Koks geriausias 2021 m.

Jei jums patinka „pasidaryk pats“ projektai ir tau reikia naujos priemonės savo projektams, jūs patekote į reikiamą vietą. Žemiau mes siūlome jums išsamų palyginamąjį vadovą, kad galėtumėte pasirinkti tarp geriausių rinkoje esančių elektrinių atsuktuvų.

Elektriniai atsuktuvai yra būtini daiktai kiekvienam meistrui. Šios pigios ir funkcionalios priemonės palengvins jūsų gyvenimą. Jie idealiai tinka vykdyti bet kokią reformą ir darbą, tiek profesionalų, tiek atsitiktinį. Dėl naujovių šiuolaikiniai atsuktuvai turi papildomų funkcijų, tokių kaip grąžtas.

Svarbiausias

 • Yra du pagrindiniai elektrinių atsuktuvų dizainai: tiesūs ir pistoletai. Dauguma pistoleto konstrukcijų gali būti pagamintos tiesiai, bet ne atvirkščiai. Pistoleto tipo ar judančios dalys yra patogesnės ir leidžia pasiekti sunkias vietas.
 • Šiuolaikiniai atsuktuvai turi papildomų funkcijų. Daugelis turi gręžimo ir gręžimo funkcijas. Šie įrankiai, skirtingai nei grąžtai, neturi jėgos, todėl galite deginti variklį, jei juos naudosite gręžimui.
 • Vienas iš svarbiausių dalykų yra variklio galia. Tai reiškia „sukimo momentą“. Jei ieškote atsuktuvų profesionaliam darbui, turėsite ieškoti labai didelio sukimo momento. Jei užsiimate „pasidaryk pats“, tai tarnaus tau įprasta galia.

Geriausi elektriniai atsuktuvai rinkoje: mūsų rekomendacijos

Toliau mes parodysime jums geriausius elektrinius atsuktuvus, kuriuos galite rasti rinkoje. Šiame skyriuje sužinosite, kuris jums tinkamiausias. Be to, galite pasirinkti patarimo tipą arba pasirinkti konkrečias funkcijas.

Geriausias elektrinis atsuktuvas su LED

6N elektrinis atsuktuvas. Tai puikus „TECCPO“ prekės ženklo produktas. Jame yra 9 sukimo momento nustatymai ir 2000 mAh baterija. Jis turi maksimalų 6 Nm sukimo momentą, greitai keičiamą griebtuvą ir 180 aps./min. Jo dydis – 25 x 22,8 x 7,6 cm, o svoris – 1,38 kilogramo.

Jame taip pat yra 2 LED žibintai apačioje kaip žibintuvėlis. Idealiai tinka naudoti namuose ir biure, nes yra lengvas ir nešiojamas. Jame yra 45 priedai ir kompaktiška dėžė.

Redakcinis vertinimas: Šis atsuktuvas yra išskirtinis produktas, pasižymintis puikiu veikimu ir keliais naudojimo būdais. Lengvas, nešiojamas ir praktiškas.

Geriausias belaidis elektrinis atsuktuvas

Akumuliatorinis atsuktuvas HYCHIKA. Šis produktas pasižymi maksimaliu 6 Nm sukimo momentu ir greito keitimo griebtuvu. 2000 mAh baterija ir USB įkrovimas. Jis taip pat turi 2 naudojimo būdus ir LED žibintus. Jo sukimosi greitis yra: 180 aps./min. Jo išmatavimai: 24 x 23 x 7,2 cm, svoris – 375 gramai.

Komplekte yra 36 priedai, raketinis veržliaraktis ir nešiojamas dėklas. Be jokios abejonės, tai puikus pasirinkimas.

Redakcinis vertinimas: Tai labai galingas ir pilnas elektrinis atsuktuvas. Puikus, labai geros kokybės produktas, jis taip pat yra lengvas, įkraunamas ir universalus.

Geriausias kainos ir kokybės santykio elektrinis atsuktuvas

„Einhell TC-CD“. Geriausias kainos ir kokybės santykio elektrinis atsuktuvas. Profesionalus modelis su 20 priveržimo momentų ir kaina už visus biudžetus. Jame yra elektroninis blokas, skirtas reguliuoti apsisukimų skaičių. Dviejų greičių pavara perjungti gręžimą ir atsukimą.

Jame yra greitas prispaudimo griebtuvas, kuris leis greitai pakeisti antgalius. Velenas automatiškai užsifiksuoja, sureguliuodamas antgalį ir neleisdamas jam atsilaisvinti ar atsilaisvinti. Jis turi neslidžią rankeną ir sveria kiek mažiau nei kilogramą. Akumuliatorius yra ličio jonų su greito įkrovimo funkcijomis.

Redakcinis vertinimas: Šis elektrinis atsuktuvas yra puikus pasirinkimas, nes jame yra viskas, ko reikia tokio tipo įrankiams. Be to, jis turi greitą įkrovimą, LED žibintus ir portfelį.

Geriausias aukštos klasės elektrinis atsuktuvas


„Makita DF012DSE“ maitinimo atsuktuvas / mpact tvarkyklė juoda, mėlyna 200 RPM - atsuktuvas (7,2 V, ličio jonų, 1500 mAh, 44 mm, 218 mm, 142 mm)


„Makita DF012DSE“ maitinimo atsuktuvas / mpact tvarkyklė juoda, mėlyna 200 RPM – atsuktuvas (7,2 V, ličio jonų, 1500 mAh, 44 mm, 218 mm, 142 mm)

„Letzte Preis“ atnaujinimai: „Amazon.de“ (16.05.21, 23:33 Uhr), „Sonstige Shops“ (16.05.21, 05:04 Uhr)

Makita DF012DSE maitinimo atsuktuvas. Puikus atsuktuvas, kurio greitis yra 200 aps./min. Ir 1500 mAh baterija. Jo išmatavimai: 21,8 x 4,4 x 14,2 cm; o jo svoris 530 gramų.

Tai belaidis gaminys, kurį sudaro dvi ličio jonų baterijos. Puikios kokybės ir didelės galios variantas.

Redakcinis vertinimas: Išskirtinis produktas tiek namams, tiek tiems, kurie ieško įrankio su geriausiomis savybėmis dirbti.

Geriausias elektrinis atsuktuvas pradedantiesiems

JUODAS + DĖLĖS. Nebrangus ir galingas elektrinis atsuktuvas. Maksimalus 5,5 N sukimo momentas ir 180 aps./min apsisukimo greitis. Tinkamas įrankis bet kuriai atsukimo užduočiai atlikti. Jie turi galingą 650 V variklį ir stačiojo kampo galvutę, kuri pateks į sunkiausias vietas.

Jame yra LED lemputė, kuri suteikia matomumą sunkiose vietose, ir kampinė galvutė, leidžianti reguliuoti posūkio padėtį. Rankena yra ergonomiška ir gumuota, o tai palengvina sukibimą ir ją izoliuoja. 1,5 Ah ličio baterija sukurta nenaudojant įkrovos iki 18 mėnesių. Jis turi greito įkrovimo funkciją.

Redakcinis vertinimas: Šis produktas turi labai geras savo kategorijos savybes, idealiai tinka pirmajam elektriniam atsuktuvui.

Geriausias elektrinis atsuktuvas su portfeliu

„Bosch PSR Select“. Labai sukomplektuotas elektrinis atsuktuvas. Kompaktiškas ir galingas. Jis turi „Bosch“ funkciją „EasySelect“, kuri daro patarimų keitimą intuityvų ir lengvą. Jo 3,6 V variklis nėra skirtas dideliems darbams atlikti, tačiau turėdamas 4,5 N sukimo momentą, galite atlikti visus namų darbus.

Sėjamoji turi pilną nešiojimo dėklą ir antgalius. Baterijos yra ličio jonų ir neturi atminties efekto. Greitai įkraunama per 15 minučių, o prieš išsikraunant galite dirbti su 90 varžtų. Jame yra LED lemputė, apšviečianti darbo vietą, ir integruotas bakas antgaliams.

Redakcinis vertinimas: Tai labai išsamus produktas, pasižymintis puikiomis savybėmis, galingas ir kompaktiškas dizainas. Jame yra portfelis ir jį lengva naudoti.

Prekių vadovas: viskas, ką turėtumėte žinoti apie elektrinius atsuktuvus

Yra daugybė elektrinių atsuktuvų rūšių, todėl prieš rinkdamiesi modelį turėtumėte žinoti visas jų savybes. Svarbu, kad prieš nuspręsdami įsigyti įrankius, suprasite juos. Čia pateikiamas vartotojų dažniausiai užduodamų klausimų, kurie padės jums gerai įsigyti, sąrašas.

Vyras atsuktuvu

Elektriniai atsuktuvai palengvina namų ruošos darbus.
(Šaltinis: Dolgachovas: 21945702 / 123rf.com)

Kas yra elektrinis atsuktuvas?

Atsuktuvas yra įrankis, naudojamas priveržti ir atlaisvinti varžtus ir kitus mašinos elementus. Tai labai patogu, nes jiems reikia mažai prispaudimo jėgos. Paprastai jie yra maži ir lengvai naudojami įrankiai. Pirmieji atsuktuvai Europoje pasirodė viduramžiais ir jų originalus pavadinimas buvo „turnevis“.

Elektrinis atsuktuvas turi variklį, kuris paprastai yra rankenos viduje. Atsuktuvo antgalis paprastai yra keičiamas. Paprastai jie turi kitų tipų priedų, tokių kaip atsarginės baterijos, antgaliai veržlėms ar ilgintuvai. Šie atsuktuvai yra patogesni ir apsaugo nuo riešo traumų.

Kaip veikia elektrinis atsuktuvas?

Variklis, kuris paprastai yra rankenoje, pasuka guolius, kurie perduoda jėgą ant galo. Priklausomai nuo variklio ir jo stiprumo, kiekvieno modelio „priveržimo momentas“ yra skirtingas. Užveržimo momentas yra jėga, daroma varžtui. Profesionalūs elektriniai atsuktuvai turi labai didelius „priveržimo momentus“.

Kokie yra atsuktuvo antgaliai?

Yra daugybė varžtų rūšių. Atsižvelgiant į varžto angos tipą, mums reikės kitokio antgalio. Dažniausi taškai yra plokšti ir žvaigždiški. Tačiau priklausomai nuo varžto, su kuriuo turime dirbti, turėsime naudoti kitokį antgalį. Čia yra lentelė su dažniausiai pasitaikančiais patarimais.

Dažniausiai pasitaikantys antgalių ir sraigtinių griovelių tipai:

 • Butas
 • Žvaigždė
 • Griovelis
 • Phillips Point (Ph)
 • Pozidriv (Pz)
 • Šešiakampis
 • Alenas
 • „Torx“
 • Aikštė
 • Stiklas
 • Taurė

Atsuktuvas su baltu fonu

Elektriniai atsuktuvai yra kompaktiški ir patogūs modeliai.
(Šaltinis: Samsonovas: 69523728 / 123rf.com)

Kuo skiriasi elektrinis atsuktuvas nuo grąžto?

Kai kurie didesnių akumuliatorių ir variklių modeliai yra beveik tokie patys kaip grąžtai. Su baterijomis, viršijančiomis 18 V, jos taip pat naudojamos gręžti ir gręžti. Šiuose elektrinių atsuktuvų modeliuose yra galingi varikliai ir stiprios baterijos. Nors jie vadinami atsuktuvais, jie nesiskiria nuo grąžtų.

Elektriniai atsuktuvai yra kompaktiškesni modeliai. Jie yra panašūs į pistoletą ir judančias dalis. Jie yra mažesni, o jų baterijos tarnauja mažiau. Varikliai taip pat turi mažesnį sukimo momentą, todėl jie nėra tinkami gręžti. Jie yra patogesni nei grąžtai, nes sveria mažiau ir leidžia dirbti nepatogiose ar sunkiai prieinamose vietose.

Kokių priemonių reikia laikytis, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų naudojant elektrinį atsuktuvą?

Elektriniai atsuktuvai yra įrankiai ir gali sukelti avarijas. Naudodami juos turite būti atsargūs, kad nesusižeistumėte. Neteisingai naudojant elektrinį atsuktuvą, galite sužeisti, kai visi antgaliai pagaminti iš plieno. Šiame skyriuje parodome saugos priemones, kurių turite imtis prieš naudodami elektrinį atsuktuvą.

 • Nenaudokite atsuktuvo.
 • Patarimai visada turi būti geros būklės. Jei antgalis pažeistas, jo nenaudokite, nusipirkite pakaitalą ir išmeskite.
 • Antgalis turi atitikti galvą. Jei jis tiksliai netelpa į lizdus, ​​galite įsukti varžtą.
 • Jei ketinate dirbti su mašinomis ar vietose su srovėmis, geriau, kad atsuktuvas būtų su gumine rankena ir būtų izoliacinis.
 • Kai naudojate elektrinį atsuktuvą, turėtumėte naudoti įprastus apsaugos elementus, tokius kaip apsauginiai akiniai. Tokiu atveju taip pat turėtumėte mūvėti pirštines.
 • Nenaudokite atsuktuvo kaip plaktuko. Jei įrankyje yra įtrūkimų rankenoje ar galvoje, jo nenaudokite.
 • Jei atsuktuvas pradeda perkaisti, atsiranda kibirkščių ar dūmų, leiskite jam pailsėti. Jei problema išlieka, nenaudokite jos, nes tai gali sukelti gaisrą.

Pirkimo kriterijai

Norint išsirinkti geriausią elektrinį atsuktuvą, svarbu vadovautis kriterijais, palengvinančiais jo …