Anglija vs Vakarų Indija gyva šv

Kaip ir bet kokios geros bandomosios rungtynės, viskas priklauso nuo paskutinės dienos, kai Anglija siekia sudaryti Vakarų Indijos rinktinę dėl garsios serijos pergalės „Old Trafford“ varžybose. Šeimininkų pergalė pamatys, kad jie paskutinį kartą pakels „Wisden Trophy“, kol jis nebus išėjęs į pensiją, tačiau talentinga „Jason Holder“ „Windies“ pusė nenusileis be kovos. Turistams reikia 2-osios atkarpos iš 389, kad laimėtų 3-iąjį testą – nors lygiosios taip pat leistų jiems išlaikyti trofėjų kaip dabartiniams turėtojams. Kriketas nėra daug dramatiškesnis už tai, todėl vadovaukitės toliau pateiktu vadovu, paaiškindami, kaip dabar žiūrėti tiesioginę „England vs West Indies“ transliaciją ir gaudyti visą 5 dienos veiksmą internete.

Anglijos ir Vakarų Indijos 3-iojo testo duomenys

Liepos 24–28 dienomis Mančesteryje, „Old Trafford“ varžybose, trečiasis šios vasaros „Anglijos ir Vakarų Indijos“ serijos testas. „Sky Sports“ žaidimas kiekvieną dieną prasideda 11 val. BST, o visi, neturintys „Sky“, gali stebėti visus veiksmus su a Dabar „TV Sky Sports Pass“.

Serija yra 1-1, o 3-asis bandymas pakibo ant plauko, ir nors Anglija yra labai mėgstama lažybų, kad šį antradienį Mančesteryje matytųsi viskas, Vakarų Indijos negalima atmesti – ypač jei atneša daugiau nemalonių orų galva 5 dieną.

Parašykite komentarą