Ar planuojate kelionę lėktuvu? Sp

Jei jau suplanavote poilsį, o lėktuvas laukia „starto blokuose“, pasiruoškite skrydžiui ir gerai susikraukite lagaminą! Mūsų vadove sužinosite, kiek kvepalų galite gabenti lėktuvu ir kokią kosmetiką galite įsidėti į rankinį bagažą. Mes taip pat patariame, kaip patogiai transportuoti ir apsaugoti kvepalus nuo pažeidimų ir išsiliejimo.

kvepalai-ile-ml-icon 1

Kokią kosmetiką pasiimti į lėktuvą?

Klausimas atrodo nereikšmingas, nes tikriausiai norite juos visus paimti! 🙂 Puikiai suprantame, kad neįsivaizduojate savo rytinio tualeto nenaudodami mėgstamo kremo ir esate beveik priklausomi nuo patrauklaus mėgstamų kvepalų kvapo. Tačiau yra vienas reikšmingas „bet“ – reglamentai nustato tam tikrus skystos kosmetikos talpos apribojimus.

Mūsų patarimas: neapmuitinamoje zonoje galite nusipirkti kosmetikos be apribojimų. 🙂 Įsigiję nepamirškite pasilikti kvito.

Kosmetika rankiniame bagaže, t.y., kiek kvepalų galima gabenti lėktuvu?

Skysčiai rankiniame bagaže. Oro uosto taisyklės. Vektorinės piktogramosTurite žinoti, kad visa skysta kosmetika (arba pusiau skysta) yra rankiniame bagaže turi būti ne daugiau kaip 100 ml talpos. Taip pat galite juos supilti į skaidrų tokio talpos indą. Ši taisyklė taikoma visiems kremams, losjonams, šampūnams, kondicionieriams, geliams, dantų pastoms, dezodorantams ir kosmetikai makiažui – pagrindams, pagrindams, skystiems lūpų dažams ar tušams.

Kiek kvepalų talpos galite pasiimti į lėktuvą? Buteliukų tūris neturi viršyti 100 ml. Nepamirškite užfiksuoti aerozolio aplikatoriaus dangteliu, kad kvepalai netyčia neišsilietų.


PRISIMINTI!

Kosmetikos indus, tokius kaip nagų dildės, nagų žirklės ir odelių žirklės, galima nešiotis rankiniame bagaže. Vienkartiniai skustuvai su ašmenimis turi būti uždaryti apsauginiame dangtelyje.


Kaip pakuoti kosmetiką į rankinį bagažą?

Pamirškite apie savo mėgstamą tualeto reikmenų krepšį. Pakuokite skystą kosmetiką iki permatomas plastikinis užtrauktukas su 1 litro užtrauktuku. Kai kurios oro linijos, pavyzdžiui, „Ryanair“, to reikalauja krepšys turėjo konkrečius matmenis: 20 x 20 cm. Uždarytą krepšį geriausia uždėti ant bagažo – jums bus lengviau jį išimti ir parodyti apžiūros metu.

Ką daryti, kad kosmetika tilptų į maišelį? Praktinių patarimų sauja

 • Gaukite plastikinius indus, kurių talpa yra iki 100 ml (jų galite rasti vaistinėse) ir supilkite į juos kosmetiką. Grįžę namo neišmeskite jų, nes juos panaudosite kitai kelionei.
 • Jei jūsų kosmetika yra mini versija, naudokite mažus indus.
 • Jei vis dar įdomu, kiek ml kvepalų pasiimti į „Ryanair“ lėktuvą, pasirinkite kvepalų miniatiūros ir būk ramus. 30 ml buteliukas yra puikus sprendimas ne tik kelionei lėktuvu. Įgysite laisvos vietos krepšyje ir nereikės atsisakyti mėgstamų kvapų.
 • Jei kraunatės savo vaikino bagažą, nepamirškite, kad kvepalus rasite ir miniatiūrų pavidalu vyriška versija. Daugelis prekių ženklų, pavyzdžiui, „Chanel“ (Viliok Sensuelle) ir Clinique (Laiminga širdis). Kiti gamintojai, kurių standartiniame pasiūlyme yra dideli buteliai, dažnai siūlo miniatiūras, pavyzdžiui, atostogų sezono metu.

… o gal purkštuvai?

Taip pat galite nusipirkti kelioninių purkštuvų ir pilti kvepalus. Tačiau miniatiūros yra praktiškesnės, nes jos puikiai tinka ir po kelionės – jos jūsų piniginėje ras nuolatinę vietą.


 • Vietoj stiklo, masyvesnių kosmetikos indų, pasirinkite jų variantus minkštose pakuotėse, pavyzdžiui, vamzdeliuose.
 • Pakuokite kosmetikos, kurios jau baigiasi. Jums nereikės atsiimti tuščių pakuočių.
 • Vietoj viso dydžio kosmetikos naudokite pavyzdžius. Juk jie neliks ant kosmetikos krepšio dugno 🙂
 • Laikykite mažesnes naudotos kosmetikos pakuotes ar stiklainius – jie pravers jūsų kitų kelionių metu.
 • Nors akių šešėliai, bronzantas ar biri pudra nėra skysta kosmetika ir jas galite įsidėti atskirai į savo bagažą, tačiau sutaupyta vieta šiuo atveju yra aukso vertės. Tai gali būti papildoma palaidinė! 🙂 Užuot pasiėmę akių šešėlių kolekciją, naudokite praktiškas ir universalias magnetines kasetes.

Kaip apsaugoti kvepalus ir kosmetiką keliaujant?

 • Jei nerimaujate, kad stikliniai kvepalų buteliai gali būti pažeisti, apvyniokite juos, pavyzdžiui, kojinėmis.
 • Kad šešėliai, pudra ar skaistalai nesubyrėtų, apsaugokite juos įdėdami medvilnės pagalvėlę po pakuotės dangteliu. Jis veiks kaip amortizatorius.
 • Nenorite, kad makiažo valiklis ar kita kosmetika išsilietų? Po butelio dangteliu uždėkite nedidelę maistinės plėvelės dalį.

Pakuokitės protingai ir linksminkitės!

44950394 - atostogų lagaminasDabar galite pradėti krauti rankinį bagažą. Laikydamiesi mūsų patarimų, galite būti tikri, kad saugos patikrinimą išlaikysite be streso ir oro uoste neatsirasite nuo mėgstamų kvepalų ir kosmetikos. Linkime sėkmingos kelionės!