Anglų kalbos kursai: kaip pasirinkti

Mokytis ar neišmokti? Jei vis dar įdomu, tuščiai švaistai laiką! Anglų kalbos mokymasis yra turbūt geriausias sprendimas, kurį galėtum priimti šiandien. Šekspyro kalba yra praktiškai plačiausiai naudojama pasaulyje ir jos žinios vertinamos daugelyje sričių. Ką tada daryti? Užsiregistruok į anglų kalbos kursus ir pradėk mokytis!

Nesvarbu, ar jūsų anglų kalba yra šiek tiek surūdijusi, ar niekada jos nesimokėte, ar jau esate ekspertas. Yra kursai visiems! Pagerinę kalbos įgūdžius pateksite į neįtikėtinas vietas ir patirtį. Anglų kalbos kursai yra geriausias būdas sužinoti, kokio lygio esate, kad pradėtumėte mokytis. Skaitykite toliau šį straipsnį, kad sužinotumėte daugiau apie juos.

Svarbiausias

 • Anglų kalba yra universali kalba. Tai yra labiausiai pasaulyje kalbama ir vienas iš labiausiai reikalaujamų įgūdžių darbo pasaulyje. Anglų kalbos kursai siekia to, kad išmoktumėte įvaldyti visus jo aspektus: žodžiu, raštu, skaitymo supratimu ir klausymo supratimu.
 • Pastaraisiais metais labai išaugo virtualių anglų kalbos kursų pasiūla. Šiandien galite rasti daugeliui lygių tinkančių variantų arba pabrėžiančių specifinius įgūdžius (pvz., Sklandumą per burną). Daugelis jų taip pat paruošia jus tarptautiniams egzaminams, kurie oficialiai patvirtina jūsų lygį.
 • Jei ketinate stoti į anglų kalbos kursus, apsvarstykite keletą pagrindinių kriterijų: lygį, kuriam jis skirtas, mokytojų gimtąjį lygį, lygio testus, papildomas praktikos pratybas ir išteklius bei pasirengimą tarptautiniams egzaminams.

Geriausi anglų kalbos kursai: mūsų rekomendacijos

Ar tu pasiruošęs? Ar tu pasiruošęs? Daugeliui žmonių anglų kalbos studijos atrodo neįmanoma užduotis. Bet jei pasirinksite gerą kursą, jūs ne tik išmoksite įvaldyti universalią kalbą, bet ir puikiai praleisite tai. Mes žinome, kad nėra lengva pasirinkti kursus su tiek pasiūlymų; dėl šios priežasties mes paruošėme nedidelį pasirinkimą su geriausiais galimais variantais.

Jūsų poreikius geriausiai atitinkantis anglų kalbos kursas

„EF English Live“

„EF English Live“

Išmokite anglų kalbos internete neišeidami iš namų.


Privatūs ar grupiniai užsiėmimai. Tu renkiesi! „EF English Live“ suteikia prieigą prie įspūdingos platformos, kad galėtumėte nuspręsti, kas jums geriausia. Joje yra vietinių mokytojų, kurie pritaikys jūsų klases pagal jūsų poreikius ir tikslus.

Be to, jūs galėsite naudotis pratybų valandomis ir galų gale gausite patvirtintą diplomą, suderintą su Bendrąja Europos kalbų orientacine sistema.

Daugiau informacijos

 • Klasių skaičius: 16
 • Sunkumo lygis: Reguliuojamas
 • Atsisiųsti ištekliai: Taip
 • Baigimo pažymėjimas: Taip

Geriausias anglų kalbos kursas verslui

Coursera

Coursera

„Coursera“ padeda jums tobulinti verslo anglų kalbos įgūdžius ir pagerinti jūsų gebėjimą kalbėti, rašyti ir suprasti anglų kalbą profesinėje aplinkoje.


„Coursera“ siūlo jums specializuotis efektyviame bendravime anglų kalba profesiniame kontekste. Išplėsite savo žodyną ir pagerinsite savo gebėjimą kalbėti ir rašyti angliškai bendraujant ir profesinėje veikloje.

Maždaug 6 mėnesius truksiančiuose kursuose išmoksite terminijos ir įgūdžių, kuriuos galėsite pritaikyti verslo derybose, ataskaitose ir profesionaliuose pristatymuose.

Daugiau informacijos

 • Trukmė: 6 mėnesiai
 • Sunkumo lygis: Tarpinis
 • Atsisiųsti ištekliai: Taip
 • Baigimo pažymėjimas: Taip

Geriausias anglų kalbos kursas ispanakalbiams

Udemy

Udemy

Pagrindinė anglų kalba: visi pagrindiniai dalykai, skirti kalbančioms ispaniškai


Jei kalbate ispanų kalba ir jūsų patirtis su anglų kalba beveik nėra, šis kursas skirtas jums. „Udemy“ siūlo aiškiai ir paprastai paaiškintą paketą su kalbos pagrindais. Išmoksite formuoti sakinius (žodžiu ir raštu), vartoti veiksmažodžius ir skaityti paprastus tekstus.

Kursų metu padidinsite savo žodyną ir išmoksite teisingą visko naujo tarimą. Tai įeina elektroninės knygos ir kiti ištekliai!

Daugiau informacijos

 • Klasių skaičius: 7
 • Sunkumo lygis: Pradedantysis
 • Atsisiųsti ištekliai: Taip
 • Baigimo pažymėjimas: Taip

Geriausias anglų kalbos kursas pokalbiui

ABA anglų kalba

ABA anglų kalba

Naudodamiesi „ABA English“, galite nemokamai išmokti šnekamosios anglų kalbos naudodamiesi novatorišku metodu, kuris apima „ABA Films“, kur kasdienių pokalbių metu galite klausytis gimtosios kalbos.


Ar jau mokate anglų kalbos pagrindus, bet kyla problemų kalbant sklandžiai? Užsisakykite ABA anglų kalbos kursus, kad išmoktumėte kalbėti kaip ekspertas. Kaip? Pradedant metodu su trumpais filmais, siekiant sustiprinti klausos ir balso savęs atpažinimo įrankius, kad ištobulintumėte tarimą.

Nesvarbu, kokio lygio esi. Mokytojas lydės jus visą mokymosi procesą.

Daugiau informacijos

 • Klasių skaičius: Kiek nori
 • Sunkumo lygis: Reguliuojamas
 • Atsisiųsti ištekliai: Taip
 • Baigimo pažymėjimas: Ne

Geriausias anglų kalbos kursas tarptautiniams egzaminams

Kembridžo institutas

Kembridžo institutas

Internetiniai pirmojo pažymėjimo anglų kalba (FCE) rengimo kursai.


Jei norite oficialiai pripažinti savo anglų kalbos žinias, geriausia pradėti nuo to – Kembridžo institutas. Tai siūlo jums pasirengti kursui Pirmojo pažymėjimo egzaminas, populiariausias anglų kalbos testas pasaulyje.

Šis kursas paruošia jus B2 lygiui pagal bendrą Europos kalbų metmenis. Tai yra minimalus dalykas, kurio šiandien įmonės prašo.

Daugiau informacijos

 • Užsiėmimų trukmė: 3 mėnesiai
 • Sunkumo lygis: Tarpinis
 • Atsisiųsti ištekliai: Taip
 • Baigimo pažymėjimas: Taip

Registracijos vadovas: ką turėtumėte žinoti apie anglų kalbos kursus

Teisingas kalbėjimas ir rašymas angliškai yra naujo raštingumo dalis. Kuo daugiau jūs įvaldysite šią kalbą, tuo daugiau durų atsivers jūsų asmeninė ir profesinė ateitis. Anglų kalbos kursai yra specialiai sukurti visoms mokymo sritims. Jei norite sužinoti daugiau apie turinį, raginame toliau skaityti šį skyrių.

Moteris prie savo raudono nešiojamojo kompiuterio

Anglų kalba yra universali kalba. Tai yra labiausiai pasaulyje kalbama ir vienas iš labiausiai reikalaujamų įgūdžių darbo pasaulyje. (Šaltinis: Guillem: 71232726 / 123rf.com)

Ko tiksliai moko anglų kalbos kursai?

Anglų kalbos kursai moko įsisavinti įvairius kalbos aspektus ar įgūdžius. Atsižvelgiant į kiekvieno vartotojo lygį ir tikslą, kursuose bus akcentuojamas tam tikras turinys. Tačiau iš esmės visais kursais siekiama to paties tikslo: mokėti pritaikyti anglų kalbos vartojimą socialinėse, darbo ar asmeninėse situacijose. Dauguma eina per šiuos laukus:

 • Gramatika
 • Žodinė išraiška
 • Rašytinė išraiška ir supratimas
 • Klausymas ir garso ir vaizdo supratimas
 • Parodymų analizė
 • Žodinė ir rašytinė sąveika
 • Bendrasis ar socialinis žodynas
 • Specializuotas žodynas (pagal kursą: teisinis, mokslinis-techninis, verslo, humanistinis, akademinis ir kt.).

Kodėl gali būti naudinga užsirašyti į anglų kalbos kursus?

Mažiausiai 50 metų anglų kalba buvo labiausiai dominuojanti kalba pasaulyje. Šiandien daugumoje šalių beveik privaloma išmokti kalbėti kaip antrąja kalba tiek asmeniškai, tiek darbe. Todėl nenuostabu, kad kursai padidėjo, kad atitiktų vis didėjančių žmonių, kurie nori specializuotis, poreikius.

Registracija į anglų kalbos kursus gali atverti daugybę durų. Ne tik todėl, kad bet kurios kalbos mokymasis yra būdas atverti galvą ir suprasti pasaulį pagal naują paradigmą. Kalbant apie anglų kalbą, taip pat pamatysite, kad didelė dalis populiariosios kultūros yra išreikšta ta kalba. Kitos priežastys gali būti:

 1. Galėti keliauti ir priversti suprasti universalia anglų kalba.
 2. Norėdami patekti į darbus, kuriems būtinai reikia anglų kalbos.
 3. Norėdami naudoti technologijas ar programinė įranga kurie prieinami tik anglų kalba.
 4. Perskaityti daugelio disciplinų (ypač mokslinių) bibliografijas, kurios egzistuoja tik anglų kalba.
 5. Skaityti literatūrą ar žiūrėti filmus originalo kalbomis.
 6. Norėdami atlikti vertimus į savo gimtąją kalbą.
 7. Specializuotis tam tikroje dominančios disciplinos leksikoje.

„1950-aisiais anglų kalba sudarė apie 50% gamtos moksluose paskelbtų tekstų (Rusija užėmė antrąją vietą su maždaug 20%). Tačiau tik 1970-aisiais anglų kalba tapo mokslo ir mokslo kalba. labai sumažėjo tekstų rusų, prancūzų ir kinų kalbomis iki tokio lygio, kad šiandien daugiau nei 90% elito gamtos mokslų leidinių yra anglų kalba. „

Kodėl anglų kalbos kursai tokie populiarūs?

Būdama universalia kalba, anglų kalba yra paklausa visose pasaulio vietose. Kursai yra nepaprastai populiarūs, nes yra labai nedaug šalių, kuriose anglų kalba mokoma kaip pirmosios kalbos. Be to, vis daugiau įmonių reikalauja savo žinių, kaip pagrindinio reikalavimo patekti į darbo pozicijas darbo požiūriu. Kitos priežastys yra šios:

 1. Veislė: Šiandien praktiškai galite rasti anglų kalbos kursus norima tema. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar ekspertas, jei norite pagerinti savo žodinius įgūdžius ar rašytinę išraišką, jei jums to reikia pokalbiui ar mokytis techninio žodyno. Yra visų poreikių ir skonių kursai.
 2. Vietiniai mokytojai: Už daugumos kursų yra mokytojai, kurių pirmoji kalba yra anglų kalba. Tai garantuoja studentų saugumą, nes jūs įsitikinate, kad esate gerose rankose.
 3. Sertifikatai: Geruose anglų kalbos kursuose siūlomi baigimo pažymėjimai arba lygis, kuris yra būtinas, pavyzdžiui, norint įrodyti savo įgūdžius būsimam darbdaviui.

Kaip sužinoti, ar anglų kalbos kursai atitinka mano lygį?

Kartais pasirinkti tinkamą anglų kalbos kursą nėra lengva. Laimei, tai turi paprastą sprendimą: atlikite diagnostinį ar lygio testą. Daugelis kursų siūlo šią galimybę nemokamai prieš registruojantis. Pasinaudok tuo! Kai žinosite, koks yra jūsų lygis, galite lengviau pasirinkti, ar lankyti pradedančiųjų kursus, ar esate pasirengęs kažkam pažangesniam.

Lenta

Anglų kalbos kursai siekia to, kad išmoktumėte įvaldyti visus jo aspektus: žodžiu, raštu, skaitymo supratimu ir klausymo supratimu. (Šaltinis: Undrey: 107087127 / 123rf.com)

Kokie reikalavimai reikalingi norint lankyti anglų kalbos kursus?

Dauguma anglų kalbos kursų yra prisijungęs, todėl du svarbiausi reikalavimai yra kompiuteris ar nešiojamasis įrenginys ir geras interneto ryšys. Kadangi jūs tikriausiai taip pat norite išmokti kalbėti ir gerai suprasti …