Arduino: Koks yra geriausias pla

Nuo tada, kai 2005 m. Jie buvo parduoti Italijoje, „Arduino“ plokštės tapo nepaprastai populiarios tarp elektronikos ir programavimo entuziastų, nes tai yra puikus įrankis norint pradėti dirbti šiose srityse. Kadangi tai yra a techninė įranga visiškai nemokama ir keičiama, šiandien yra daugybė „Arduino“ plokščių ir rinkinių.

Viena vertus, yra oficialios plokštės ir, kita vertus, suderinamos. Įvairovė yra tokia, o galimybių yra tiek daug, kad nėra ribų, viršijančių savo paties vaizduotę. Tačiau dėl tos pačios priežasties pasirinkite plokštelę arba rinkinys „Arduino“ gali būti šiek tiek sudėtinga užduotis, ypač jei esate naujokas šioje srityje.

Svarbiausias

 • Nes Arduino yra a techninė įranga visiškai nemokama, galima modifikuoti ar patobulinti bet kokį dizainą. Tokiu būdu, be oficialių plokštelių, galite rasti daugybę suderinamų plokščių su skirtingomis specifikacijomis.
 • „Arduino“ yra idealus įrankis norint pradėti kurti programavimą ir elektroniką. Todėl jo naudojimas švietimo įstaigose yra ypač įdomus. Šia prasme profesinio mokymo institutuose ir centruose jau rengiami įvairūs mokymo projektai.
 • Iš visų pirkimo kriterijų, į kuriuos turite atsižvelgti, svarbiausias yra „Arduino“ naudojimas. Nuo to priklausys tiek plokštės tipas, tiek jums reikalingų dalių skaičius ir tipas. Be abejo, turėtumėte atsižvelgti ir į instrukcijas, pateiktas rinkinys ir medžiagų kokybė.

Reitingas: geriausias rinkiniai Arduino iš rinkos

Toliau pateikiame klasifikaciją, kurią parengėme su penkiais geriausiais rinkiniai Šiuo metu „Arduino“ yra rinkoje. Jame rasite tiek iniciacijos rinkinius, tiek kitus, skirtus konkretesniam tikslui. Bet kokiu atveju visi jie siūlo labai gerą kainos ir kokybės santykį.

rinkinys išbaigtesnis Arduino

Pilnas pradinio rinkinio komplektas su daugiau nei 200 komponentų ir su MEGA2560 suderinama valdiklio plokšte. Be to, jame yra išplėtimo kortelė. Komplekte yra šviesos diodai, rezistoriai ir LCD ekranas. Jame yra kompaktinis diskas su vadovais ir vadovais, kuriuos gamintojas plečia, norėdamas įkelti į savo svetainę.

Trumpai tariant, tai rinkinys, pagamintas iš geros kokybės medžiagų, labai išsamus ir už gana priimtiną kainą. Be jokios abejonės, jums idealu pradėti dirbti „Arduino“ pasaulyje, nors su MEGA256 suderinama plokštė siūlo puikias galimybes plėtoti sudėtingesnius projektus.

Redakcinis vertinimas: Rytai rinkinys „Arduino“ pasižymi tuo, kad yra labai išsamus, nes jame yra daugiau nei 200 komponentų. Tai taip pat išsiskiria savo kokybe, funkcionalumu ir universalumu.

rinkinys universaliausias „Arduino“

Rinkinys skirtas pradedantiesiems ir profesionalams. Apima būtinus komponentus ir pamoką, norint surinkti robotą automobilį. Tai labai lengva surinkti edukacinį dizainą. Robotas automobilis turi keturis veikimo režimus: linijos sekimą, kliūčių vengimą, infraraudonųjų spindulių nuotolinį valdymą ir „Bluetooth“ valdymą per mobilųjį.

Jis tiekiamas su kompaktiniu disku su instrukcijomis ispanų kalba, kuriame taip pat yra įvairių projektų, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti plokštę ir komponentus. Be jokios abejonės, tai yra ideali galimybė dovanoti vaikams ir paaugliams, nes, atsižvelgiant į jo paprastumą, jie patys gali jį surinkti. Be to, jo kaina visai nėra aukšta.

Redakcinis vertinimas: Šis modelis rinkinys „Arduino“ skirtas tiek profesionalams, tiek pradedantiesiems. Todėl tai yra labai universalus ir pritaikomas pasirinkimas.

Geriausias rinkinys Arduino pradedantiesiems

Rinkinys „Arduino“ pradžios vadovas, skirtas pradėti nuo 15 paprastų projektų. Jame yra „Arduino Uno Rev3“ lenta, daugiau nei 100 komponentų ir gidų knyga ispanų kalba. Tarp jo atneštų kūrinių yra USB kabelis, įvairūs kabelių rinkiniai, LCD ekranas, skirtingų spalvų LED žibintai ir skirtingų tipų rezistoriai.

Tarp projektų, kuriuos galite sukurti naudodami šį rinkinį, yra krištolo kamuolys, skaitmeninis smėlio laikrodis ir klaviatūros instrumentas. Kadangi tai oficialus rinkinys, medžiagos yra geros kokybės. Žinoma, tai puikus pasirinkimas pradėti fantastiškame elektronikos pasaulyje per „Arduino“.

Redakcinis vertinimas: Tai produktas, ypač rekomenduojamas tiems, kurie dar nesinaudojo programavimu. Jame yra 15 paprastų projektų, kuriuos reikia pradėti praktikuoti.

rinkinys Geriausio kainos ir kokybės santykio „Arduino“

Visiškas pažangių starterių rinkinys su valdiklio plokšte, suderinamu su oficialia „Uno R3“ plokšte. Jame taip pat yra išplėtimo kortelė ir daugiau nei 60 komponentų. Taigi, rinkinys Jis svyruoja nuo mažų dalių, tokių kaip šviesos diodai ar rezistoriai, iki didesnių komponentų, tokių kaip LCD1602 ekranas ar RFID modulis.

Aukštos kokybės dalys ir komponentai yra suprojektuoti taip, kad būtų patvarūs. Komplekte yra dėžutė, kad jie būtų visiškai tvarkingi ir neprarasti. Be to, jame yra kompaktinis diskas su vadovu ispanų kalba su 33 praktiniais projektais. Visa tai už tikrai priimtiną kainą.

Redakcinis vertinimas: Rytai rinkinys „Arduino“ idealiai tinka tiems, kurie nori pažangaus ir pilno komplekto, tačiau nenori investuoti per daug pinigų.

Geriausias rinkinys kokybės „Arduino“ premija

Nerasta jokių produktų.

Labai pilnas „Arduino“ rinkinys su daugiau nei 200 komponentų ir „Uno R3“ plokšte. Be to, visi priedai yra puikiai išdėstyti portfelyje su praktiniu sąrašu, kad galėtumėte aiškiai žinoti, kokius elementus jis apima. Tarp jo atneštų kūrinių galite rasti kelių tipų garsiakalbius, USB laidą, jutiklius, lazerį ir a vairasvirtę, tarp kitų.

Jis tiekiamas su kompaktiniu disku su vadovais ir visų modulių kodais, nors šis yra anglų kalba. Trumpai tariant, tai yra idealus rinkinys, jei norite turėti įvairiausių aukštos kokybės komponentų, leidžiančių atlikti skirtingus projektus. Ir visa tai su praktiškai nepralenkiama pardavimo kaina.

Redakcinis vertinimas: Tiems, kurie nori investuoti į a rinkinys Aukštos kokybės ir universalumas „Arduino“, nieko geresnio už šį pilną modelį.

rinkinys Paprasčiau naudoti „Arduino“

Šis „Elegoo“ prekės ženklo „Arduino“ rinkinys yra dar vienas idealus pasirinkimas tiems, kurie dar nesinaudojo programavimu. Jame pateikiama pamoka ispanų kalba, kurioje aiškiai ir išsamiai paaiškinama naudojimo procedūra. Jį sudaro PDF vadovas su 22 pamokomis. Pamokas taip pat galite atsisiųsti prekės ženklo svetainėje.

Kita vertus, šis produktas turi prieinamą kainą, todėl jums nereikės didelių investicijų. Be to, jis buvo atnaujintas su maitinimo moduliu, išskyrus 9 V bateriją. Tuo tarpu valdiklio plokštė yra aukštos kokybės ir suderinama su „Arduino IDE“.

Redakcinis vertinimas: Kita rinkinys „Arduino“ labai rekomenduojamas pradedantiesiems, nes pateikiamas labai aiškus ir tikslus naudojimo vadovas. Be to, jo kaina yra prieinama.

Prekių vadovas: ką turėtumėte žinoti apie „Arduino“

Perkant lėkštę ar a rinkinys Arduino, būtina atsižvelgti į keletą svarbių klausimų. Nepamirškite, kad yra įvairių modelių plokščių ir rinkiniai Arduino ir kad kiekvienas iš jų yra skirtas skirtingam naudojimui. Dėl šios priežasties šiame skyriuje siekiame atsakyti į dažniausiai pasitaikančius pirkėjų klausimus.

„Arduino“ yra visiškai nemokama aparatinė įranga, galima modifikuoti ar patobulinti bet kokį dizainą. (Šaltinis: Andrii Starunskyi: 73765674 / 123rf.com)

Kas iš tikrųjų yra „Arduino“?

Arduino yra plėtros platforma, paremta elektronine lenta techninė įranga nemokamai, turintis ATMEL perprogramuojamą mikrovaldiklį ir kaiščių seriją. Per šiuos kaiščius galima užmegzti ryšį tarp mikrovaldiklio ir įvairiausių jutiklių ir pavarų.

Šios jungtys paprastai nustatomos labai paprastai, paprastai naudojant kabelius dupontas. Prijungus mikrovaldiklio integruotą grandinę prie kompiuterio, instrukcijas galima įrašyti naudojant programavimo kalbą. Taigi vartotojas gali kurti programas, kurios sąveikauja su elektroninėmis grandinėmis.

Kuo skiriasi „Arduino“ ir „Genuino“?

Tokiu atveju pavadinimas gali būti klaidinantis. Taip atsitinka, kad oficialiai „Arduino“ plokštės yra nukreiptos į JAV rinką, o kitose rinkose tie patys įrenginiai dažnai vadinami „Genuino“. Taigi, skirtumas kyla tik dėl teisinio prekės ženklo klausimo.

„Arduino“ plokštės idealiai tinka elektronikos ir kompiuterių mėgėjams. (Šaltinis: Aleksandras Trakselis: 103455831 / 123rf.com)

Kokie yra „Arduino“ pranašumai ir trūkumai?

„Arduino“ siūlo daugybę privalumų. Visų pirma, kadangi tai yra a techninė įranga visiškai nemokama, galima modifikuoti ar patobulinti bet kokį dizainą. Tai leidžia, kad, be oficialių, galite rasti daugybę suderinamų plokštelių. Be to, ji turi aktyvią bendruomenę.

Todėl tai yra ideali priemonė pradėti elektronikos ir programavimo pasaulyje. Programavimo kalba, kurią ji naudoja, yra ir paprasta, ir paprasta naudoti, ir labai galinga, todėl ji siūlo daugybę galimybių. Šioje lentelėje mes apibendrinome visus šiuos pranašumus ir dar daugiau.

Privalumas

 • Visiškai nemokama aparatinės įrangos platforma
 • Sukurti elektronikos dizainą tikrai lengva
 • Leidžia keisti ar patobulinti savo dizainą
 • Ji turi didelę bendruomenę, kuri ją palaiko
 • Yra daugybė plokščių ir rinkinių
 • Jis suderinamas su „Windows“, „Mac OS“ ir „Linux“ operacinėmis sistemomis
 • Tai idealus būdas pradėti dirbti elektronikos ir programavimo srityse
 • Jis naudoja labai paprastą programavimo kalbą, bet tuo pačiu ir labai galingą

Trūkumai

 • Iš pradžių tai gali būti šiek tiek baisu

Kodėl verta pirkti „Arduino“ lentą?

Visų pirma todėl, kad „Arduino“ yra visiškai nemokama ir išplečiama. Tokiu būdu bet kokį modifikavimą ar išplėtimą, kurį norite atlikti, galima atlikti be problemų. Taip yra ir dėl plokštės dizaino techninė įranga kalbant apie su ja susijusią vystymosi aplinką. Dėl šios priežasties yra daugybė neoficialių valstybinių numerių ir bibliotekų programinė įranga.

Be to, „Arduino“ turi didelę vartotojų bendruomenę. Programavimo aplinka suderinama su „Windows“, „Mac OS“ ir „Linux“. „Arduino“ naudoja labai lengvai suprantamą programavimo kalbą, tačiau tuo pačiu turi tokį didelį pajėgumą, kad gali prisitaikyti praktiškai bet kurioje situacijoje.

„Arduino yra programinės įrangos projektas, …