Pietų dėžutės: kuri yra geriausia

Kai dirbate ar mokotės visą dieną, norint išlaikyti energiją, būtinas geras maistas. Nors ne visada galite eiti namo valgyti, tai nereiškia, kad negalite mėgautis namuose paruoštu maistu. Pietų dėžutės leidžia iš anksto paruošti mėgstamą maistą ir pasiimti su savimi valgyti bet kur.

Rinkoje yra didžiulė pietų dėžučių įvairovė. Jų būna įvairių formų, medžiagų ir dydžių. Dauguma produktų yra skirti ilgalaikiam, nuolatiniam naudojimui. Ideali jums pietų dėžutė bus pritaikyta jūsų specifiniams poreikiams. Šiame straipsnyje mes padėsime jums pasirinkti geriausią jums ir jūsų šeimai.

Svarbiausias

  • Pietų dėžutės yra naudingos žmonėms, kurie dieną praleidžia ne namuose. Jie palengvina sveiką mitybą ir taupo pinigus bei laiką valgant.
  • Skirtingos pietų dėžučių medžiagos tinka skirtingiems poreikiams. Jei pasirinksite plastikinius dangčius, įsitikinkite, kad juose nėra BPA (bisfenolis A).
  • Pirkdami savo pietų dėžutę, turėtumėte atsižvelgti ir į tai, kokio naudojimo būdą jai suteiksite, taip pat į produkto medžiagą ir formą.

Reitingas: geriausios pietų dėžutės rinkoje

Yra daugybė pietų dėžučių, iš kurių galima rinktis. Jie gali atrodyti panašūs, tačiau kiekvienas iš jų turi skirtingas savybes, į kurias turėsite atsižvelgti. Norėdami padėti jums apsispręsti, pateikiame mėgstamiausias priešpiečių dėžutes. Mes pasirinkome praktiškas pietų dėžutes iš įvairių medžiagų, kad galėtumėte išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią.

Geriausia pietų dėžutė pagal kainos ir kokybės santykį

Mūsų mėgstamiausias produktas yra šis praktiškas dangčių rinkinys, kuriame yra krepšys jiems transportuoti. Yra keturios hermetiškos kubilai, puikiai tinkantys nešti pilną patiekalą: dvi pailgos 0,5 litro kubilės ir dvi su 0,2 litro siūlu. Dangčius lengva plauti ir plauti indaplovėse. Be to, juos galima įdėti į mikrobangų krosnelę ir šaldytuvą.

Šiuolaikinis krepšys yra ypač praktiškas ir kompaktiškas. Išorinė medžiaga yra nepralaidi vandeniui, o vidus padengtas trimis izoliacinės medžiagos sluoksniais. Dėl to jis turi didelę šiluminę varžą. Tai išlaikys jūsų maistą sausą ir šiltą, nepaisant oro sąlygų. Mums taip pat patinka dėl minimalistinio stiliaus. Jis yra devynių skirtingų spalvų.

Redakcinis vertinimas: Su šiuo pirkiniu jums nepavyks. Paimkite šią pakuotę su keturiomis hermetiškomis voniomis, idealiai tinkančiomis visą maistą.

Geriausia elektrinė priešpiečių dėžutė

Jei jus domina modernesnis variantas, šis produktas jums puikiai tinka. Naudodami šią elektrinę priešpiečių dėžutę, jūs nebepriklausysite nuo mikrobangų krosnelės, kad pašildytumėte maistą. Viskas, ko jums reikia, yra maitinimo lizdas ir voila: patiekiamas karštas maistas. Dėl 2 skirtingos įtampos kištukų galite prijungti jį biure, automobilyje ar kur tik norite.

Jei norite atskirti maistą, priešpiečių dėžutėje yra dar vienas skyrius, puikiai tinkantis salotoms ar desertui. Jį lengva valyti, nes jį galima išardyti, o jo nerūdijančio plieno dėklas yra tinkamas plauti indaplovėje. Vienintelis šio produkto trūkumas yra tas, kad dangtis nėra sandarus, o tai gali sukelti problemų gabenant skysčius.

Redakcinis vertinimas: Pasirinkus šią parinktį, jūsų maistas visada bus karštas. Dėl 2 skirtingos įtampos kištukų galite jį prijungti bet kur.

Geriausia pietų dėžutė vaikams

Naujausia maisto gabenimo tendencija yra bento dėžės. Šios žavios priešpiečių dėžutės atsirado Japonijoje ir tapo populiarios visame pasaulyje. Jie skirti nešti nedidelę maisto porciją, puikiai tinkančią mažiausiems namuose. Kubilo skyriai leidžia paruošti įvairų ir subalansuotą maistą, kurį mažieji gali pasiimti į mokyklą.

Ši „bento“ dėžutė yra paprasta, bet itin praktiška. Ją sudaro trys skyriai, joje yra lazdelės, šakutė ir šaukštas. Žavinga vonia yra mėlyna, rožinė ir žalia. Taip pat tausoja aplinką: skirtingai nei dauguma rinkoje esančių pietų dėžučių, jie gaminami iš kviečių šiaudų.

Redakcinis vertinimas: Unikalus ir originalus stilius iš Japonijos. Kubilo pertvaros leidžia paruošti įvairų ir subalansuotą maistą, kurį vaikai gali pasiimti į mokyklą.

Geriausia stiklinė priešpiečių dėžutė

Mums patinka šis paketas, nes jis yra pilnas ir už labai gerą kainą. Jame yra devyni skirtingo dydžio ir formos kubilai: kvadratiniai, ilgi ir apvalūs. Jie pagaminti iš storo, labai patvaraus stiklo. Dangtis pagamintas iš polipropileno, turi skląsčius ir guminį sandariklį, užtikrinantį jo sandarų uždarymą.

Jas galima lengvai išvalyti indaplovėje. Be to, jie, be abejo, gali būti naudojami kaip kepimo formos. Jie atlaiko iki 400 ° C temperatūrą. Jie taip pat leidžia laikyti maistą šaldiklyje. Galite paruošti dideles maisto porcijas ir laikyti jas kelias dienas, net mėnesius.

Redakcinis vertinimas: Atspari geriausios kokybės pakuotė. Jame yra 9 skirtingų dydžių kubilai, kurie puikiai išsaugo maistą.

Geriausia pietų dėžutė, kuri sušildo

Izoliuotos pietų dėžutės iš žymiausio „Thermos“ prekės ženklo yra tikra klasika. Jo išorė pagaminta iš patvaraus plastiko, o vidus – iš nerūdijančio plieno. Jie puikiai tinka iškylai ar ilgam pasivaikščiojimui, nes 9 valandas jie labai palaiko maistą. Jie taip pat laiko desertus ar salotas šviežias ir šaltas iki 7 valandų.

Kadangi jie turi tik vieną skyrių, jie tinka valgyti mišrius patiekalus, pavyzdžiui, ryžius su daržovėmis ir mėsą. Jo talpa yra 450 ml, tai yra, jo dydis idealiai tinka porcijai suaugusiesiems. Taip pat nepaprastai lengva valyti dėl plačios burnos. Pridedamas praktiškas sulankstomas šaukštas.

Redakcinis vertinimas: Praktiškas ir protingas pasirinkimas. Dėl termoso talpos maistas išlieka karštas 9 valandas.

Geriausia darbo pietų dėžutė

Ši elektrinė pietų dėžutė idealiai tinka darbuotojams ir studentams, norintiems, kad maistas būtų šiltas. Naudojant kelis kaitinimo elementus, padengiant daugiau sričių, galima tolygiau pašildyti maistą.

Maisto kokybės sandarus silikono žiedas, įmontuotas dangtyje, ir patobulinta dangčio konstrukcija daro pietų dėžę visada stabilią. Pakreipus 45 ° kampu, jis tris sekundes nepraleidžia skysčių. Jis tinka naudoti situacijose, kai automobilis dreba ar juda.

Redakcinis vertinimas: Pažangiausia technologija greitai pašildyti maistą. Jis turi patobulintą dizainą, su specialiu sandarikliu, kuris neleidžia nutekėti bet kokioje situacijoje.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie priešpiečių dėžutes

Iš pradžių gali pasirodyti lengva pasirinkti puikią pietų dėžutę. Tačiau kalbant apie paieškas, lengva pasimesti neriant į skirtingų medžiagų, dydžių ir formų gaminių jūrą. Norėdami padėti jums, šiame skyriuje atsakėme į kelis dažniausiai užduodamus klausimus apie pietų dėžutes.

Asmens, dedančio maistą į priešpiečių dėžutę, vaizdas

Nors rinkoje dominuoja plastikinės priešpiečių dėžutės, galite rasti daugybę kitų jūsų poreikius atitinkančių medžiagų. (Šaltinis: Katarzyna Białasiewicz: 23033738 / 123rf.com)

Kam reikalinga priešpiečių dėžutė?

Nesvarbu, ar valgote biure, universitete, mokykloje, ar mėgstate iškylas: pietų dėžutės yra būtinos tiems, kurie dieną praleidžia ne namuose. Tai leis jums pasinaudoti pertraukomis, nes sutaupysite laiko, nes nereikės apsispręsti, kur valgyti. Be to, išleisite daug mažiau pinigų, jei maistą gaminsitės patys.

Pietų dėžutė ypač naudinga, jei norite sveikai maitintis. Kai valgote lauke, nelabai galite kontroliuoti, ką valgote. Su savo pietų dėžute galite iš anksto paruošti sveiką maistą ir mėgautis juo kada ir kur norite. Jūs netgi galite paruošti maistą savaitei ir laikyti šaldytuve.

Kaip sužinoti, ar pietų dėžėje saugu laikyti maistą?

Plastikinėse pietų dėžutėse gali būti BPA. BPA arba bisfenolis A yra cheminis junginys, naudojamas tam tikriems potencialiai kenksmingiems žmonėms vartoti plastikams gaminti. Tai gali trukdyti natūraliems jūsų kūno hormoniniams procesams. Jei jūsų pietų dėžutės plastike yra BPA ir jis įkaista, jis gali prasiskverbti į jūsų maistą.

Ne visuose iš jų jo yra, bet ne visi jie aiškiai nurodo etiketėje. Kad būtumėte saugūs, galite pasirinkti pietų dėžutę iš stiklo ar kokios nors organinės medžiagos. Mūsų reitinge yra du puikūs variantai.

Jei pasirinksite pietų dėžutę iš plastiko arba su plastikiniais elementais, būtina įsitikinti, kad joje nėra BPA.

Ar visos pietų dėžutės yra sandarios?

Hermetiška pietų dėžutė yra naudinga, jei norite maistą laikyti ilgą laiką arba gabenti skysčius. Jie yra būtini, kad jautrus maistas būtų apsaugotas nuo oro poveikio. Jei jūsų virtuvėje yra daug drėgmės, galite laikyti ingredientus, kurie turi būti sausi, pavyzdžiui, cukrų ar miltus.

Daugelis rinkoje esančių priešpiečių dėžučių turi mechanizmus, kurie uždaromi hermetiškai. Tačiau ne visi jie yra neklystantys. Užsukami dangteliai paprastai talpina skysčius talpyklose, tačiau jie nebūtinai yra visiškai sandarūs. Ieškokite dangtelių su guminiais arba silikoniniais sandarikliais. Tai garantuos jūsų maisto apsaugą nuo drėgmės.

Jauna moteris, sėdinti rankomis ant dviejų žalių pietų dėžučių viena ant kitos

Labai svarbu atsižvelgti į tai, kokį maistą laikysite ar gabensite savo pietų dėžutėje. (Šaltinis: Olena Kachmar: 76174557 / 123rf.com)

Ar visos pietų dėžutės medžiagos yra vienodos?

Namuose yra be galo daug medžiagų, skirtų tokiems maisto produktams. Kiekvienas prisitaiko prie skirtingų poreikių ir sąlygų. Į savo reitingą įtraukiame skirtingų medžiagų pietų dėžutes, kad galėtumėte nuspręsti, kuri geriausiai atitinka jūsų kasdienybę ir kasdienius poreikius.

Ar baigiasi pietų dėžučių galiojimo laikas?

Jie nesibaigia. Tačiau iš tam tikrų medžiagų pagamintos pietų dėžutės laikui bėgant gali pablogėti. Jei turite plastikines priešpiečių dėžutes, jas patartina pakeisti maždaug po dešimties metų. Be to, jei pietų dėžutė yra per sena, ji gali būti pagaminta laikantis žemesnių kokybės standartų. Pakeiskite jį naujesniu ir saugesniu.

Jei pastebėsite nelyginę tekstūrą, plastikas gali ištirpti nuo karščio. Mes rekomenduojame išmesti, nes tai gali būti pavojinga dėl plastiko cheminių medžiagų. Jei jūsų vonia pagaminta iš nerūdijančio plieno ir yra rūdijusi, rekomenduojame ją pakeisti. Stiklinės priešpiečių dėžutės yra labai patvarios ir nėra linkusios blogėti.

Pirkimo kriterijai

Gera pietų dėžutė ar net priešpiečių dėžutė yra puiki investicija. Jie yra būtini kiekvieno darbuotojo ar studento kasdienybėje. Todėl verta rinktis geriausiai jūsų poreikius atitinkantį produktą. Apsvarstykite šiuos …