Vasaros grožio tipas – koks makiažas

Vasara yra viena iš 4 pagrindinių grožio rūšių. Šviesi oda ir plaukai bei subtiliai rausvos lūpos – jei šios savybės būdingos jūsų grožiui, labai gali būti, kad esate vasaros ponia. Patikrinkite, ką dar sužinoti apie šio tipo grožį, ir sužinokite, kuri makiažo ir plaukų spalva jai labiausiai tinka.

Koks vasaros grožio makiažas?

Vasaros grožio tipas – charakteristikos

Kaip trumpai minėjome aukščiau, Miss Summer išsiskiria šviesia veido spalva – dažnai dekoruota subtiliais skaistalais ar strazdanomis, porceliano ar net alyvuogių atspalviu. Taip pat plaukų spalva gali būti nuo platinos blondinės iki tamsiai rudos. Tačiau dažniausiai jie turi pelenų atspalvį, dar vadinamą pelės. Svarbus vasaros veido bruožas taip pat yra akių spalva, kuri dažniausiai būna mėlyna, pilkai mėlyna, pilkai žalia arba ruda.

Paprastai tariant, vasara yra šauni grožio rūšis. Ką tai reiškia? Plaukuose, akių baltymuose ar odoje nėra geltono pigmento. Žmonės, turintys tokio tipo grožį, geriausiai tinka visoms šaltoms ir ryškioms spalvoms.


Ar tu tai žinai…

Vasara yra viena iš 4 pagrindinių grožio rūšių. Tai taip pat apima 3 potipius:

  • šviesi vasara – pasižymi labai lengva porceliano oda ir šviesiais plaukais. Lygiai taip pat ir šviesios vasaros akys, kurios gali būti nuspalvintos šiek tiek pilkos spalvos. Sesers tipas yra ryškus pavasaris.
  • vėsi vasara – vėsios, mėlynos arba žalios akys ir peleniniai šviesūs arba šalti rudi plaukai yra šio potipio požymiai. Vėsi vasara ir vėsi žiema yra seserų tipai.
  • užgesusi vasara – jie išsiskiria sunkiai apibrėžtomis, šviesios spalvos akimis ir pelenų spalvos plaukais, kurie gali turėti šiltus akcentus. Tai tipas, panašus į užgesusį rudenį.

Makiažas ponios vasarai

Vasara yra subtilus grožio tipas, turintis labai mažai kontrastų. Tai turi įtakos makiažo tipui, su kuriuo atrodysite gerai. Jums tikrai bus geriau subtiliomis, nei išraiškingomis, ryškiomis ir kontrastingomis spalvomis.

Vasaros makiažo pagrindas yra išlyginti šviesios veido spalvą – tokio tipo grožiui patartina naudoti pusiau dengiančius pamatus, pvz., Porcelianą, ir lengvus miltelius. Toliau reikia tinkamai pabrėžti akis – kadangi jos turi lengvą rėmą, nedvejodami demonstruokite jas su rudu tušu.

Jūsų vasara turėtų siekti šaltų tonų akių šešėlių. Vėsią vasarą tai gali būti šviesūs, vidutiniai ir prislopinti atspalviai – tiks ir kai kurios gilios spalvos. Šviesiai vasarai labiausiai tiks šviesiausi, neryškūs ir išbalinti šešėliai. Nutildyta vasara gerai atrodys prislopintomis spalvomis, be ryškumo – tiek šviesesnė, tiek tamsesnė, bet labiau šalto atspalvio.

Kalbant apie lūpas, persikų ir švelniai rožinės spalvos blizgučiai ir lūpų dažai bus geriausias pasirinkimas visais atvejais. Iš spalvotos kosmetikos vasaros ponia turėtų pasirinkti šviesių, pastelinių, prislopintų ir šaltų atspalvių. Spalvos, kurios pabrėš šį grožio tipą, yra, pavyzdžiui, pudrinės ir nešvarios rausvos, smėlio spalvos, mėlynos, pilkos, violetinės ir žalios spalvos.


Prisiminti!


Jei jūsų grožio tipas yra vasara, atsisakykite šiltų spalvų – tai taikoma makiažui, taip pat plaukų ir drabužių spalvai. Geltonos, apelsinai, šiltai rudos ir šiltos žalios spalvos yra prieš jus. Taip pat neturėtumėte naudoti juodos ar sniego baltos spalvos.


Plaukų spalva vasaros damai

Natūralus plaukų atspalvis, būdingas moteriai vasarą, kartais laikomas švelniu ir nepastebimu – tai yra plaukų dažų naudojimo priežastis. Kokią spalvą galite pasirinkti sau, kad spalvos efektas būtų patenkinamas? Tai tiks jūsų veidui peleniniais blondinės ir rudos spalvos atspalviais. Jei vasara vėsi, galite išbandyti ir šviesius, ir tamsesnius atspalvius. Tai taip pat veiks – kaip ir užgesusios vasaros atveju – musu blondinė. Jūsų šviesi vasara gali eksperimentuoti su šviesiomis blondinėmis: platina, uosiu, balandžiu ir musu.