Koks yra Edžio salė | D

Tiems, kurie nežino, Edžio salė stipri. Jis toks stiprus jis laimėjo Wsenovės Strongest Man 2017 m. Vis tiek nemanau, kad taip įspūdingas? Na, jis buvo pirmasis žmogus, kuris 2016 m. Kada nors nusitraukė 500 kg nuo grindų sugriaudamas ankstesnį įrašą 35 kg.

Ši žiauri stiprybė Eddie Hall taip išgarsino stipruolių scenoje, rinkdamas slapyvardį „T.jis Bį rytus pakeliui ir potencialiai būti vienu stipriausių žmonių istorijoje, turintis rimtų pasaulio rekordų savo srityje.

Dabar jis‘s pasukdamas savo ranka į boksas, kovos HAfthor Bjornssonas rugsėjo 20 d21. Didžiulis perėjimas Eddie ūgio vyrui, tačiau jis yra daugiau nei pajėgus daryti – po visko, visi juo abejojo ​​ir sakė, kad jis niekada nepučia500 kg. Maža to, nėra meilė pasimetęs tarp poros po to, kai Eddie dominavo „Pasaulio stipriausio žmogaus“ varžybose 2017 m.

Šios dvi sporto šakos reikalauja labai skirtingų požiūriai kalbant apie maistą ir mityba. Tai‘s tai nenuostabu Edis yra viršuje dalykasjau įsitikinęs, kad jis pasirengęs eik. Tačiau tikrasis klausimas yra;tai patinka valgyti kaip The Bį rytus pats.

Valgymas kaip stipruolis

Dabar per tą laiką Eddie svėrė beveik 196 kg. Tai perspektyvoje – beveik 3300 Lajeruotas Pbaltymas Bars.

Atrodo neįsivaizduojama, kad vienas žmogus galėtų tiek sverti. Tačiau pasakymas strongmanas bendruomenė yra „jūs turite turėti svorio, kad perkeltumėte svorį“. Kažkas Edžio išklausė į ruošiantis stipriausias pasaulio žmogus.

Kaip stipruolis, aš suvartodavau per 12 000 kalorijų per dieną, kartais iki 15 000 kalorijų.

12 000 kalorijų per dieną. 7 dienas per savaitę. 365 dienas per metus. Tai sudaro milžinišką 4 380 000 kalorijų per metus. Avepyktis žmogus valgo tik daugiau nei 12 000 kalorijų per savaitę, taip tik valgymas vienas buvo visą darbo dieną ir ten nebuvo daugelis laikai tą dieną, kai jis nebuvot uždėjęs ranką į burną.

Mes paklausėme Eddie mnekenčia jo labiausiai puikus kalorijų turintis valgis buvo per tą laiką.

„Tai nėra apgauti patiekalai, kai esi tokio dydžio, bet eikiki konkurso būtų kaip pilna itin didelė pica, pilnas šeimos sūrio pyragas, ir tada litras ledų jo papildyti. Tikriausiai kalbama apie 6000 kalorijų.

Mes nežinome, ar esame sužavėti, ar susirūpinę …

Žvėries meniu

Valgymas būti stipruolis – ne juokas. Būtent taip Edis atrodė 24 valandų valgymas jo stipruolio dienų viršūnėje.

Jo diena būtų paprastai prasideda apie 7 val wštai jis buvo pažadino visišką anglišką pertraukąt. O ir kad būtų aišku, šie pusryčiai vas tikriausiai bent dvigubai didesnis už standartą pilna anglų kalba kad galėtumėte užsisakyti vietinėje kavinėje. Po to tai buvo snaudimo laikas, nes kada tu‘rValgymas ir treniruotės kiek jis buvo Šiuo atveju, tu reikia a daug daugiau nei keturiasdešimt mirktelėjimų.

Po gražaus miego Edis būtų pabundu 9 valandą ryto, pasiruošęs sutramdyti košę. Neskamba taip pat blogai, tiesa? Deja, jūs klystate.

„Aš turėčiau kibirą košės su 5 ar 6 porcijomis vaisių ir eik atgal į lovą “.

Tada apie 11, kai Edis buvo darantis savo fizioterapinį gydymą, jis’d užkąsti šiek tiek riešutų ir tada jis turėtų litro spanguolių sulčių, kas nuostabu visokiems dalykų dėl antioksidantai uogoje ir turtingas elektrolitas turinys taip pat.

„Manau, kad nuo 19 metų kasdien išgėriau 3 litrus spanguolių sulčių.“

Pietūs buvo sunkus valgis. Jo Bendras svoris vas apie 1100 gramų.

„Pietūs susidarytų apie 300–400g apie mėsos su 500g angliavandenių ir 200g daržovių. Desertui visada turėčiau pusę šeimos sūrio pyrago.

Šiuo atveju, Edis reikia dar vienas miegas iki maždaug 15:30, kur jis tada prasidėjo iki angliavandeniųpasiruošęs jo treniruotei. Tai dalyvauja platus maisto asortimentas, įskaitant tuno sumuštiniai, paplotėliai, jautienos trūkčiojimai ir vaisiai.

„Sporto salėje turėčiau 2 ar 3 litrus spanguolių sulčių su angliavandenių milteliais /BCAA. Įpusėjus sesijai, Aš turėčiau litro baltymų kokteilis. Po sesijos litras apie Kokosų vanduo.”

Tai buvo standartinė procedūra Eddie salėje dėl jo treniruočių intensyvumo – kitaip jam reikėjo likti hidratuotam jis būtų rizikuodamas a blogai sužalojimas. Atoliau jo sesija, Edis užbaigtų daug intensyvaus tempimo ir keletas karštų ir šaltų procedūrų už jo pasveikimą. Paprastai jis ‘d užkąskite jautienos trūkčiojimais ar riešutais, kad išlaikytumėte kalorijas.

Tai veda mus apie 22 valandą vakaro, kur Edis pasisekė pakankamai, kad jo palaikanti žmona išvirtų vakarienę. „Man pasisekė, kad turiu nuostabią žmoną, kuri man išvirs didelę vakarienę, kurioje yra labai daug kalorijų. Jei turėčiau kario, ji norėtų p2 ar 3 pakeliai šoninės, kad būtų pridėta kalorijų, arba ji virtų traškučius jautienos lašeliuose “.

Jautiesi šiek tiek blogai? Dnesijaudink, tu ne vienintelisbet mes ne net dar padaryta. Desertui Edis būtų spręsti tūkstkita jo sūrio pyrago pusė ir visas litras ledų. Tai būtų būti suapvalintas išjungti su kai kuriais baltymų barais ir litras baltymų kokteilių prieš miegą.

Tai buvo mano gyvenimas. 24/7, 365 dienas per metus. Aš viskam skyriau daugiau nei 100 valandų “.

Valgymas kaip boksininkas

Nenuostabu, kad Eddie’iui teko pakeisti savo mitybą pereinant prie bokso mokymai. Senoji dieta nepadėjo sumažinti svorio ir nepadarė jo nė iš tolo tinkamo kovoti 3 minučių boksui jau nekalbant apie 12 raundų.

Vyras su Ediu raumenų masė ir svoris sudegins daug kalorijų ypač kai jis varžėsi dėl stipruolio. Universistas„Sity“ tyrimas suteikia mums supratimą, kiek kalorijų jis sudegins tik sėdėdamas 12 valandų.

„Atlikau testą su universitetu, kai buvau didžiausias, ir jei norėčiau 12 valandų tiesiog sėdėti ant kėdės, mano kūnas sunaudotų 4900 kalorijų. Tai tau duoda idėja kiek maisto man reikėjo funkcionuoti, jau nekalbant apie dieną. Lažinuosi, kad toks svoris yra apie 2500ish.

Tai paaiškina kodėl Eddie had valgyti visą tą maistą, kad būtų toks didelis. Dabar, jis valgo arčiau į daug daugiau pagrįstas 6000 kalorijos – pagrįstas bent jau žvėriui. Tjo didžiulis maisto kritimas pastebėjo kardinalius fizinius pokyčius, bet tai taip pat buvo naudinga jo psichinei gerovei, įo.

„Nereikia nuolat turėti ko nors rankoje ar eiti į burną – didelis palengvėjimas.“

Pirmą kartą gyvenime jis turi nutritionist. Tai padės Eddie valgyti geriausius maisto produktus, kad pasiruoštų kovai, ir tai yra naudinga jį.

„Nors valgau mažiau, turiu daug daugiau energijos, nes valgau daugiau funkcinio maisto tvarus, lėtesnis paleidimas maisto produktai. Daug daugiau vaisių ir daržovių “.

Edžio pasiimti namo pranešimą

Edžio ryžtas tinkamai maitintis, kad ir koks tikslas būtų rodomas jo atsidavimas ir tai yra jo požiūris į kiekvieną savo gyvenimo aspektą.

Dienos pabaigoje daugybė žmonių, kurie užima antrą ar trečią vietą, jie visada turi pasiteisinimą. Nenorėjau būti tas vaikinas, stovintis ant antros vietos podiumo sakydamas, kad nelaimėjau, nes 5 mėnesius filmavausi „Sostų žaidime“.

Tai toks požiūris ir noras dėl auka, kuri padaros Edis išsiskirti iš kitų. Jis praeityje parodė, kad turi tai, ko reikia norint laimėti ir mes excipamačiau, kad jis į šį kitą iššūkį įneš tą patį pergalingą mentalitetą.