Geriausių 2020 metų stiprintuvų Pasirinkimas

Tačiau Vokietijos įmonė (kurios gamyba yra gerai žinomoje Azijos šalyje) siūlo karingų retrogradų variantą – visai be „numerio“, o ant lempų. O kas dar – 6N3, tai yra, skaitykite, sovietinis 6N3P. Kas nenuostabu: tuo metu, kai tarp audiofilų prasidėjo „vamzdžių bumas“, dirbančių vakuuminių vamzdžių gamintojų pasaulyje nebeliko, o kinai, kurie iki šiol renka sovietinių triodų, tetrodų klonus, pentodai ir kiti panašūs į juos, staiga atsidūrė „ant žirgo“.

TPR-3 turi keturias linijų įėjimų poras, simboliškai skirtas CD grotuvui, dekui, imtuvui ir „viskam kitam“, todėl jos perjungiamos jungikliu priekiniame skydelyje. Taip pat yra įėjimai MM/MC phono scenai, kuri surenkama ant atskiros plokštės naudojant NE5534P operacinius stiprintuvus ir įdėta į savo ekranuotą dėklą.

Pirminio stiprintuvo vamzdinę dalį maitina toroidinis transformatorius (už tai karmos pliusas), surinktas ant vienpusės plokštės. Tradiciškai raudonas lempų su šviesos diodais apšvietimas yra „įtrauktas“, o ne įterpiamas į bloko centrą po lempa, o išsikišęs ant kojelių už jo. Jų išplėšimas tikriausiai yra pirmas dalykas, dėl kurio niežti rankas. Beje, lempų keitimo procedūra niekada nėra patogi, modeliai, kuriuose jie išsikiša iš korpuso, šiuo atžvilgiu yra praktiškesni.

Nepaisant to, nepaisant grynai kiniško neišsivystymo jausmo, pirminis stiprintuvas skamba įdomiai. Jis, kaip ir pridera dviejų pakopų triodų grandinei, neturi didelio signalo ir triukšmo santykio ar žemų harmonikų, o garsas yra pastebimai spalvotas, tačiau tai daro „teisingiausiu“ būdu – kaip sakoma suteikia „šilto vamzdžio garsą“.

Ar autorius asmeniškai jį pirktų? Nr. Vien dėl to, kad jau seniai buvo susirinkęs savo „lempą“, o pinigų tam išleista kelis kartus mažiau. Jei norite išgauti konkretų garsą be lituoklio ir neiškirpti korpuso, nuspręskite patys, ar jums to reikia, ar ne.