Marilyn Monroe makiažo paslaptis

Raudonos lūpos, linija akyje, ilgos blakstienos ir blondinės bangos ant galvos – Marilyn Monroe makiažas yra šio žanro klasika. Pasirodo, kad žvaigždės stiliaus įkvėptą makiažą galima mėgautis ne tik kostiumų vakarėlyje ar Helovine. Sužinok Marilyn makiažo paslapčių ir jas drąsiai pritaikyk!

Kaip buvo nutapyta Marylin Monroe?

Kokius grožio ženklus naudojo Marilyn Monroe?

Pirma, ji visą veidą tepė „Nivea“ kremu. Tada ji tepė vazeliną, kuris sutepė jos odą. Mėgstamiausi Marilyn Monroe grožio prekės ženklai buvo „Max Factor“, „Guerlain“ ir „Elizabeth Arden“ (šiandien žinomi daugiausia dėl kvepalų gamybos). Ji naudojo „Ivory Medium“ pagrindą ir intensyvius „Ruby Red“ lūpų dažus. Marilyn mėgstami lūpų dažai, žinoma, po daugybės patobulinimų, yra „Max Factor“ asortimente, kaip ir „Red Rush“ įdėklas, kuriuo aktorė apibūdino lūpų pilnumą.

Marilyn Monroe – kosmetikos įdomybės ir įkvėpimai

1. Vazelinas ant veido kaip pagrindo pagrindas

Prieš tepdama pamatą, ji ją tepė per visą veidą! Vazelinas sutepė odą ir puikiai ją paryškino. Tai privertė ją spindėti fotoaparatų ir objektyvų šviesoje. Aktorė taip pat naudojo ją baigusi makiažą ant skruostų ir po antakiu kaip paryškintoja. Šiandien, kai turime modernesnės kosmetikos, vazeliną galite pakeisti skystu šviečiančiu pagrindu, pvz., „Guerlain Lingerie de Peau Invisible Skin Fusion Foundation“. Patepkite skruostikaulius žymeklio pudra, kad švytėtumėte Marilyn stiliaus stiliumi.

2. 5 skirtingų atspalvių lūpų įdėklai ir lūpų dažai!

Marilyn yra lūpų kontūravimo pradininkė. Ji naudojo skirtingus atspalvius, kad jos lūpos atrodytų pilnesnės.


Marilyn Monroe triukas

Tamsios spalvos lūpų kontūro kontūro kontūrui apibūdinti naudokite šviesesnį atspalvį. Jūs gausite ombre efektą, kuris optiškai padidins jūsų lūpas.


3. Baltas šešėlis ant vokų

Balti akių šešėliai buvo puikus akių pieštuko pagrindas. Jei norite pasiekti natūralų makiažą pagal Marilyn Monroe stilių, naudokite balintą natūralaus atspalvio atspalvį – puikiai tiks „Artdeco“ akių šešėliai Nr. 557. Jį tepkite ant viso voko iki antakio kaulo. Venkite perlamutrinių spalvų!

4. Dirbtinės blakstienos

Marilyn Monroe makiažas būtų neišsamus be dirbtinių blakstienų. Jos vizažistė naudojo pusiau perpjautas dirbtines blakstienas, priklijuodama jas nuo voko vidurio iki išorinio kampo. Taigi atrodė, kad aktorės akys visada koketiškai prisimerkė.

5. Ruda vietoj juodo akių pieštuko

Katės linija ant aktorės akies yra jos koketiško žvilgsnio paslaptis. Jos vizažistė akims dažyti naudojo ne juodą, o juodą. Išoriniame kampe linija ant voko kilo. Jos pėdomis galite sekti naudodamiesi rudos spalvos „Chanel Le Crayon Yeux“ lūpų pieštuku.


Marilyn Monroe triukas

Marilyn taip pat naudojo rudą pieštuką ant apatinio voko. Nubrėžus krintančią liniją po blakstienų linija, tai sukūrė iliuziją apie šešėlį, kurį metė dirbtinių blakstienų gerbėjas (efektu galite pasigrožėti vaizdo pamokoje, esančioje šio straipsnio pabaigoje).


6. Baltoji kreidelė ant vandens linijos

Gali atrodyti, kad šis akių optiško padidinimo būdas yra šiuolaikinių makiažo meistrų išradimas. Niekas negalėjo būti toliau nuo tiesos – Marilyn jį pažinojo ir mėgo praktikuoti vandens linijos dažymą balta spalva.

7. Pakelti antakiai

Marilyn pabrėžė ir šiek tiek perdėjo antakių formą, iš viršaus žymėdama lanką kreidelėmis. Ši procedūra turėjo pakeisti ir pagerinti veido proporcijas. Kreidelė neturėtų būti per tamsi, pasirinkite neutralų atspalvį, pvz., „Lancome Le Crayon Sourcils“, esančią „Chatain“.

8. Nosies kontūravimas

Marilyn turėjo per didelį nosies kompleksą, ir, nepaisant plastinių operacijų, ji vis taisydavo savo formą makiažo pagalba.

9. Nuplaukite ant skruostų

Aktorės veido spalva buvo porcelianinė, bet ne blyški – ji atrodė sveika ir švytinti dėl to, kad ant skruostų šviesiai rožiniame atspalvyje buvo naudojami skaistalai. Pasirinkite matines, prislopintas spalvas, tokias kaip „Dior Reno Diorblush“ šešėlyje 829.


Marylin Monroe ir kvepalai

Mėgstamiausi stiliaus ikonos kvepalai buvo „Chanel No. 5. Kartą paklausta, ką užmigdo, ji atsakė:

– Žinoma, „Chanel“ Nr. 5!


Sužinokite, kaip dažyti linijas ant voko, kaip pasidaryti lūpas ir kaip sukurti makiažą pagal Marilyn Monroe stilių:


Atliekant makiažą pagal žvaigždės stilių, verta naudoti patikrintus produktus: