Ar žinote, ką šie p

Nors yra įvairių spalvų kosmetikos tepimo ant veido mokyklų, o kai kurie labiau mėgsta pateplioti pamatą pirštais, kiti kalba apie kempinių naudą, profesionalai dažniausiai naudoja makiažo šepetėlius. Gražaus makiažo paslaptis slypi šerių švelnume ir teptuko galiuko profiliavime. Šiame straipsnyje siūlome rinktis makiažo šepetėlius. Taip pat sužinosite, kaip valyti makiažo šepetėlius.

Kokius makiažo šepetėlius rinktis?

Natūralūs šepetėliai ir sintetiniai šepetėliai

  • Natūralūs teptukai yra laikomos patvariomis ir gali būti naudojamos kelerius metus. Gyvūninės kilmės šereliai yra minkšti ir subtilūs, o specialistai jie dažniausiai naudoja purią kosmetiką, t. y. pudrą, skaistalus ir bronzantus. Makiažo šepetėliai su natūraliais šeriais puikiai derina šešėlius. Iš ko jie dažniausiai daromi? Žaliava yra natūralus ožkos, voverės, ponio, sabalo ir barsuko plaukai. Nuvalius ir suminkštėjus, darbinis makiažo šepetėlio galiukas yra subtilus. Pirkdami atkreipkite dėmesį, ar makiažo šepetėlis su natūraliais šeriais yra pažymėtas kaip be žiaurumo – gaminant aksesuarą gyvūnai nenukentėjo. Natūralių šepetėlių minusas yra tas, kad galite būti alergiški jo šereliams.
  • Sintetiniai teptukai daznai naudojamas skystiems produktams – pagrindui, maskuokliui ar geliniam akių kontūrui – platinti. Sintetiniai šepečiai leidžia jums sukurti labai tikslias linijas dėka sintetinių šerelių, kurie laikosi vienas prie kito ir yra šiek tiek standesni. Sintetiniai makiažo šepetėliai gaminami iš nailono arba ilgosiomis ūdomis.

Jei vis dar nežinote, kokius makiažo šepetėlius rinktis, naudokite mūsų apgaulės lapą.

Makiažo šepetėliai veidui

Skysti pamatų šepečiai

Ar jums įdomu, ką naudoti pagrindą? Pasirinkite teptuką su plačiu ir mėsingu antgaliu, kuris turėtų būti tolygiai supjaustytas. plokščia viršutine dalimi. Kaip teptuku padengti pagrindą? Plokščia viršutinė dalis palengvina užduotį ir leidžia antspauduoti pamatą, o ne jį išskleisti – dėl to kosmetika įsilieja į odą, sukurdama natūralesnį efektą. Pasirinkite produktą su sintetiniais šereliais, kurie ne tiek sugers pagrindą. „Hakuro H50“ šepetys bus geras pasirinkimas. Prieš tepant kosmetiką patartina šiek tiek sušlapinti šerelius – ypač kai pamatas yra nuobodus (sunku paskleisti).

Ką taikyti purų pagrindą? Čia geriau tiks teptukas su į pomponą panašiais šereliais (vadinamasis kabuki šepetėlis). Plačiu antgaliu su minkštais šereliais daug lengviau įtrinti kosmetiką į odą. Atminkite, kad žiediniai judesiai suteiks geriausią efektą.

Miltelių šepečiai

Šepetėliai pudrai tepti leidžia gražiai užbaigti makiažą. Veido valymui pudra verta rinktis teptuką su puriais, tankiais šereliais. Pats antgalis turėtų būti didelio skersmens – tada pudrą ant veido užtepsite daug greičiau, o poveikis bus natūralesnis.

Kontūriniai šepečiai

Kaip pabrėžti skruostikaulius? Statyk už kontūravimą! Veido atspalviui tiks šepečiai suapvalintais, minkštais šereliais. Šiek tiek nukirptas galiukas leis tiksliai pritaikyti paryškintuvą ar bronzantą ir jį patrinti taip, kad paaštrėtų skruostikaulių ypatybės. „Hakuro H15“ šepetys bus puikus produktas. Norint išraiškingesnio kontūro – tepant kreminį bronzantą, jūs taip pat naudojate kompaktiškus, siaurus šepetėlius su trumpais plaukais.

Skaistalų šepetėliai

Kaip tepti skaistalus? Raktas į sėkmę yra šepetys su minkštais, natūraliais šeriais. Antgalis gali būti suplotas arba apvalus, nors svarbiausias bruožas yra įstrižas. Tokia teptuko forma leidžia plačiau pritaikyti skaistalus, tačiau taip pat kontūruoti skruostikaulius. „Hakuro“ kolekcijoje puikiai tiks H21 šepetys.

Maskuojamieji teptukai

Dengiant korektorių, svarbu tikslumas, todėl šepetėlio galvutė yra maža (1-2,5 cm) ir suplota. Kosmetikos krepšyje verta turėti tokį teptuką – tai bus puikus ginklas nuo odos trūkumų.

Šepetys “šluota”

Vėduoklės formos šerių šepetėlis puikiai tinka makiažui fiksuoti. Jei šešėlis nukrito ir nenorite jo trinti (ypač jei jis yra perlamutrinis!) Naudokite teptuką.


Kaip valyti makiažo šepetėlius?

  1. Kasdien nuplaukite pagrindo šepečius, kad išvengtumėte odos dirginimo ar uždegimo, kurį sukelia plintantys mikrobai
  2. Plaukite sausų produktų šepečius kasdien arba kas 2–3 dienas
  3. Kuo plauti šepečius? Galite rinktis profesionalias šepetėlių valymo ir dezinfekavimo priemones (pavyzdžiui, „Kryolan“) arba buitinius ploviklius – šampūną ar skystą muilą
  4. Jei naudojate šampūną ar muilą, įsitikinkite, kad valiklis yra švelnus, kad nepažeistumėte šepetėlio. Geriausia vienu šepetėliu patikrinti, kaip muilas veikia šerius. Jei nieko blogo, galite tęsti skalbimą. Pamirkykite šepetį drungname vandenyje, pasirūpindami, kad vanduo nepatektų į dangtelį, tada įdėkite šerius į muilą ir švelniai sukamaisiais judesiais pradėkite gaminį valyti nuo kosmetikos likučių.
  5. Džiovinkite šepečius horizontalioje padėtyje, kad vanduo nepatektų į šepetėlio vidų ir nepažeistų šerių

Akių ir lūpų makiažo šepetėlių rūšys

Maišomasis teptukas

Maišyti, t. Y. Šlifuoti šešėlius, geriausia šepetėliu su puriu ir suplotu antgaliu (siaurėjančiu į viršų). Plokščia pusė skirta šešėliams tepti, o teptuko galiuku galite gražiai patrinti kosmetiką ant voko.

Tikslus taškinis teptukas

Šešėlių šepetys turėtų būti tikslus, mažas antgalis, baigtas kūgiu. Tada šešėliai bus tikslesni. „Hakuro H76“ yra puikus šešėlis. Jūs taip pat galite naudoti kūginį šepetį, kad padengtumėte tikslią liniją ant voko su eylineriu.

Antakių teptukas

Antakių šepetėlis išsiskiria įstrižu, standžiu ir plokščiu galiuku. Dėl to galite tiksliai suformuoti antakių formą.

Lūpų šepetėlis

Lūpų šepetėlis turi būti mažas, standus ir pagamintas iš sintetinių šerių. Kūginis antgalis palengvina kosmetikos naudojimą ant lūpų. Jį taip pat galite naudoti norėdami apibrėžti lūpų kontūrą.

Kur laikyti šepečius?

Vieta turėtų būti sausa. Nestatykite šepečių arti lango, kad jų neapsaugotų daug saulės spindulių. Be to, nesirinkite vonios kambario, kuriame per drėgna juos laikyti. Nepamirškite likti kambario temperatūroje. Be to, apsaugokite juos nuo dulkių – jie labai greitai nusėda ant šerių.

Dabar jūs žinote, kokių šepetėlių jums reikia ir kaip juos prižiūrėti. Gerai prižiūrimas atsipirks gražiu makiažu.