Ar šunims gali būti sušių? – Woof Wh

Suši yra siaubingai universalus Azijos kilmės maistas, kuris visame pasaulyje populiarėja ir yra lengvai prieinamas bet kokiu formalumu, pradedant maisto sunkvežimiais ir baigiant oficialiomis vakarienėmis. Jis gaminamas sukant ryžių popierių arba valgomuosius jūros dumblių lakštus aplink įvairius įdarus; dažniausiai yra baltieji ryžiai ir tam tikros rūšies žuvys, tačiau galimybės gerokai viršija šias pėsčiųjų galimybes.

Sušiai yra mėgstami daugelio, nes jie lengvai užsakomi ar parvežami namo. Sušių kąsneliai lengvai telpa į išnešimo talpyklas ir nėra nei ypač drėgni, nei linkę suirti, ir gali laikytis kartu, nepaisant stebėtinai daug spokojančių. Visa tai daro sušių aplink jūsų namus gana pagrįstą padėtį, nors, jei tai yra gerai, suši nebus ilgai.

Šunų ėdalo patarimas: Jei esate kaip ir dauguma šunų tėvų, siekiate aprūpinti geriausią maistą savo šuniukui. Štai keletas geriausių šviežio maisto variantų net ir išrankiems valgytojams. Jei turite, įveskite savo šuns svorį ~ 5 svarai atsiskaitymo metu, kad gautumėte mažesnes porcijas! Sujunkite tai su žemiau pateiktais bandomaisiais kuponais ir galėsite išbandyti „Nom Nom“ arba „Ūkininko šunį“ vos už ~ 20 dolerių.

Jei turite šunį, yra tikimybė, kad šuo sušius pastebės tik po kelių akimirkų, kai jis bus išimtas iš šaldytuvo arba šviesus į lauko duris, ir jau mandagiai prašo jūsų gabalėlio. Daugumoje sušių yra žalios žuvies ir netgi receptų, kuriuose greičiausiai nėra dalykų, kurie jūsų šuniui patinka tiek pat, kiek ir jūs.

Vis dėlto daugeliui naminių gyvūnėlių savininkų tapo įprasta, kad ne viskas, ką šuo mato jus valgant, taip pat bus saugu jūsų šuniui. Pavyzdžiui, šokoladas yra puikus gydymas žmonėms, tačiau gali nuodyti šunį net ir nedideliais kiekiais. Ar suši yra saugus šunims, ar šuns reikėtų vengti?

Ar suši gali nužudyti šunį?

Tikroji problema, atsakant į šį klausimą, yra ta, kad suši paruošiami komponentiniu būdu, o tai reiškia, kad kiekvienas ingredientas yra virtas arba supjaustytas atskirai nuo visų likusių, o daugumą suši galima užsisakyti arba pagaminti beveik be jokių ingredientų. Išsiaiškinti, ar jūsų šuo bus saugus suši, daugiausia reikia žinoti, kas pateko į suši.

Vienas dalykas, kurį reikia nepamiršti, jei į savo sušį įtraukiate žalią žuvį, yra tai, kad žalia žuvis yra žinomas ir labai problemiškas žarnyno parazitų šaltinis. Nors daugumoje maisto tarnybų galioja taisyklės ir patikrinimai, siekiant užtikrinti, kad jų ingredientai nebūtų užkrėsti, vis dėlto nėra negirdėta, kad kažkas praslysta pro šalį.

Wasabi, stipriai aštrus pagardas, yra dažnas įvairių rūšių suši priedas, be to, juo labai mėgaujasi visi, kurie gali susidoroti su jo deginančiais padariniais. Deja, šunys nėra tarp tų, kurie gali tinkamai pasimėgauti vasabi. Jūsų šuns skonis skiriasi nuo jūsų skonio, ir nors jums gali patikti vasabio skonis, jūsų šuo greičiausiai jaučia skausmą dėl deginimo, bet visiškai nemėgsta skonio.

Prieskoniai apskritai yra problemiški šunims, nes šunų kūnas nėra tinkamai pastatytas prieskoniams ar prieskoniams tvarkyti; šuo natūraliai pastatytas mėgautis neskania mėsa, o jo pagardinimas gali sunerimti ar sukelti didžiulį diskomfortą.

Paskutinis įspėjimas, kuris, tiesą sakant, turėtų būti taikomas tiek šunims, tiek žmonėms, susijęs su aptariamo suši amžiumi. Suši galiojimo laikas yra gana trumpas ir, pasibaigus šiam laikui, jis gali pradėti gesti per trumpą laiką. Tai ypač pasakytina, jei užsinorėjote ant suši įdėti skysčių, tokių kaip sojos padažas ar ištirpintas sviestas, nes ryžiai yra linkę sulaikyti juos ir daugiau medžiagos sugadinimo procesui.

Duodami šuniui sugadintą sušį, geriausiu atveju baigsis žarnyno problemos, blogiausiu atveju – pavojingas apsinuodijimo maistu atvejis. Jei manote, kad suši yra sugedę, greičiausiai geriausia juos mesti visiškai, o ne bandyti pašerti šunį.

Ar šuo gali valgyti kaliforniją?

Šerti šunį žalia žuvimi, rudais ar baltais ryžiais ir kitais suši ingredientais, tokiais kaip jūros dumblių popierius ir avokadas, nėra gera idėja. Jūsų šuns skrandis yra labai jautrus, ir net paprasta ir sveika daržovė, tokia kaip avokadas, gali sukelti jūsų šuniuko skausmą.

Susilaikykite nuo šuns Kalifornijos suši suktinukų maitinimo, net jei turite daug likučių. Tai geriausia, nes tikrai nenorite žaisti rusiškos ruletės savo kailinio draugo skrandžiu.

Ar šunims gali būti sušių iš tuno?

Šunys neturėtų turėti žalio tuno; tačiau ne visi tunai sušiuose yra žali. Negalima šerti šuns žaliu tunu, nes žalioje žuvyje yra bakterijų, kurios gali sukelti jūsų šuns savijautą.

Jūs galite duoti savo šuniui tuno suši, jei tunas buvo išvirtas, jei jis yra šviežias ir valgomas. Jei valgytumėte, tada jūsų šuniui tai tinka!

Ar šunys gali turėti žalios lašišos?

Niekada nemaitinkite savo šuns žalia lašiša! Neapdorota lašiša gali sukelti lašišų apsinuodijimo ligą, kuri gali būti mirtina jūsų šuniukui. Štai keletas simptomų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, jei įtariate, kad jūsų šuo apsinuodijo lašiša:

  • Letargija
  • Svorio metimas
  • Apetito stoka
  • Vėmimas
  • Viduriavimas

Geroji žinia

Paprastai dauguma šunų galės mėgautis sušiais; nors yra daugybė išimčių, įprasti, pėsčiųjų suši beveik visada yra saugūs šunims. Nors jiems to daryti neturėtų būti leidžiama, dauguma šunų gali valdyti net kelis suši kąsnius, nes kiekvieno atskiro gabalo yra per mažai, kad patenkintumėte vien šunį.

Turėtų būti suprantama, kad net jei jūsų šuo patenka į sušius, kurie yra paženklinti nesaugiais šunims, jums nebūtinai reikia skubėti pas veterinarą vietoje. Daugelis suši yra pagaminti per mažais kąsneliais, kad galėtų realiai paveikti šunį, todėl pagrindinis dalykas, kurį reikia padaryti šiose situacijose, yra įsitikinti, kad šuo negauna daugiau nei turi.

Atsargumo priemonės

Ar šunims gali būti sušių?

Jei žinote, kad jūsų šuo mėgsta išbandyti jūsų maistą, jūs – kaip savininkas – esate atsakingas už atitinkamo maisto tvarkymą ir saugų saugojimą. Perkelkite savo suši aplink uždarą indą arba ant uždengtos lėkštės ir, jei tik įmanoma, stenkitės valgyti nuo šuns narvo.

Panašiai tai tampa jūsų prerogatyva užtikrinti, kad jūsų šuo būtų tinkamai atitolęs nuo jūsų suši ir pririštas ar kitaip pritvirtintas, kad jie negalėtų patraukti jūsų valgio. Labai pageidautina, kad valgydamas šuo būtų uždarytas kitame kambaryje, narve ar lauke, nes tai yra patikimiausi būdai, kaip išlaikyti jūsų šuns apetitą, kad jūsų suši netaptų rimtesne problema.

Skaitykite susijusį straipsnį: Ar šunys gali turėti raugintų kopūstų?

Išvada

Ar šunims gali būti sušių?

Nors tai toli gražu nėra įprasta jūsų šuns mityba, sušiuose paprastai nėra nieko, kas nedelsiant kenktų šuniui, ir iš tikrųjų juose yra daug tų pačių ingredientų, kaip ir daugumoje komercinių šunų maisto. Šuo, griebiantis gabaliuką ar du, turėtų būti gerai, tačiau kai kuriuose konkrečiuose receptuose gali būti problemiškų ingredientų, dėl kurių prieš juos įteikiant šuniui reikia atskiros konsultacijos.

Jei įmanoma, laikykite žmonių maistą nuo šunų ir laikykitės, kad šuo būtų patikimas, patikimas gamintojas pagamintas iš mėsos. Tai užtikrina, kad jūsų šuo gaus maistą, skirtą virškinimo sistemai, be nieko, kas gali būti problemiška maišytiems šunims.

Žr. Susijusią temą: Ar šunys gali valgyti sūrius?