Apykaklė prieš erkes 2021 m

Apykaklė išoriniams erkių ir blusų parazitams

Antkakliai šunims ir katėms yra ne tik vieta, kur galima pritvirtinti pavadį, bet ir viena iš galimybių apsaugoti savo augintinį nuo sunkių ligų ir nemalonių vabzdžių. Antkaklis paprastai yra simbolis, kad šuo ar katė nėra benamiai, ant jo apvado galite rasti skaičių su gyvūno vardu, kuris leidžia atpažinti, kada jis pamestas. Kai gyvūnas dažnai bendrauja su žmonėmis ar vaikais, niekam negalite pakenkti nemalonių ligų, todėl verta investuoti kelis zlotus į tinkamą antkaklį ne tik tam, kad gyvūną išgelbėtumėte nuo kančių.

Kaip veikia apykaklė nuo erkių?

Apsauga nuo blusų ir erkių palaipsniui išskiria veikliąsias medžiagas iš polimero matricos mikroportų. Paprastai užtrunka apie 2 dienas, kol medžiaga pasklinda po gyvūno odą ir plaukus, po to erkių užkratas turėtų būti pašalintas. Neverta savo šuns ar katės paveikti sunkiomis ligomis, geriau rinktis patikrintą antkaklio modelį, remiantis efektyviausių erkių ir blusų antkaklių reitingais.

Antkaklis nuo erkių, užimantis 2021 m. Gegužę

Apykaklė nuo erkių ar lašų?

Yra keli būdai, kaip apsaugoti savo augintinį nuo įbrėžimų ir ligų. Norėdami apsisaugoti nuo odos parazitų, galite naudoti purškiklius, lašus ant odos, kramtomąsias tabletes, tačiau turite nepamiršti nuolat apsaugoti savo augintinį nuo erkių ir blusų. Dauguma preparatų organizme išbūna tik kelias dienas ar savaites. Perdozavus medžiagos, kad poveikis būtų ilgesnis, jis netgi gali pakenkti gyvūnui. Lašelius reikia kruopščiai išmatuoti ir užtaisyti vietose, kurios nekenkia gyvūnui. taip pat lašai, tepami po maudynių priešingai populiariai nuomonei, jie yra prastesni veiksmingumunes jie nėra taip gerai išplitę dėl mažo kailio riebumo. Apsauginę antkaklį reikia pritaikyti prie augintinio dydžio ir po kelių mėnesių pakeisti, o tai tikrai lengviau ir patogiau ne tik šeimininkui, bet ir gyvūnui.

Antkaklių su veikliosiomis medžiagomis negalima naudoti nėščioms katėms ir kalėms bei laktacijos metu, taip pat kitų medžiagų, kurios patenka į kraują ir pieną.

Vokiečių aviganis apykakle erkėms

Šuns antkaklis nuo erkių neveiks, kai jūsų augintinis turi labai ilgą kailį. Tada didžioji dalis preparato pasklinda ant išorinio plaukų sluoksnio ir nepasiekia odos, kurioje kolonizuojasi erkės.

Antikakčio apsauga nuo erkių dideliems šunims

Jei praėjus kelioms dienoms po apykaklės uždėjimo randate erkę, tai nereiškia, kad antkaklis neveikia, bet tai, kad parazitas įstrigo jūsų augintiniui prieš pradedant dirbti antkakliu. Mirtiną poveikį erkių užkrėtimui galima pastebėti tik praėjus 24–48 valandoms nuo apykaklės uždėjimo.

Erkinis antkaklis vokiečių aviganiui turėtų būti ne tik efektyvus, bet ir patogus. Apykaklę iš patvarių medžiagų padaryti gana dažnai patogumo sąskaita, verta rinktis modelis, kurį šuo norės įtikinti. Nuolatinis kasymasis ir bandymas nusimesti nepatogią apykaklę gali sukelti daugybę dirginimų ir įbrėžimų. Antkaklyje nuo erkių vokiečių aviganiui reikia atsižvelgti į šuns svorį, kuris suaugusiesiems yra apie 8 kg. Tvirtos aviganio apykaklės ilgis, įskaitant nedidelį rezervą, turėtų būti 70 cm.

Apsauga nuo erkių vokiečių aviganiui, 2021 m. Gegužės mėn

Ką daryti, jei šuo suėda antkaklį?

Mažas šuo krepšelyje

Didelių šunų atveju, nors ir mažai tikėtina, gali pasirodyti, kad mūsų augintinis suės antkaklį. Tokiu atveju galite tikėtis, kad jūsų augintinis išmatose bus laisvas ir nestiprus skrandžio negalavimas.

Antikakinis antkaklis mažiems šunims

Mažų šunų erkių antkaklius paprastai galima rasti 30-38 cm dydžio. Antparazitinėse apykaklėse dažniausiai naudojamos veikliosios medžiagos: imidaklopridas + piriproksifenas, imidaklopridas + flumetrinas, permetrinas. 2-3 preparatų derinys viename antkaklyje suteikia didelį efektyvumą, tačiau mažiems šunims taip pat gali sukelti alerginę reakciją, kurią būtina pastebėti per pirmąsias savaites po antkaklio uždėjimo, nebent pūkuotukas jau dėvėjo tą patį antkaklį.

Erkinis antkaklis Jorkui yra puikus būdas apsaugoti mažą šunį, kurį šeimininkai laiko ne tik namuose, bet net ir rankinėje. Uždaryti kontaktas su šunimi taip pat reikalingi repelentai nuo erkių, kad erkės neperduotų kolonijos augintinio savininkui. Vaikštant parke, miške ar tarp žalumos mieste šunys susiduria su erkėmisvežamas namo ant plaukų gali perduoti vaikams. Dėl šios priežasties šunų antkaklis nuo erkių ir blusų yra būtinas dalykas kiekvienam miesto augintiniui.

3 populiariausias: apykaklė prieš erkes Yorkui, 2021 m. Gegužės mėn

Koks antikakčio antkaklis šuniukui

Šuniuko antkaklis nuo erkių neturėtų būti naudojamas, kai šuniukui dar nėra 7 savaičių, medžiagos poveikis gali dirginti jauną šunį. Veikliosios medžiagos veikia nuo išorinių parazitų veikiančius preparatus ir antkaklius, kai šuniui sueina 2 mėnesiai. Prieš tai įvykstant, patartina laikyti savo augintinį atokiau nuo kitų, galinčių pernešti parazitus iš išorinės aplinkos.

Išsigandusi čihuahua
Mažas šuniukas

Nuo kokių ligų apykaklė apsaugos mano šunį?

 • Europos erkinis encefalitas,
 • babeziozė,
 • anaplazmozė,
 • širdies kirminų liga,
 • Erlichiozė,
 • bartoneliozė,
 • Laimo ligos,
 • mikoplazma.

Viena iš labiausiai paplitusių ir pavojingų ligų yra babeziozė. Ši liga vystosi erkėse ir kartu su jų seilėmis patenka į aukos kraują, kur prasideda raudonųjų kraujo kūnelių irimo procesas. Ligai progresuojant, organizme pažeidžiami vidaus organai, pavyzdžiui, inkstai. Ligos eiga yra dramatiška, nes babeziozė, besivystanti organizme, sutrikdo kraujotaką ir sukelia gelta.. Liga gali užmušti jūsų augintinį, labai dažnai atsinaujina, nes pirmuonys lieka kraujyje.

Erkės taip pat garsėja nešiojimu Laimo ligos, ligą galima diagnozuoti artritu, kuris dažnai pasireiškia kaip šlubavimas, o Laimo liga sukelia nefritą, neurozinius sutrikimus ir kraujotakos nepakankamumą. Erlichiozė išsivysto per kelias savaites su tokiais simptomais kaip karščiavimas, drebulys, apetito praradimas, kraujavimas iš gleivinės ir padidėję limfmazgiai po 7 dienų.

Pilka katė blusų antkakliu

Antikinis antkaklis katei

Jūsų katės erkių ir blusų antkaklio negalima naudoti mažiau nei 10 savaičių, nes tai gali pakenkti jūsų kačiukams.

Ar galima ant katės uždėti šuns antkaklį?

Deja, ne visi, dauguma šunų antkaklių yra mirkomi su 1-3 veikliosiomis medžiagomis, įskaitant veikliąsias medžiagas: permetrinas ir amidinaskurios kenkia katėms. Permetrinas naudojamas žemės ūkyje kenkėjams naikinti, jis priklauso sintetinių piretroidų grupei ir yra nuodingas vabzdžiams. Insekticidai yra saugūs žmonėms.

Kuris kačių erkių antkaklis jums tinka?

Katei geriausiai tiks universali apykaklė arba skirta kačiukams. Miesto katės, kurios dažnai būna lauke ir grįžta namo iš niekur, yra ypač linkusios į nemalonius vabzdžius. Pirmasis blusų ir erkių antkaklis katėms reikia šiek tiek priprastines katės nepriima antkaklio. Taigi naudokime laipsnišką techniką su skaniais atlygiais, kad paskatintume dėvėti apykaklę. Jei katė pripranta prie naujo objekto, priedus galima pridėti tik varpelio ar pakabuko pavidalu.

Geriausias antkaklis nuo erkių ir blusų katėms, užimantis 2021 m. Gegužę

Katė, pas veterinarą, traukianti žnyplę
Katė antkakliu, apsaugota nuo erkių

Nuo ko antkaklis apsaugo katę?

 • Erlichiozė,
 • babeziozė,
 • mycoplasma haemofelis (buvęs Haemobartonella felis),
 • anaplazmozė,
 • Laimo ligos,
 • infekcinė kačių anemija,

Geriausias apykaklė nuo erkių

Geriausias antkaklis nuo erkių yra tas, kuris bus saugus augintiniui ir asmeniui. Papildomos savybės, tokios kaip atsparumas vandeniui ir bekvapiai preparatai, atbaidantys ne žmones, o išorinius parazitus.

Jei šuo liečiasi su kate, būtina vengti antkaklių su veikliosiomis medžiagomis: permetrinas ir amidinas, insekticidų kontaktas su kate gali sukelti dirginančią reakciją. Kenksmingumas taip pat veikia vandens organizmus.

Šuo pasivaikščiojęs miške antkakliu

Geras apykaklė nuo erkių

Daugelis antkaklius užpildančių preparatų veikia atstumiančiai, o tai veiksmingai apsaugo nuo erkių kolonijų maitinimo gyvūno kūnu. Atbaidymas neleidžia jums valgyti kraujo, kuris veiksmingai apsaugo jūsų augintinį nuo užsikrėtimo ir sunkių ligų perdavimo.

Geriausios apykaklės taip pat pasižymi smėlio musių atbaidymo savybėmis, tačiau jų atbaidymo laipsnis gali svyruoti nuo 65 iki 89%. Dėl to šuo ar katė gali būti papildomai apsaugoti nuo tokių ligų kaip Leishmania infantum. Sumažinus augintinio ligų riziką, gyvūnas gelbėjamas nuo ligų, komplikacijų ir turi aiškų poveikį gyvūno gyvenimo trukmei.

Antkaklis nuo erkių taip pat gali užgydyti žmogaus erkes, kurioms šuo gali kelti grėsmę savininkas, matomas visiško gijimo poveikis pastebimas praėjus 3 mėnesiams po antkaklio uždėjimo.

Geras antkaklis nuo erkių šunims ir katėms neturėtų pakenkti augintinio aplinkoje esantiems žmonėms ne tik dėl nemalonaus kvapo, bet ir dėl tiesioginio vaikų ir gyvūno kontakto. Žemyn nepavojingi antkakliai tiesiogiai kontaktuodami, įtraukite neperšlampamas ir bekvapes antkakles, kurios leidžia apkabinti savo augintinį net su vaiku. Deja, tokiam funkcionalumui taip pat reikalinga 100 – investicija.

Veiksminga erkių apykaklė padeda kovoti su blusomis.

Geriausias antkaklis nuo erkių gali neapsaugoti jūsų augintinio nuo blusų, o kovoti su jais galite tik jiems pasirodžius. Jei šuo turi antkaklį blusoms ir erkėms, tada, kai pasirodys …