„Excel“ kursas: kaip pasirinkti

Visi žino, kad informacija yra jėga, tiesa? Mes gyvename duomenų, skaičių, statistikos pasaulyje. Bet kuo jie mums naudingi, jei nežinome, kaip juos apdoroti, užsisakyti ar suprasti? Jei jums atsibodo viską užrašyti skirtingose ​​vietose ar sudaryti nesuprantamas diagramas, galbūt laikas užsiregistruoti į gerą „Excel“ kursą. Nedvejok!

„Excel“ yra vienas iš tų dalykų, kurio niekada nesužinosi apie jo galimybes. Nepakanka pasakyti, kad kiekviena diena mums išsprendžia dalį mūsų gyvenimo. Tai gali viską! Vis dėlto nedaugelis laiko tam, kad išmoktų naudotis išsamiausia pasaulyje skaičiuokle. Jei norite sužinoti daugiau apie „Excel“ kursus, toliau skaitykite šį specializuotą straipsnį. Yra daug ko atrasti!

Svarbiausias

  • „Excel“ reputacija yra neginčytina. Ši skaičiuoklė, esanti visame darbo pasaulyje, tapo pagrindiniu duomenų apdorojimo akmeniu. Nenuostabu, kad yra įvairiausių kursų, skirtų visiems lygiams: nuo pagrindinių formulių mokymosi iki sukamųjų lentelių ar matricų formulių naudojimo.
  • Prieš registruodamiesi į „Excel“ kursus, turite labai aiškiai žinoti kontekstą, kuriame norite pritaikyti mokymąsi. Šią skaičiuoklę galima naudoti ne tik darbui, bet ir įvairiems scenarijams! Galite kurti kalendorius, dalinti užduotis, sudaryti svečių sąrašą savo vakarėliui ar planuoti kitą kelionę.
  • Jei galvojate užsirašyti į „Excel“ kursus, apsvarstykite keletą pagrindinių kriterijų: turinio tipas ir tikslas, kurso struktūra ir trukmė, lygis, iki kurio siekiama, suderinamumas su skirtingais prietaisais ir pratimais, be kita ko.

Geriausi „Excel“ kursai: mūsų rekomendacijos

Išnaudoti visą „Excel“ potencialą nėra lengva. Net jei jau daugelį metų juo naudojatės. Yra gudrybių, nuorodų ir funkcijų, kurios gali padėti sutaupyti daug darbo, jei jas įvaldysite. Štai kodėl geras „Excel“ kursas gali pakeisti bet kokią aplinką. Jei nežinote, kurį pasirinkti, pažvelkite į pasirinkimą, kuris pateikiamas su geriausiais variantais.

Geriausias „Excel“ kursas studentams

Užbaigti „Excel“ - nuo pradedančiųjų iki pažengusių

Užbaigti „Excel“ – nuo pradedančiųjų iki pažengusių

Pilnas „Microsoft Excel“ kursas yra analitiškai sukurtas tam, kad studentas gautų visas reikiamas žinias, kad taptų šios galingos platformos ekspertu. .


Jūs esate studentas? Ar ruošiatės darbo pasauliui? Šis „Udemy“ siūlomas „Excel“ kursas skirtas jums. Nors jis skirtas pradedantiesiems, visose daugiau nei 100 klasėse jūs tapsite ekspertu.

Šis „Excel“ kursas vykdo viską – nuo formulių ir tinklelių iki makrokomandų ir auditų. Nepriklausomai nuo studijų krypties ar darbo, jūs pridėsite daug vertės.

Papildoma informacija

Charakteristikos
Kiekis nuo pamokas 118
Sunkumo lygis Pradedantysis ekspertas
Atsisiųsti šaltiniai Taip
Sertifikatas pabaigos Taip

Geriausias „Excel“ kursas statistikos programoms

Statistinė analizė naudojant „Excel“

Statistinė analizė naudojant „Excel“

Šis internetinis kursas suteikia studentui pagrindines žinias apie statistiką duomenų analizei tiek asmeniniu, tiek verslo lygiu.


Tai, kas nėra matuojama, nėra patobulinta. Šis „Excel“ kursas padės įsisavinti statistiką tiek asmeniniu, tiek verslo lygiu. EDX suteikia galimybę sužinoti viską, kas yra apie duomenų analizę.

Šis kursas yra labai praktiškas ir nereikalauja ankstesnių žinių. Išmoksite, be kita ko, kurti atrankos schemas ir regresijos analizę.

Papildoma informacija

Charakteristikos
Klasių skaičius 4
Sunkumo lygis Pradedantysis
Atsisiųsti šaltiniai Taip
Baigimo pažymėjimas Taip

Geriausias „Excel“ kursas verslui ir finansams

Monografiniai „Excel“ kursai, taikomi verslo ir finansų valdymui

Monografiniai „Excel“ kursai, taikomi verslo ir finansų valdymui

Emagister.com pristato CEF finansinių studijų centro rengiamus mokymus. Tai yra tiesioginis kursas, kurį galite laikyti būstinėje Barselonoje, Madride ir Valensijoje.


Jei jūsų reikalas yra finansinis pasaulis, „Excel“ įvaldymas turėtų būti jūsų profesijos ABC. Per šį „Emagister“ kursą optimizuosite savo darbo našumą ir galėsite pagerinti savo įmonės ekonominius rezultatus.

Šio kurso mokymo programa apima viską: suvestines diagramas, duomenų bazes, ataskaitų teikimo automatizavimą ir balanso lapus. Nepraleisk to!

Papildoma informacija

Charakteristikos
Klasių skaičius 6
Sunkumo lygis Tarpinis
Atsisiųsti šaltiniai Taip
Baigimo pažymėjimas Taip

Geriausias nemokamas „Excel“ kursas

Geriausias „Excel“ mokymas internetu

Geriausias „Excel“ mokymas internetu

Geriausios nuorodos per mažiau nei 30 minučių.


Ar dar nesinaudojote „Excel“ ir nenorite investuoti? Jokiu problemu. „Udemy“ siūlo jums nemokamą pagrindinę galimybę pradėti pažinti vietovę. Sužinokite visus sparčiuosius klavišus ir pagrindines formules, kad padidintumėte savo darbo našumą.

Turėdami aukštos kokybės vaizdo medžiagą ir pasaulinės klasės instruktorius, jaudinkitės apie patrauklų „Excel“ pasaulį. Ir nemokant už tai euro!

Papildoma informacija

Charakteristikos
Klasių skaičius vienuolika
Sunkumo lygis Pradedantysis
Atsisiųsti šaltiniai Taip
Baigimo pažymėjimas Ne

Geriausias „Excel“ kursas projektų valdymui

„Excel“ projektų valdymui

„Excel“ projektų valdymui

Mokymo strategijos verslo iniciatyvos.


Nuo projekto vykdymo siekiant pritraukti naują verslą iki kelionės ar specialaus renginio planavimo. Privalote viską įrašyti į „Excel“! „Emagister“ siūlo jums kursą, visiškai orientuotą į projektų valdymą. Be jokios abejonės, nepamainoma priemonė šiandieniniam pasauliui.

Įvertinkite išlaidas, kurkite tvarkaraščius ir įsisavinkite įvairias įgyvendinimo metodikas: visa tai ir dar daugiau sužinosite šiame kurse.

Papildoma informacija

Charakteristikos
Klasių skaičius 7
Sunkumo lygis Tarpinis
Atsisiųsti šaltiniai Taip
Baigimo pažymėjimas Taip

Registracijos vadovas: ką turėtumėte žinoti apie „Excel“ kursus

Nėra duomenų, planavimo, analizės ar statistikos, kurių nebūtų galima išreikšti „Excel“ langelyje. Problema yra žinoti, kaip tai padaryti. Geri „Excel“ kursai padeda profesionalizuoti procesus, kad galėtumėte pagerinti savo produktyvumą kasdieniame gyvenime. Nežinote nuo ko pradėti? Pažvelkite į žemiau esantį skyrių, kad atsakytumėte į klausimus ir rūpesčius.

„Excel“ reputacija yra neginčytina. Ši skaičiuoklė, esanti visame darbo pasaulyje, tapo pagrindiniu duomenų apdorojimo akmeniu. (Šaltinis: Rawpixel: 57391595 / 123rf.com)

Ko tiksliai moko „Excel“ kursai?

„Excel“ kursai skirti mokyti visas programas, kurias gali pasiūlyti ši „Microsoft“ sukurta skaičiuoklė: iš esmės, matematines ir finansines operacijas, grafinius įrankius, sukamąsias lenteles ir net makrokomandų programavimo kalbą. Visi išmesti į eilučių ir stulpelių tinklelį.

Kodėl registracija į „Excel“ kursus gali būti naudinga?

„Microsoft Excel“ yra įrankis, kurio reputacija yra aukščiau už jį. Jis yra beveik visuose pasaulio kompiuteriuose ir nenuostabu. Tai bene efektyviausia programa norint gauti tikslią, tvarkingą ir aktualią informaciją iš didžiulių duomenų kiekių. Jo pritaikymas yra toks pat įvairus, kaip ir žmogaus veikla, ir jūs visada galite sužinoti daugiau.

Todėl nenuostabu, kad pastaraisiais metais kursų pradėjo daugėti prisijungęs „Excel“. Registracija į bet kurį iš šių dalykų, ypač jei esate pradedantysis, padės jums žengti pirmuosius žingsnius duomenų pasaulyje. Ir jei jau mokate juo naudotis, pamatysite, kad yra kursų, orientuotų į labai specifinę veiklą ir kuriantį kūrybišką požiūrį, norint tęsti mokymąsi.

„Susiformavo virtualus skaičiuoklių, tokių kaip„ Excel “, kultas, pripildytas guru ir pasekėjų, tradicijų, ritualų ir nepajudinamo įsitikinimo, kad pasaulio veikimą galima įkūnyti skaičių ir formulių eilutėse ir stulpeliuose.

Kodėl „Excel“ kursai tokie populiarūs?

Nuo tada, kai „Microsoft“ išleido savo biurų paketą su trimis populiariausiomis programomis – „Word“, „PowerPoint“ ir „Excel“, pastaroji greitai dominavo duomenų valdymo ir darbo pramonėje. Jo naudojimas praktiškai tapo privalomas visų rūšių įmonėse, agentūrose ir organizacijose. Tada kursai išpopuliarėjo ir tapo įvairūs dėl daugelio priežasčių:

  1. Universalumas: Nesvarbu, ar dirbate tarptautinėje įmonėje, ar turite savo smulkų verslą, ar tiesiog norite planuoti kelionę. „Excel“ kursai suteiks jums įrankių, skirtų prisitaikyti prie skirtingų situacijų. Kol turite duomenų apdoroti, mokymai bus vaisingi.
  2. Pradinis naudojimo paprastumas: Būti absoliučiu „Excel“ ekspertu nėra visai lengva. Bet jei norite pradėti nuo nulio naudodami šį įrankį, pamatysite, kad kursai yra suprojektuoti paprastai, kad po truputį galėtumėte gauti triukų. Iš paprasto tinklelio sužinosite pirmąsias formules ir lenteles, kad jūsų darbas būtų produktyvesnis.
  3. Praktinis požiūris: Joks „Excel“ kursas nesuteiks jums amžinų užrašų, kuriuos galėsite mokytis. Beveik visi yra pagrįsti prielaida mokytis darant (“mokytis darant”). Tai reiškia, kad klasė po klasės pažengsite į naujus šios programos naudojimo būdus, kurie leis jums juos nedelsiant pritaikyti savo kontekste.

Kokie reikalavimai reikalingi norint lankyti „Excel“ kursus?

Dauguma „Excel“ kursų yra prisijungęs, todėl du svarbiausi reikalavimai yra kompiuteris ar nešiojamasis įrenginys ir geras interneto ryšys. Nors kiekvienas iš jų turi savo taisykles, tiems, kurie orientuoti į pradedančiuosius, nereikia ankstesnių žinių, tačiau pažengusiems – tam tikrų specialių įgūdžių.

Štai kodėl prieš užsiregistruodami „Excel“ kursuose turėtumėte labai gerai perskaityti turinio aprašymą, kad įsitikintumėte, jog nekils problemų. Kai kuriuose studijų planuose pateikiamos finansinės matematikos, statistikos sąvokos arba tiesiog gana plati „Excel“ komanda, kad būtų galima geriau pasinaudoti kursu.

Jei turite daug abejonių, geriau rinkitės vieną pradedantiesiems.

Šią skaičiuoklę galima naudoti ne tik darbui, bet ir įvairiems scenarijams! Galite kurti kalendorius, dalinti užduotis, sudaryti svečių sąrašą savo vakarėliui ar planuoti kitą kelionę. (Šaltinis: savarankiškas)

Ar yra nemokamų „Excel“ kursų?

Taip, ir, laimei, jų yra daug! Žinoma, visa tai …

Parašykite komentarą