Ar turėčiau bijoti įdiegti „Windows 10“?

Ar turėčiau bijoti įdiegti „Windows 10“?

2015 m. liepos 29 d. buvo išleistas naujas Microsoft sumanymas – sistema Windows 10. Išleidimo akcentas buvo galimybė nemokamai atnaujinti savo „septynetą“ ar „aštuonią“ į dešimtą versiją, neprarandant asmeninių duomenų. Daugeliui vartotojų visame pasaulyje kyla klausimas: „Ar verta naujovinti į „Windows 10“? Šiame straipsnyje pabandysime išsiaiškinti, ko galite tikėtis iš šios operacinės sistemos.

Pagrindiniai privalumai

Paleidimo mygtukas grįžo

Pirmas dalykas, į kurį kiekvienas atkreipia dėmesį įdiegęs „dešimtukus“, yra „Pradėti“ mygtuko grąžinimas. Vaikinai iš „Microsoft“ atsižvelgė į savo klientų norus ir grąžino daugelio taip pamėgtą sąsajos elementą. Jis jau mažai panašus į tai, kas buvo „Windows 7“, bet puikiai atlieka savo darbą.

Naujasis „Start“ puikiai pritaikytas tiek staliniams kompiuteriams, tiek mobiliesiems įrenginiams. Kaip ir anksčiau, visus nereikalingus elementus galima pašalinti, pasiekiant grynai „spartietišką“ dizainą – prieš akis bus tik viskas, ko reikia. „Windows 8“ „plytelės“ gerbėjai taip pat bus patenkinti – dabar ji taip pat yra šio meniu dalis.

daugiafunkcinis darbas

Ar kada nors susidūrėte su būtinybe dirbti su dviem programomis vienu metu? Jei taip, įvertinsite galimybę atidaryti du aktyvius langus ir pastatyti juos vienas šalia kito. Ankstesnėse „Windows“ versijose vienas langas akimirksniu užtemdavo, kai spustelėsite kur nors kitur, ir tai sukėlė daug problemų kūrėjams ir dizaineriams.

Pakeitimai taip pat paveikė įprastą programų perjungimą naudojant Alt + Tab. Naujoji „Task View“ programa leidžia ekrane atidaryti visų programų mini kopijas ir pasirinkti norimą langą. Ši funkcija ypač naudinga dirbant su keliais dokumentais vienu metu.

Debesų technologijos veikia

Kūrėjai Windows 10 iškėlė gana įdomią užduotį – pasiekti maksimalų patogumą dirbant keliais įrenginiais. Daugelis tikriausiai naudojo „Chrome“ ar „Yandex“ naršyklių sinchronizavimą. Tai gana patogu, kai jūsų darbo kompiuteris, išmanusis telefonas ir namų nešiojamasis kompiuteris turi bendrus žymes ir sąsajos nustatymus.

Microsoft taip pat daro kažką panašaus, bet jau visos operacinės sistemos mastu. Tinkinkite Windows sau viename kompiuteryje ir gaukite sinchronizavimą visuose kituose įrenginiuose. Pridėkite prie šios debesies saugyklos „One Drive“, kurį galima pasiekti per „File Explorer“. Nėra prasmės abejoti, ar verta nešiojamąjį kompiuterį atnaujinti į Windows 10. Praktiškai debesuotumas pasirodo labai gerai.


Nuotrauka: gadgetmaniac.ru

Nauja naršyklė

Internet Explorer turi labai prastą reputaciją. Kad ir ką bedarytų „Microsoft“, vargu ar pavyks išsklaidyti savo atžalų žinomumą. Tai buvo viena iš priežasčių, kodėl IE pateko į užmarštį. Vietoje to atsiranda visiškai nauja naršyklė – Egde, kuri žada ištaisyti visas klaidas, padarytas kuriant pirmtaką.

Čia yra tinkamas darbo greitis, patogūs įrankiai žiniatinklio kūrėjams ir dizaineriams bei gera apsauga nuo neigiamo išorės poveikio. Bet svarbiausia, žinoma, įskiepiai. Būtent dėl ​​papildinių „Chrome“ ir „Firefox“ išpopuliarėjo. Vartotojai mėgsta prie savo naršyklės prijungti naujų naudingų funkcijų. Po kelių atnaujinimų „Edge“ taip pat įdiegs šią funkciją.

Nemokamas atnaujinimas

Labai įdomus ir „Dešimčių“ platinimo būdas. „Microsoft“ leidžia atnaujinti ankstesnes „Windows“ versijas naudojant specialią „Get Windows 10“ programą, kuri įdiegiama kartu su reguliariais naujinimais. Naudodami šią programą galite atnaujinti savo seną sistemą į naują neprarasdami asmeninių failų.

Nemokama programa veiks metus, tad visi, abejojantys, ar pirkti Windows 10, galės ją išbandyti ir įvertinti. Laimei, OS sistemos reikalavimai yra labai demokratiški. Jei jūsų kompiuteris traukia „Septynias“ ir, be to, „Aštuonetas“ – naujoji versija veiks puikiai.

OneGet

Dar vienas įdomus dalykas, kurį dažnai pamirštama paminėti Windows 10 apžvalgose.Jei kada nors dirbote su Linux, tikriausiai jums patiko galimybė greitai įdiegti programas iš saugyklų. Jums tereikia atidaryti konsolę ir įvesti norimą komandą, nes pati sistema ieško diegimo failų, juos atsisiunčia ir įdiegia jūsų…