Mes įtraukiame produktus, kurie, mūsų nuomone, yra naudingi mūsų skaitytojams. Jei perkate per nuorodas šiame puslapyje, galime uždirbti nedidelį komisinį atlyginimą. Štai mūsų procesas.

Medicinos naujienos šiandien rodo tik tuos prekių ženklus ir produktus, už kuriuos stovime.

Mūsų komanda kruopščiai ištiria ir įvertina mūsų svetainėje pateiktas rekomendacijas. Norėdami įsitikinti, kad produktų gamintojai laikėsi saugos ir efektyvumo standartų, mes:

 • Įvertinkite ingredientus ir sudėtį: Ar jie gali pakenkti?
 • Patikrinkite visus teiginius apie sveikatingumą: Ar jie atitinka dabartinį mokslinių įrodymų rinkinį?
 • Įvertinkite prekės ženklą: Ar ji veikia sąžiningai ir laikosi geriausios pramonės praktikos?

Mes atliekame tyrimus, kad galėtumėte rasti patikimų produktų, skirtų jūsų sveikatai ir gerovei.

Skaitykite daugiau apie mūsų tikrinimo procesą.

„HelloFresh“ teikia populiarią patiekalų rinkinio pristatymo paslaugą, kuri klientams siūlo platų patiekalų pasirinkimą. Nors tai neapima veganiškų patiekalų, klientai gali pritaikyti kai kuriuos patiekalus, kad jie atitiktų veganišką mitybą.

žmogus, nešantis sveiką šviežią bakalėjos dėžutęPasidalinkite Pinterest

Kiekvienoje HelloFresh dėžutėje yra iš anksto paruošti ingredientai ir daugkartinio naudojimo receptų kortelė. Žmones, kurie pradeda gaminti maistą, rinkiniai taip pat gali išmokyti vertingų maisto gaminimo įgūdžių ir įkvėpti kūrybiškumo.

Šiame straipsnyje atidžiau apžvelgiama HelloFresh patiekalų rinkinio pristatymo paslauga ir pateikiamos alternatyvos, kaip ruošti veganišką maistą įtemptu grafiku.

Kokius daržovių patiekalus žmogus gali pritaikyti?

Nors HelloFresh nesiūlo veganiško pasirinkimo, jie turi daržovių dėžutės planą. Daržovių planas tinka vegetarams, tačiau jame gali būti ne mėsos gyvūninių produktų, tokių kaip:

 • sūris
 • pieno
 • sviesto
 • medus
 • kiaušiniai

Sužinokite daugiau apie veganišką mitybą čia.

Šiuos „HelloFresh“ patiekalus galima pritaikyti prie veganiško gyvenimo būdo, tačiau žmonės turėtų nepamiršti, kad norint pakeisti receptą reikės pilnai užpildyto sandėliuko ir gali atsirasti maisto švaistymas.

Kartais sprendimas yra toks paprastas, kaip sūrio pašalinimas iš au gratin patiekalo. Kitais atvejais žmogui gali tekti rasti sudedamųjų dalių, kurių jie praleido, pakaitalą. Pavyzdžiui, patiekaluose, kuriuose kiaušiniai naudojami kaip privalomas ingredientas, žmonės gali pakeisti maltus linų sėmenis.

Atkreipkite dėmesį, kad šiandien niekas iš Medicinos naujienų, įskaitant rašytoją, neišbandė šių patiekalų rinkinių. Visa informacija yra pagrįsta tyrimais.

„HelloFresh“ galima įsigyti internetu.

Įperkamumas

Šioje lentelėje pateikiama HelloFresh kainos apžvalga.

2 receptai per savaitę nuo 9,49 USD už porciją
3 receptai per savaitę nuo 8,49 USD už porciją
4 receptai per savaitę nuo 7,99 USD už porciją
5 receptai per savaitę nuo 7,99 USD už porciją
6 receptai per savaitę nuo 7,99 USD už porciją

„HelloFresh“ daržovių planas yra pigesnis nei daugelis kitų patiekalų rinkinio pristatymo paslaugų. Tačiau tie, kurie laikosi veganiškos dietos, turėtų atsižvelgti į galimus pakaitalus, kuriuos jiems gali tekti atlikti.

Žmogus turėtų pagalvoti, ar finansiškai prasmingiau rinktis šiek tiek brangesnę, tačiau veganiškai mitybai pritaikytą patiekalų rinkinio pristatymo paslaugą. Pasirinkę neveganišką planą, jie turės išleisti pinigus maisto pakaitalams gaminti. Jiems taip pat reikės skirti laiko maisto atliekų perdirbimui ir receptų keitimui.

Ar „HelloFresh“ pakuotė yra tvari?

HelloFresh pakuotė susideda iš:

 • įdėklai, padedantys izoliuoti maistą, įskaitant:
  • korio kartono įdėklai
  • perdirbtas džiutas, medvilnė ir kraftpopierius
  • Plastikas be BPA ir mylaras
 • gelio pakuotės maistui palaikyti šaltai, kurios yra perdirbamos ir kurių sudėtyje yra vandenyje tirpaus gelio
 • dėžė, pagaminta iš perdirbtų medžiagų

Beveik visos pakuotės yra perdirbamos. Vienintelės pakuotės prekės, kurių žmogus negali perdirbti, yra žieminiai mylar įdėklai.

Alternatyvių veganiškų patiekalų prenumeratos dėžutės

Žmonės, kurie mieliau prisiregistruoja gauti veganiškų patiekalų pristatymo paslaugą, nei pritaikys HelloFresh patiekalus, gali apsvarstyti šias galimybes:

Violetinė morka

 • Kaina už valgį: 11 USD
 • Maisto kiekis: 3-10 valgymų per savaitę
 • Meniu pakeitimai: kas savaitę

Purple Morrot pusryčiams, pietums ir vakarienei siūlo augalinius patiekalus. Bendrovė taip pat siūlo veganams tinkamų užkandžių pasirinkimą.

Violetinės morkos pakuotės beveik visos yra perdirbamos. Bendrovė siūlo patarimų, kaip žmonės gali perdirbti savo pakuotes namuose.

Žmonės gali rinktis, ar pirkti patiekalų rinkinius, arba jau paruoštus patiekalus.

Valgių rinkiniams bendrovė siūlo 3 arba 4 patiekalus per savaitę. Žmonės gali pasirinkti 2 arba 4 porcijas vienam valgiui.

Pasirinkusieji jau paruoštus patiekalus gali įsigyti 6, 8 ar 10 patiekalų per savaitę, kuriuose patiekiamas vienas žmogus.

Žmonės gali bet kada praleisti savaites arba atšaukti prenumeratos planus atnaujindami pristatymo paskyros puslapį.

Violetinę morką galima įsigyti internetu.

Veestro

 • Kaina už valgį: 11,03 USD
 • Maisto kiekis: 10, 20 arba 30 valgymų per savaitę
 • Meniu pakeitimai: kas savaitę

Žmonės, kurie visai nenori gaminti, gali norėti apsvarstyti Veestro – augalinių patiekalų pristatymo paslaugą, kurioje naudojami ekologiški ingredientai. Bendrovės planuose yra galimybė numesti svorio žmonėms, norintiems sumažinti suvartojamų kalorijų skaičių.

Žmonės vienu metu gali užsisakyti 10, 20 arba 30 „Vestro“ patiekalų. Vienkartiniai užsakymai kainuoja 13,99 USD už valgį, tačiau įmonė siūlo nuolaidas pasikartojantiems užsakymams:

 • 10 patiekalų nuo 12,82 USD už valgį
 • 20 patiekalų nuo 11,93 USD už valgį
 • 30 patiekalų nuo 11,03 USD už valgį

Žmonės, norintys atšaukti prenumeratą, gali tai padaryti naudodami savo paskyros nustatymus svetainėje.

VegReady

 • Kaina už valgį: 6,25 USD
 • Maisto kiekis: 8 patiekalai ir 16 pusių perkant
 • Meniu pakeitimai: jokios informacijos nėra

„VegReady“ yra dar viena veganiško maisto paslauga, tiekianti paruoštus valgius. Įmonė taiko unikalų konservavimo procesą, kurio dėka patiekalai nešaldomi išlieka švieži iki 12 mėnesių.

„VegReady“ teigia, kad nori padėti įtempto gyvenimo būdo žmonėms valgyti daugiau sveiko augalinio maisto. Bendrovė taip pat nori sumažinti maisto kiekį, kuris užima vietą žmonių šaldytuvuose ir šaldikliuose.

Platformoje yra 24 patiekalai, iš kurių 8 pagrindiniai patiekalai ir 16 pusių.

Paskelbimo metu „VegReady“ siūlo tik vienkartinius pirkinius. Tačiau artimiausiu metu ji svarsto galimybę įvesti mėnesinius abonementus.

Šviežia N’ Lean

 • Kaina už valgį: 8,49 USD
 • Maisto kiekis: 1, 2 arba 3 per dieną
 • Meniu pakeitimai: kas savaitę

„Fresh N’ Lean“ naudoja sertifikuotus ekologiškus ingredientus, o jų patiekalai yra paruošti ir juos reikia tik pašildyti. Bendrovė siūlo įvairius planus, įskaitant mažai angliavandenių turintį veganų planą ir galimybes ne veganams.

Žmonės gali pasirinkti savo savaitės patiekalus iš daugiau nei 100 patiekalų.

„Fresh N’ Lean“ tiekia maistą penktadieniais. Žmonės, norintys gauti užsakymus kas dvi savaites arba pasirinkti vienkartinį pristatymą, gali susisiekti su įmone, kad ši pakoreguotų pristatymo laiką.

Svetainėje taip pat yra paprasta atšaukimo sistema. Vartotojai gali prisijungti prie savo prietaisų skydelio arba paskambinti klientų aptarnavimo komandai, kad atšauktų savo prenumeratas.

Palyginimo diagrama

Šioje lentelėje HelloFresh palyginamas su aukščiau nurodytomis veganiškomis alternatyvomis.

Kaina už valgį Patiekalų kiekis Meniu pakeitimai
HelloFresh nuo 7,99 USD 2-6 per savaitę kas savaitę
Violetinė morka nuo 11 USD 3-10 per savaitę kas savaitę
Veestro nuo 11,03 USD 10-30 per savaitę kas savaitę
VegReady nuo 6,25 USD 8 patiekalai ir 16 pusių perkant jokios informacijos nėra
Šviežia N’ Lean nuo 8,49 USD 1-3 per dieną kas savaitę

Sveiko maisto gaminimo patarimai

Maisto rinkiniai ir maisto pristatymo paslaugos gali palengvinti žmogaus gyvenimą. Tačiau ne visi gali sau leisti tokias paslaugas, o kai kurie rinkiniai gali nepasiūlyti žmonėms patinkančio patiekalo.

Kaip alternatyvą žmonės gali ieškoti būdų, kaip palengvinti valgio ruošimą namuose.

Maisto ruošimas yra veiksmingas būdas paruošti maistą savaitei ar mėnesiui į priekį. Asmuo turės suplanuoti šiek tiek laiko ruošti čia ir ten, tačiau iš anksto sugaišę kelias valandas ruošdami maistą, galite sutaupyti daug laiko per savaitę.

Maisto ruošimas gali apimti:

 • Didelių maisto partijų gaminimas ir užšaldymas: Maisto produktų, kurie puikiai tinka šaldymui, pavyzdžiai yra sriubos, troškiniai ir makaronų patiekalai.
 • Supjaustyti ingredientai: Ingredientų pjaustymas ir pjaustymas yra vienas iš daugiausiai laiko reikalaujančių patiekalų ruošimo aspektų. Iš anksto supjaustę moliūgą, supjaustę svogūnus arba supjaustę morkas, galite sutrumpinti laiką, kurį žmogus praleidžia gamindamas per savaitę.
 • Užkandžių ruošimas: Supjaustę vaisius arba atidėję iš anksto paruoštus užkandžius, juos lengva paimti ir valgyti kelyje.