Automobilio radijo apžvalga Pioneer DEX-P99RS

Automobilio radijo apžvalga Pioneer DEX-P99RS

Specifikacijos

Junginys
Radijas taip, skaitmeninis imtuvas
CD grotuvas yra
Mp3 grotuvas yra
DVD grotuvas Nr
Blu-ray grotuvas Nr
Stiprintuvas Nr
Ekvalaizeris yra
Navigatorius Nr
TV imtuvas Nr
Bendrosios charakteristikos
Dažnių diapazonas 5-20000 Hz
Dydis 1 DIN
keitiklio valdymas CD
CD keitiklio sąsaja IP magistralė (Pioneer)
Spalva juodas
Palaikoma laikmena ir formatai
Formatai CD-garso, MP3, WMA, AAC
vežėjai CD-R, CD-RWn
Ekranas
Ekrano tipas vienspalvis
Kontrolė
infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pultas yra
Vairasvirtė ant vairo galimas ryšys
Sustabdykite, kai kalbate telefonu yra
Aplanko/failo paieška yra
Automatinė stočių paieška yra
Sąsajos
Įėjimai USB
Priekinio skydelio garso įvestis yra
Bluetooth palaikymas Nr
Paauksuotos jungtys yra
Apsauga
Nuimamas skydelis yra
Derintuvas
Diapazono palaikymas FM, SW
RDS palaikymas RDS, RDS/EON, RDS/PTY
Ilgo nuotolio derintuvas yra
FM/AM išankstinių nustatymų skaičius 18/6
Papildoma informacija
Tono valdymas yra
DAC bitų skaičius 24
ID3 žymų palaikymas yra
CD tekstas yra
Tono kompensavimas yra
Matmenys (PxAxG) 178x50x160 mm

Atsiliepimai apie automobilio radiją Pioneer DEX-P99RS

Privalumai

  • Lengviausias lizdo montavimas, kiek įrenginių niekur nebandė tokio zvimbimo. Jums tereikia atsiremti į radiją ir viskas. Kanalo prijungimo ir kiekvieno sistemos garsiakalbio valdymo galimybė. Mažiausias vėlavimų žingsnis garso scenai reguliuoti, leidžiantis sureguliuoti beveik trimatį dainininko (dainininko) suvokimą scenoje būtent ten, kur jis turi būti. Gana paprastas ir aiškus meniu. Geras ekrano kontrastas, viską matysite net ir labai saulėtą dieną. Dizainas paprastas ir tuo pačiu stilingas bei griežtas. O svarbiausia – garsas, kuris vertas visų pagyrų. Įdėję atitinkamą akustiką gausite būtent tai, su kuo niekada nenorėsite skirtis.

Trūkumai

  • Negalite leisti, kad neišsilavinęs kalimas valdytų radiją. Ir jei taip atsitiko, tada pratimų kontrolė, po to mokymai ir viruso, vadinamo pionieriumi, įvedimas.

komentuoti
Tarkime, galite permąstyti bendrą automobilio garsą kaip visumą. Tiesą sakant, kodėl gi ne, kodėl automobilyje turėtų būti blogiau nei namuose.

alnos13, 2012-07-28 Įvertinimas 5


Privalumai

  • Tai vienintelis tokio tipo įrenginys už tokius pinigus. Kas dar sugebės pilnai valdyti trijų juostų priekį? Nemačiau nei vieno radijo magnetofono, dar yra senas geras „Ural Concert“, bet jie jau labai seniai nebuvo išleisti, o koncerto dizainas, sakyčiau, labai baisus. Lengvas skydo nuėmimas ir montavimas. Viskas išlieka kaip ir 88.

Trūkumai

  • Svarbiausias trūkumas yra tas, kad WAV negalima nuskaityti iš „flash drive“, jei laidas prie jo yra pratęstas. Gimtoji uodega yra trumpa, o jei ištrauksite ją ilgintuvu į pirštinių skyrių, Vav nesidaugins visą gyvenimą. visi kiti formatai dainuoja. Nežinau, ar pas mane taip yra, bet bandžiau su skirtingais ilginamaisiais laidais. Labai lengvai susitepa ir patvari plokštė.

komentuoti
Kaip jau rašiau aukščiau, tai vienintelis tokio tipo įrenginys už priimtiną kainą. Ekvalaizeris su 32 juostomis ir 0,5 žingsnio yra tiesiog malonumas aukštos kokybės garso žinovams. Minimalus delsos žingsnis leidžia labai tiksliai parodyti garso sceną. Variu dengtas šio įrenginio korpusas padeda apsisaugoti nuo pikapų, kurių automobilyje yra labai daug. Jei prietaisą naudosite tam, kam jis skirtas, jis teikia tik džiaugsmą. Tiems, kurie ką nors skaitė ir nori šaunaus žaislo automobilyje, ši technika yra nenaudinga. Mikrofonas iš komplekto reguliuoja garsą kaip įprastai, bet kažko trūksta ir tenka viską daryti iš naujo.

Antonas Šinkarevas, 2014-02-19 Įvertinimas 5


Privalumai

  • Puikus garsas. Iš pradžių nesupranti, kuo skiriasi 88 ir 99, po savaitės kelionės pradedi suprasti, kad tai yra apčiuopiamas skirtumas, žinoma, ne žemė ir dangus, o kaip krištolo skaidrumo, sodrus, gilus garsas. yra išreikštas. Nėra prasmės kalbėti apie nustatymų skaičių, nes svarbiausias veiksnys yra vėlavimai ir 32 juostų ekvalaizeris su visu…