Apsauginių durų klasifikavimas

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Pateikiame 2021–2021 m. Prieš įsilaužimą nukreiptų durų reitingą, kuriame pateikiami geriausi durų varčių modeliai. Patikrinkite naujausius gamintojų pasiūlymus ir išsirinkite geriausias apsaugines duris, kurios veiks daugelį metų. Patvari konstrukcija, geri techniniai parametrai ir geriausia papildoma įranga, tokia kaip spynos, tvirti vyriai ir specialūs varžtai nuo vagysčių, yra tos savybės, kurias turėtų turėti visos geros prieš įsilaužimo durys. Patikrinkite mūsų reitingą!

Apsauginių durų sąrašas – geriausių apsauginių durų TOP 10

Geriausių apsauginių durų aprašymas

1. ANTBURGLARINĖS DURYS „IMPERIA RC2 80CM L WALNUT 20156115“

  ANTBURGLARINĖS DURYS „IMPERIA RC2 80CM L WALNUT 20156115“

1199 –

ANTBURGLARINĖS DURYS „IMPERIA RC2 80CM WALNUT“ yra „LA GARDA“ produktas. Durų varčia pagaminta iš lakštinio metalo, padengta PVC folija, imituojančia medžio tekstūrą. „IMPERIA“ modelį galima įsigyti ir antracitu. Fanera yra patogi naudoti ir atspari oro sąlygoms, įskaitant UV saulės spinduliuotę. Durų užpildas atsparus putų polistirolo drėgmei ir deformacijoms. Gaminiui taikomas 3 metų garantinis laikotarpis. Įranga kartu su durimis yra sertifikuotos rankenos, iškaba ir RC2 įdėklai. Geros saugumo durys yra tvirtos ir 55 mm storio. Jei kyla klausimas, kurias apsaugines duris pirkti, patikrinkite „Imperia“ modelį trimis varžtais nuo vagystės, kurie papildomai pritvirtina įėjimą į namą. Pirkdami verta atkreipti dėmesį į šilumos ir garso izoliaciją. Mūsų reitinge pateiktų „LA GARDA“ durų šilumos perdavimo koeficientas yra 1,5 W / m2K, o garso izoliacija yra 28 dB. „Imperia“ modelis įrodo, kad pigios apsauginės durys yra tokios pat funkcionalios, kaip ir brangesnės. Įrengti raktų sistema, jie taip pat suteikia patogumą naudoti, o specialios užrakto kišenės apsunkina jų atskyrimą. Dvigubų sandariklių sistema užtikrins gerą izoliaciją, o klientui pageidaujant duris galima sureguliuoti, sutrumpinant maks. 12 cm – neprarandant garantijos.

2. „Delta Premium 56S Smooth“

  „Delta Premium 56S Smooth“

1 550 –

„Delta Premium 56S Smooth“ yra geros apsaugos nuo įsilaužimo durys, kurias galima įsigyti su plieniniu rėmu. Lapas pagamintas iš aukštos kokybės plieno, yra 57 mm storio ir užpildytas EPS polistirolu, kuris užtikrina gerą šilumos ir garso izoliaciją. Durų gamybai naudojamas cinkuotas lakštinis metalas yra 0,7 mm storio ir padengtas PVC laminatu, kuris yra patogus naudoti kasdien ir lengvai palaikomas švarus. Durų nuolaidoje yra tarpinė, o durys nenukris, kad būtų išvengta griuvimo, sumontuoti trys tvirti vyriai. „Delta Premium“ modelyje, pateiktame mūsų prieš įsilaužimų išorinių durų reitinge, yra trys varžtai nuo vagysčių, kurie apsaugos įėjimą į namą. 11 varžtų, 6 klasės centrinis užraktas ir plieniniai briaunos suteikia papildomą apsaugą nuo nekviestų svečių. Durų konstrukcija pagrįsta vertikalia poliara, pagaminta iš medienos tipo medžiagos. Jei perkate durų stalių ir nežinote, kurios prieš įsilaužimą nukreiptos buto durys bus geriausios, atkreipkite dėmesį į apsaugos nuo įsilaužimo klasę. Mūsų reitingo rekomenduojamo krašto atveju tai yra RC3. Gamintojo pasiūlyme yra 80N, 90E ir 100E pločio lapai. Pagal pageidavimą duris galima sutrumpinti ne daugiau kaip 8 cm. Į standartinę įrangą įeina slenkstis, rankena, apsauginė plokštelė ir apatiniai bei viršutiniai užrakto įdėklai 1 rakto sistemoje ir vaizdo ieškiklis. Durys yra antracito, šviesaus ir tamsaus riešuto, auksinio ąžuolo ir venge.

3. „KMT Stal Classic Pressing 10“

  „KMT Stal Classic Pressing 10“

1725 –

„KMT Stal Classic Punching 10“ yra labai geros apsaugos nuo įsilaužimo durys, puikiai tinkančios daugiabučiuose namuose. Aukštos kokybės gaminį rekomenduojama montuoti viduje, kaip gerą apsaugą įėjimui į butą. KMT durų varčia pagaminta iš cinkuoto plieno lakšto ir yra 54 mm storio. Durų paviršiaus reljefas turi klasikinę didelio vertikalaus stačiakampio rėmo formą. Lapas yra padengtas į medį panašiu laminatu, kuris suteikia jam natūralią medinių durų išvaizdą. Užpildas yra putų poliuretanas, gerai izoliuojantis šilumą ir triukšmą iš išorės. Komplekte su durimis yra rėmas, nerūdijančio plieno slenkstis, pagrindinės 4 klasės daugiataškė spyna, papildoma 4 klasės spyna. Jei nežinote, kurias prieš įsilaužimo duris pirkti, išbandykite KMT modelį su 2-osios apsaugos nuo įsilaužimo klasės įranga.

4. „Kmt Plus 54 Kl. 3“ taikymas 13-1

  „Kmt Plus 54 Kl. 3“ paraiška 13-1

2178 –

„KMT Plus 54 Kl.3“ yra geriausios apsauginės durys, kurias galima naudoti tiek individualiuose namuose, tiek daugiabučių namų butuose. Durų varčia su nuolaida pagaminta iš cinkuoto plieno lakšto ir yra 54 mm storio. Medienos pavidalo laminatas ant paviršiaus yra atsparus oro sąlygoms, įskaitant UV saulės spinduliuotę. Siauras vertikalus stiklas, esantis durų šone šalia rankenos, yra įrėmintas sidabro spalvos plieno danga. Mūsų prieš įsilaužimo durų reitingą rekomenduojamas modelis „KMT Plus 54“ yra įtrauktas į 3 įsilaužimo atsparumo klasę pagal PN-ENV 1627: 2006 standartą. Gerą apsaugą užtikrina 6 apsaugos nuo vagystės varžtai, 5 klasės daugiataškis papildomas užraktas ir trys sustiprinti reguliuojami vyriai. Durų varčia užpildyta putplasčiu, kuriame nėra CFC, atsparių deformacijoms ir drėgmei.

5. Lenkiškos lauko durys baltos / juodos, 55 mm storio 90

  Lenkiškos lauko durys baltos / juodos, 55 mm storio 90

– 1549 –

Išorinės durys FABIO UNO baltos / juodos, storis 55mm 90 yra aukštos kokybės Lenkijos įmonės produktas. Durų varčia turi siaurą antirefleksinį stiklo skydą, kuris suteikia visišką gyventojų privatumą ir tuo pačiu suteikia gerą apšvietimą namo viduje. Durys pagamintos iš aukštos kokybės cinkuoto lakštinio metalo, padengto PVC folija, atsparios kenksmingoms oro sąlygoms, tokioms kaip žema ir aukšta temperatūra, drėgmė ir UV saulės spinduliuotė. Geros FABIO UNO prieš įsilaužimo durys, rekomenduojamos mūsų reitinge, turi tris sustiprintus trigubus vyrius ir dvi trijų varžtų spynas cilindro spynai. Papildomą apsaugą suteikia trys varžtai nuo vagystės. Klientui pageidaujant duris galima sutrumpinti ne daugiau kaip 7 cm. Rinkinyje yra rėmas, pagamintas iš plieninių profilių, padengtų laminatu. Gamintojo pasiūlyme yra baltos, antracito ir medienos pavidalo aukso ąžuolo ar riešutmedžio durys. Jei nežinote, kokias duris nuo įsilaužimo rinktis, patikrinkite mūsų reitinge rekomenduojamą „FABIO UNO“ modelį. Stilingą ir funkcionalų durų varčią galima naudoti kaip įėjimą į butą, įmonę, aptarnavimo įstaigą ar pramonines patalpas. Durys yra atsparios deformacijoms, turi didesnį atsparumą drėgmei, o sustiprinta plieninė konstrukcija leis ilgai ir patogiai naudotis.

Kada verta pirkti geriausias apsaugines duris?

Įėjimo į namus ar verslą užtikrinimas yra pagrindinė veikla, sauganti savininko turtą. Verta jais pasirūpinti, tam padės ir signalizacijos sistemos, ir geros prieš įsilaužimą nukreiptos durys. Grėsmė apima ne tik individualius namus, bet ir daugiabučius namus su bendrais laiptais. Jei vadovaujate paslaugų įmonei ar gamybos įmonei, taip pat dažnai reikia apsaugoti svarbias sandėliavimo patalpas ar vietas brangia įranga. Patikrinkite mūsų reitingą ir sužinokite, kurias buto ar namo apsaugos nuo įsilaužimo duris rekomenduoja žinomi stalių dirbinių gamintojai, o kurie iš pateiktų modelių gerai dirbs verslo ar pagalbinėse patalpose.