Ar tai „Xbox One X“? Soulja

Amerikiečių reperis Soulja Boy, kurio bandymai nulaužti žaidimų konsolių rinką savo prekės ženklo įrenginiais iki šiol buvo nesėkmingi, žengia dar kartą – nors jo pažadėta „visiškai nauja“ „Soulja“ žaidimų konsolė atrodo klaikiai panaši į jau išleistą aparatūrą. gamtoje – ir iš šiek tiek labiau įsitvirtinusių prekės ženklų.

„Twitter“ tinkle neseniai sukurtas „Soulja“ žaidimų konsolė „account“ žada, kad prekės ženklas „kuria naują konsolę nuo nulio“ su „visiškai nauju dizainu“. Tačiau vaizdai paskelbti „Instagram“ parodyti prietaisą, kuris yra labai panašus į „Xbox One X“, šalia valdiklio, kuris primena „PlayStation DualShock“.

„Soulja“ žaidimų konsolė „Instagram“ (Vaizdo kreditas: „Instagram“)

Kai kurie komentatoriai taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad prietaisas taip pat labai panašus į esamą emuliavimo įrenginį – „Anbernic“ retro konsolę, kurios nuotrauka pateikta žemiau. Nors vidinė aparatinė įranga gali skirtis, abiejų konsolių priekiniai, viršutiniai ir šoniniai vaizdai atrodo praktiškai vienodi – nuo angų iki USB prievado išdėstymo iki kvadratinės maitinimo mygtuko lemputės.

Anberniko emuliatorius

„Anbernic“ emuliatorius, kurį galima nusipirkti internete (Vaizdo kreditas: Anbernic)

„Kurkime istoriją“