Kobi dienos gėlių idėjos

Vos po kelių dienų, kovo 8 d., Švenčiame Tarptautinę moters dieną. Tai yra labai gera proga visiems vyrams padėkoti ir įvertinti svarbiausias moteris jų gyvenime už atsidavimą, meilę ir atsidavimą. Žmona, mergina, mama, draugė iš darbo ar net uošvė! Be abejo, kiekvienas iš jų nusipelno jūsų pagarbos, pripažinimo ir malonaus gesto. Jei gėlės ir šokoladai jums yra per paprasti arba norite prie jų ką nors pridėti, pasinaudokite mūsų įkvėpimais ir nustebinkite JŪSŲ MOTERIS!

Lenkijoje kovo 8-oji daugiausia siejama su Lenkijos Liaudies Respublika, gvazdikėliais ir pėdkelnėmis (nors tai bėgant metams ima keistis). Tačiau ne visi žino, kad Moters diena pasaulyje minima nuo 1910 m. Jis buvo įsteigtas Socialistų internacionalo Kopenhagoje iniciatyva kaip pagarbos sufragetėms, kovojusioms už moterų lygybę, išraiška. Nepaisant to, tiksli šios šventės kilmė nežinoma. Viena versija kalba apie gaisro, per kurį per streiką žuvo 126 moterys, uždarytos gamykloje, atminimą. Tačiau tikslios šio įvykio aplinkybės nėra žinomos.

Moters dienos prototipu galima laikyti romėnų „Matronalia“, vykusią Senovės Romoje kovo pradžioje. Tai buvo vaisingumo ir motinystės kultas, tuo pačiu metu buvo švenčiami ir naujieji metai. Per šį laiką vyrai dovanojo sutuoktiniams dovanas ir gėles. Tai reiškia, kad nuo seniausių laikų nedaug kas pasikeitė ir senovės žmonės žinojo, kad moterys turi būti vertinamos, garbinamos ir gerbiamos!

Gėlės yra pagrindas! Ypač šią dieną jie turėtų būti kiekvienos dovanos dalis. Taigi pateikiame keletą pasiūlymų, ką pridėti prie puokštės konkrečiai jūsų gyvenimo moteriai.

Mergaitei

Moters diena labiau siejama su suaugusiųjų švente, tačiau kiekvienam vyrui dukra yra svarbiausia moteris gyvenime, tiesa? Taigi nepamirškite įvertinti ir jos. Kiekviena maža princesė nori kartas nuo karto pasijusti suaugusia moterimi, įgyvendinti savo svajonę ir padovanoti vieną moteriškiausių dovanų, tai yra … kvepalus! „La Rive Violetta Dance“ kvapas yra šviežių citrusinių vaisių ir sultingų vaisių derinys kartu su saldžia vanile ir muskusu. Puikiai tinka jūsų jaunos moters odai.

Mergaitei

Nesvarbu, ar esate kartu keletą metų, ar ką tik pradėjote nuotykius kartu. Kiekviena mergina laukia gražaus savo vaikino gesto, norėdama pasijusti svarbia ir mylima.
Padovanok jai makiažo rinkinį „Pupa Lovely Birds“. Šis mielas paukštis turi keletą produktų, kurie neabejotinai patiks jūsų mylimam žmogui.
PS Dovana tau – dabar jos už puikią kainą!

Žmonai

Tikimės, kad jums nereikia priminti apie moters dienos dovaną žmonai – mes nenorėtume būti jūsų odoje, jei pamiršote …  Taigi skubame su mintimi! Gyvenimas yra gražus. „Lancome“ aromatas – ikoniškas, nepamirštamas, tobulas – puikiai derantis prie jūsų žmonos. Ypač Moters dienos proga mes nuleidome jos kainą! Geriau nebelaukti …

Mamai

Mama – pirmoji moteris tavo gyvenime. Ji jus išmokė visko, kaip būti geru, mylinčiu ir jautriu žmogumi. Parodykite, kad jos pastangos nenuėjo veltui ir ji jus gerai užaugino. Puiki dovana jai bus nestandartinės formos gėlė – „Flower by Kenzo“ kvepalai. Tai yra vienas iš labiausiai atpažįstamų kvapų pasaulyje, kuris patiko milijonams moterų. Tai tikrai patiks ir jūsų mamai.

Močiutei

Jei jums pasisekė turėti močiutę su savimi, nepamirškite, kad ji yra ypatinga moteris ir nusipelno geriausio. Padovanokite jai gėlių kvapą, uždarytą žvakeje „Yankee Candle Peony“ arba „True Rose“. Tokios gėlės pas ją liks ilgiau nei puokštė.

Uošvei

Šiuo metu galėtume pradėti rašyti apie tai, kaip stereotipiškai vyrai nemėgsta savo uošvės, kiek yra anekdotų ir pan. Bet jei atvirai, tai nesvarbu. Nori nenori, turi tai gerbti ir dovanoti gėles. Jei norite pabandyti dar šiek tiek, padovanokite jai kosmetikos rinkinį su gėlių kvapu – rožėmis ir ramunėlėmis.

Draugui

Draugas iš mokyklos ar darbo? Jei ji jums yra ne tik draugė, ji tikrai nusipelno mažo gesto, kuris leis jaustis ypatingai. Kaip gėlių kvapo nagų lakas? Šis išradingas „2 viename“ tikrai padarys jai įspūdį!