Anglijos ir Pakistano tiesioginė transliacija

Lietaus ir blogos šviesos derinys užtikrins, kad 2-asis bandymas baigėsi nepaprastai lygiomis varžybomis. Kriketo gerbėjai tikėsis, kad šis trečiasis ir galimai lemiamas paskutinis testas atitiks aukšto lygio 1-osios dramą, kai Anglija Pakistane susitiks su Southamptono „Rose Bowl“. Vykdykite mūsų vadovą, paaiškindami, kaip galite gauti Anglijos ir Pakistano trečiojo bandymo tiesioginę transliaciją ir žiūrėkite visus kriketo veiksmus internete iš bet kurios pasaulio vietos.

Anglijos ir Pakistano 3-as testas

Trečiasis rugpjūčio „Anglijos ir Pakistano“ serijos testas vyksta „Rose Bowl“ Sautamptone nuo rugpjūčio 21 d., Penktadienio, iki rugpjūčio 25 d., Antradienio. Žaidimas prasideda kiekvieną dieną 11.00 val. BST Jungtinėje Karalystėje arba 15.00 val. PKT Pakistane – kur galite žiūrėkite Angliją ir Pakistaną NEMOKAMAI per PTV Sports! Bet kokie gerbėjai užsienyje reikia naudoti tik VPN žiūrėti bet kokią transliaciją, kurią jie paprastai matytų namuose, ar tai būtų „Sky“ ar PTV.

Šeimininkai serijoje išlieka 1: 0, tačiau Pakistanas turi daugiau nei pakankamai akimirkų, kad suteiktų pasitikėjimo savimi šį savaitgalį, ir tikėsis, kad orai suteiks galimybę laimėti šį testą ir sužaisti seriją. Ankstesnėje buvo galima žaisti tik pusantros dienos, o ECB sakė svarstysiantis ankstesnį pradžios laiką, kai nepalankūs orai nutraukia dienos žaidimą.