena iš priemonių, kuri gali padėti mums sudeginti daugiausiai kalorijų. Net jei sėdite, viršutinė kūno dalis yra nuolat judama, o tai padės sveikai ir smagiai numesti tuos papildomus kilogramus.

Akustiniai būgnai vs. elektroninės baterijos. Kurį pirkti?

Šioje lyginamojoje lentelėje bandysime jus aptarti tradicinių ir elektroninių baterijų privalumus ir trūkumus. Jei dar esate pradedantysis, idealu yra tai, kad …