„Android Smartwatch“: kas yra el

Ar jums patinka išmanieji laikrodžiai? išmanusis laikrodis, paprastai vadinamas išmaniuoju laikrodžiu, yra savotiškas prietaisas. Pirmas išmanusis laikrodis Jį sukūrė japonų kompanija „Seiko“, tačiau tik 2013 m., Išleidus „Samsung“ „Galaxy Gear“, kai žmonės sutelkia dėmesį į tokius laikrodžius.

Šie laikrodžiai buvo sukurti laikui bėgant. Iš pradžių jie turėjo galimybę atlikti skaičiavimus, o dabar jie gali pasakyti, kur naudojate GPS (Globali padėties nustatymo sistema). Jie turi skirtingas funkcijas, kurios yra labai naudingos įvairiausioms sporto šakoms. Be kita ko, jie matuoja jūsų kraujospūdį ir širdies ritmą. Suinteresuotas? Mes pradedame nuo šio pirkinių vadovo!

Svarbiausias

 • išmanusis laikrodis jis atsirado aštuntajame dešimtmetyje. Joje galėtų būti iki 24 simbolių, kas tuo metu buvo laikoma žygdarbiu, tačiau šiandien tai nėra niekas, jei palygintume su viskuo, ką jie šiandien gali jums pasiūlyti.
 • Išmanieji laikrodžiai suteikia daug naudos jų vartotojams, nes jie gali mėgautis gera treniruote ir daugybe funkcijų, neatimdami telefono iš kišenės.
 • Kalbant apie pirkimo kriterijus, turime galvoti apie jo dydį, medžiagą, funkcionalumą, suderinamumą ir autonomiją. Tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus, nes kiekvienas ieško kažko ypatingo.

Geriausias išmanusis laikrodis „Android“ rinkoje: mūsų rekomendacijos

Toliau kalbėsime apie išmanieji laikrodžiai „Android“, kurį pasirinkome tarp geriausių esamoje rinkoje esančių modelių. Tikimės, kad tai padės išsirinkti geriausią modelį.

Geriausias išmanusis laikrodis pagal kainos ir kokybės santykį

Šis „Mobvoi“ prekės ženklo laikrodis turi „Wear OS“ operacinę sistemą ir „Snapdragon 4100“ procesorių. Dėl to laikrodis veikia labai gerai ir siūlo visapusišką patirtį. Jis turi dvigubą ekraną, kuris jį išskiria iš kitų modelių. Jis turi intelektualųjį ir analoginį režimą.

Baterija veikia 3 dienas išmaniuoju režimu, o 45 – būtinuoju. Jame yra integruotas GPS, kelios sporto funkcijos, miego ir streso matuoklis, triukšmo tyrimai ir kraujo deguonies detektorius. Jame yra garsiakalbis, mikrofonas ir NFC (Netoli lauko komunikacija), todėl galite atsiskaityti laikrodžiu.

Geriausias išmanusis laikrodis Elegantiška

Šis futuristinis laikrodis naudojasi tokiomis geromis medžiagomis kaip safyras, titanas, keramika. Jie yra derinami modernaus ir elegantiško dizaino, tačiau yra lengvi. Kalbant apie funkcionalumą, tai išmanusis laikrodis pateikia konkrečius duomenis, tokius kaip širdies matavimas, turi muzikos grotuvą ir nustato, be kita ko, deguonies prisotinimą.

Turime pabrėžti 100 galimų treniruočių režimų, įskaitant 17 profesionalių ir 85 pasirinktinius režimus. Tai idealu, jei žaidžiate golfą ar slidinėjate, nes tai suteikia unikalią metriką. Taip pat jo stiprioji pusė yra autonomija, nes tai suteikia jums 15 dienų efektyvų naudojimą.

Geriausias išmanusis laikrodis jei ieškote paprasto laikrodžio

Tai didelis laikrodis, kuriame yra įvairių sporto režimų, tokių kaip žygiai pėsčiomis, dviračiais, laipiojimas ir joga. Jo konfigūracija ir naudojimas yra paprastas ir intuityvus, todėl jis puikiai tinka visiems šeimos nariams.

Jame yra SIM kortelės prievadas, kuris leis jums skambinti ir priimti skambučius. Šis prietaisas įspėja jus apie pranešimus ir yra atsparus vandeniui iki 50 metrų, leidžiantis su juo maudytis. Pažymėtina ir jo baterija, kuri tinkamai naudojama 7 dienas.

Geriausias išmanusis laikrodis sportas

Tai labai išsamus laikrodis sporto ir sveikatos požiūriu. Ji praneša jums apie pranešimus ir turi virtualų „Amazon Alexa“ padėjėją, kurio galite paprašyti pranešti jums naujausias naujienas ar orą, nustatyti priminimus ir daug daugiau. Be to, pagrindinė naujovė yra EDA skaitytuvo išvaizda, matuojanti jūsų elektroderminę veiklą. Jo dėka pamatysite savo kūno atsaką į stresą.

Įsigijus šį laikrodį įskaičiuota nemokama aukščiausios kokybės „Fitbit“ paslaugos bandomoji versija, kuri leis jums gauti sesijas dėmesingumas ir priemonės geresniems miego įpročiams sukurti. Tai baterija išmanusis laikrodis Tinkamai naudojant, jo trukmė yra 6 dienos.

Prekių vadovas: apie ką turėtumėte žinoti išmanieji laikrodžiai „Android“

Kokius dalykus turiu žinoti rinkdamasis išmanusis laikrodis? Išsirinkti išmanųjį laikrodį jo neturint anksčiau gali būti sunku. Be to, prekės ženklai išleidžia skirtingus modelius su naujomis funkcijomis ir netgi kuria naujus procesorius kiekvienais metais. Bet nesijaudink. Mes norime jums padėti! Skaitykite toliau, kad sužinotumėte viską, apie ką turite žinoti išmanieji laikrodžiai „Android“.

Išmanusis laikrodis praneša, kai turite pranešimų savo socialinėse programose. (Šaltinis: Polc: 60666603 / 123rf.com)

Kokių tipų „Android“ išmanusis laikrodis yra?

Šiandien galime rasti 2 „Android“ išmaniųjų laikrodžių tipus. Vieno ar kito tipo pasirinkimas yra subjektyvus dalykas, nes tai priklauso nuo kiekvieno. Yra žmonių, kurie to ieško specialiai sportui, ir kitų, kurie šventinėms dienoms teikia pirmenybę elegantiškam. Šie du tipai yra šie:

 • Išmanieji laikrodžiai „Android“ išmanieji telefonai su jutikliniu ekranu: Paprastai jie yra sportiško pobūdžio. Jie daugiausia naudojami sportui ir yra spalvingi. Jie neišsiskiria savo elegancija, tačiau funkcionalumu.
 • Išmanieji laikrodžiai „Android“ išmanieji telefonai, imituojantys analogus: Jie turi tradicinį dizainą. Tai nereiškia, kad jis neturi sportinių funkcijų, tačiau išsiskiria elegancija. Šie laikrodžiai yra būdingi profesinei ar verslo aplinkai.

Kokie yra pranašumai naudojant a išmanusis laikrodis suderinamas su „Android“?

Išmaniųjų laikrodžių naudojimo pranašumų yra daug. Jie leidžia mums visada žinoti laiką, leidžia naudotis mobiliuoju telefonu neišimant iš kišenės ir yra praktiški sportuojant. Taip pat galite lengvai pakeisti jų sąsają, jie turi GPS ir leidžia lengvai sekti savo mobilųjį telefoną.

Vienas iš trūkumų yra jo autonomija, nes geruose laikrodžiuose jie būna nedaug. Kitas trūkumas yra tas, kad reikia „Bluetooth“ kad būtų galima sinchronizuoti juos, o tai sunaudoja akumuliatorių, taip pat jo kainą, nes tai yra gera išmanusis laikrodis jis būna didelis ir ne visiems prieinamas. Taip pat turime atsižvelgti į jo suderinamumą, nes ne visi „Android“ suderinami su „Apple“ įrenginiais.

Privalumas

 • Laikrodžio funkcija
 • Patogūs pranešimai
 • Palengvina sportinę veiklą
 • Funkcija GPS
 • Apsauga nuo vagystės

Trūkumai

 • Autonomija
 • „Bluetooth“
 • Kaina
 • Suderinamumas

Kiek dizainas yra svarbus renkantis a išmanusis laikrodis?

Šis skyrius yra pats asmeniškiausias, nes jame neatsižvelgiama į objektyvias vertybes. Kiekvienas žmogus turi savo skonį ir žino, kas jam labiau patinka perkant produktą.

išmanusis laikrodis, Tai ne tik elektroninis prietaisas, bet ir drabužių aksesuaras. Tai daro dizainą svarbiu veiksniu.

Mes patariame apsvarstyti, kokį laikrodį ketinate suteikti, jei ketinate jį naudoti sportui, turėtumėte ieškoti plono su silikonine juostele, kuri netrukdo mankštintis. Kita vertus, jei ieškote laikrodžio ypatingai progai, galite pasirinkti vieną su nerūdijančio plieno ar odos dirželiu ir klasikiniu ciferblatu arba modernesnį kvadratinį.

Kokį biudžetą turiu nusipirkti a išmanusis laikrodis iš „Android“?

Kaina yra veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, kaip sakoma apie bet kurį elektroninį prietaisą, idealiausia yra rasti pusiausvyrą tarp privalumų ir kainų. Geresnio prietaiso negausite mokėdami daugiau. Rinkoje galime rasti išmanieji laikrodžiai už 40 eurų, kaip ir valingi, su įdomiomis savybėmis. Taip pat yra kitų, pavyzdžiui, „Tag Heuer Connected“, kurių kaina siekia apie 1700 eurų. Tai puikus laikrodis, bet ne visiems prieinamas.

Norėdami nuspręsti ką išmanusis laikrodis pirkti, pirmiausia turite nuspręsti, koks yra jūsų biudžetas. Be abejo, tai apibrėžs parinktis, prie kurių turėsite prieigą. Akivaizdu, kad išmaniųjų laikrodžių, kurių kaina yra didesnė, medžiagos paprastai yra geresnės.

Yra labai intuityvių, paprastų, prieinamų išmaniųjų laikrodžių visai šeimai. (Šaltinis: „Mingorance“: 75262977 / 123rf.com)

Kokios yra alternatyvos išmanusis laikrodis „Android“?

Kalbant apie operacinių sistemų, nesuderinamų su „Android“, alternatyvas, turime kalbėti apie „Watch OS“. Tai „Apple“ operacinė sistema, kurią randame amerikietiško prekės ženklo išmaniuosiuose laikrodžiuose.

„Apple Watch“ yra vienas pagrindinių modelių šioje rinkoje. Jis turi panašias funkcijas kaip ir kiti „Android“ laikrodžiai, tačiau būtent jie geriausiai prisitaiko prie „Apple“ telefonų, todėl jie yra vieni iš geriausiai parduodamų.

Naujausi jos modeliai „Apple Watch“ serija 6 ir „Apple Watch SE“ yra geri produktai, kuriuos galime rasti rinkoje atitinkamai už 429 arba 300 eurų. Tai geras pasirinkimas šio prekės ženklo mėgėjams.

Kuo skiriasi „Wear OS“ ir „Android“ išmanieji laikrodžiai?

Jei gerai nepažįstate „Android“ operacinės sistemos, galite pasimesti, nes jie atrodo vienodai. Bet tai nėra taip. „Android“ buvo „Google“ pradžioje sukurta operacinė sistema. Tai prasidėjo implantavus save į mobiliuosius telefonus. Laikui bėgant ta pati įmonė sukūrė „Wear OS“. Ši operacinė sistema skirta ant kūno nešiojamiems prietaisams.

 • Dėvėkite OS įrenginius: Kaip jau minėjome anksčiau, tai yra „Google“ sukurta operacinė sistema, kurią naudoja išmanieji laikrodžiai ir apyrankės. „Wear OS“ gamintojai gali pritaikyti ją savo nuožiūra, tačiau šiandien yra nedaug prekių ženklų, kurie lažinasi dėl šios operacinės sistemos.
 • „Android“ išmanieji laikrodžiai: Yra apie išmanieji laikrodžiai suderinamas su visomis šių operacinių sistemų funkcijomis, programomis ir įrankiais. Kai kurie iš jų neturi išimtinai naudoti „Android“ kaip operacinės sistemos. Pavyzdžiui, „Huawei“ naudoja savo operacinę sistemą „LiteOS“. Tai visiškai suderinama su „Android“.

Sinchronizuoti laikrodį su mobiliuoju telefonu būtina, jei norite mėgautis patirtimi, atminkite, kad abi operacinės sistemos turi būti suderinamos. (Šaltinis: „Blasbike“: 65114170 / 123rf.com)

Pirkimo kriterijai

Yra keli kriterijai renkantis a išmanusis laikrodis „Android“. Mes sugrupavome juos į 5, kurie bus svarbiausi jūsų pasirinkimui. Tai yra: dydis, medžiaga, funkcionalumas, suderinamumas ir autonomija.

Dydis

Dauguma išmanieji laikrodžiai paprastai būna skirtingų dydžių dėžutės. Dėžutė yra pats prietaisas, prie kurio pridedamas diržas. Paprastai tai, kad jis yra 40 arba 44 mm. Paprastai tai reiškia didesnę bateriją, didesnį ekrano dydį ir didesnę kainą. Tai nereiškia, kad …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *